Založ si blog

Vyšetrovanie Flynna poškodí Obamovi!

Podľa amerického politického analytika Michaela Dorana existuje čoraz viac dôkazov o tom, že chybné vyšetrovanie bývalého poradcu pre národnú bezpečnosť amerického prezidenta Donalda Trumpa Michaela Flynna poškodilo odkaz Obamovej administratívy!

Generál Flynn priznal nepravdivé vyhlásenia, keď ho agenti FBI informovali V januári 2017 o niekoľkých telefonických hovoroch, ktoré uskutočnil s ruským veľvyslancom v roku 2016. Vyhlásil sa vinným a hrozilo mu dokonca odsúdenie!

Ale začiatkom tohto mesiaca ministerstvo spravodlivosti upustilo jeho trestné konanie proti nemu. Ministerstvo spravodlivosti tvrdilo, že v tom čase nebolo opodstatnené viesť rozhovor s pánom Flynnom, takže žiadne lži, ktoré povedal, neboli pre FBI ‘materiálne’.

A následkom toho preto nepredstavujú zločin. Doran povedal spoločnosti Sky News, že prvé náznaky ukazujú, že niektorí vyšetrovatelia FBI môžu čeliť obvineniam z ich úlohy v škandále pre ich neschopnosť a bežných médií pripustiť ich chyby!

‘Existujú značné dôkazy o tom, že generál Flynn bol oklamaný’, uviedol. ‘Myslím si, že budú existovať nejaké obvinenia a myslím si, že čoskoro prídu’! Generálny prokurátor Barr, veľmi ticho potvrdil, že sa tomu bude venovať a že budú obvinenia!

Spoločné vyhlásenie o Hongkongu!

30.05.2020

Vyhlásenie uverejnili vlády Spojených štátov amerických, Austrálie, Kanady a Spojeného kráľovstva. Text znie tak: Signatári tohto vyhlásenia opakujú svoje hlboké znepokojenie v súvislosti s rozhodnutím Pekingu uložiť v Hongkongu zákon o bezpečnosti! Hongkong prekvital ako bašta slobody. Naše medzinárodné spoločenstvo má významný a dlhodobý podiel na prosperite a [...]

Veda o pandémii COVID-19 koronavírusu

28.05.2020

Mala by veda zohrávať úlohu pri usmerňovaní našich reakcií, súkromných aj vládnych, na pandémiu COVID-19? Odpoveď je, samozrejme, áno. Žiadny premýšľavý človek by ani na chvíľu nepochyboval odpovedať inak! Lenže ak chcete odpovedať na túto otázku ‘áno’, to neznamená, že by ste sa mali stáť samym sebou Androidom naprogramovaným epidemiológomi, [...]

Podvod s koronavírusmi bol naplánovaný!

25.05.2020

Prichádzame rýchlo k štádiu konečnej inverzie! K fáze, v ktorej môže vláda slobodne robiť čokoľvek, čo sa jej zapáči, zatiaľ čo občania môžu konať iba s jej súhlasom, čo je štádium najtemnejších období ľudskej histórie, štádium vlády oligarchov hrubou silou nad masami ľudstva! Trvalo málo času, kým sa ľudia v Spojených štátoch Amerických stali komatóznou [...]

Igor Matovič, Martin Martiš

NÁZOR: S rúškom na Martina, s núdzovým stavom do Igora?

31.05.2020 08:30

Koketovanie s opätovným vyhlásením nového núdzového stavu minútu po skončení toho starého pochádza z rovnakej hlavy ako blackout Slovenska.

Branislav Gröhling, Základná škola v Bystranoch

V Bystranoch a Žehre žiaci zostanú doma

30.05.2020 17:00

Pre obavy rodičov neotvorí 1. júna brány Základná škola v Bystranoch, zatvorená bude aj škola v Žehre.

počasie jeseň park kočík stromy

Štvormesačného v Česku našli mŕtveho. Matka vraj bola závislá

30.05.2020 15:41, aktualizované: 21:45

Matka pri opaľovaní sa zaspala. Keď sa zobudila, chlapec bol preč aj s kočíkom. Príčinu smrti určí pitva.

Most-Híd László Sólymos

Novým predsedom strany Most-Híd je László Sólymos

30.05.2020 14:31, aktualizované: 16:31

Do tejto funkcie ho zvolili v sobotu na sneme strany vo Fiľakove.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 479
Celková čítanosť: 1037568x
Priemerná čítanosť článkov: 2166x

Autor blogu

Kategórie