20-krát väčšie kobylky v Afrike!
13. apríla 2020 00:31,
Prečítané 4 492x,
jankratky,
Nezaradené
Týždne predtým, ako sa koronavírus rozšíril do väčšiny častí sveta, už boli časti Afriky ohrozené iným morom, najväčším výskytom púštnych kobyliek v Keni za 70 rokov, ktoré niektoré krajiny zažili za 70 rokov!
Teraz prichádza druhá vlna nenásytného hmyzu, lenže v súčasnosti je asi 20-krát väčšia ako prvá. Miliardy mladých púštnych kobyliek vylietajú z hniezdisk v Somálsku a hľadajú čerstvú vegetáciu, ktorá pramení zo sezónnych dažďov!
Ohrozené sú milióny už zraniteľných ľudí. A keď sa zhromažďujú, aby sa pokúsili bojovať proti kobylkám, často márne, riskujú šírenie vírusu, ktorý je pre mnohých vo vidieckych oblastiach ako druhá mora.
Sú to kobylky, o ktorých dnes všetci hovoria! Akonáhle roje pristanú na vašej záhrade, potom všetko zničia. Niektorí ľudia vám dokonca povedia, že kobylky sú ďaleko ničivejšie ako koronavírus. Existujú dokonca ľudia, ktorí neveria, že sa vírus dostane až k nim!
05.12.2025
Vladimír Putin bol počas návštevy do Indie srdečne privítaný a trvá na tom, že dni kolonializmu sú preč. Ale nahradil ho Nový systém, v súlade s prirodzeným zákonom! Práve preto, že je v rozpore s prirodzeným zákonom, sa systém geopolitiky – vrátane jej parazitického vojensko-priemyselného komplexu, rozpadajúceho sa finančného systému a protiľudskej potreby obrazu [...]
03.12.2025
Americký špeciálny vyslanec Steve Witkoff mal 2. decembra v Moskve päťhodinové stretnutie s ruským prezidentom Vladimirom Putinom, na ktorom sa diskutovalo aj o amerických návrhoch na ukončenie vojny na Ukrajine. Podľa prvých správ obe strany vyjadrili optimizmus v súvislosti s dosiahnutím dohody! A hoci je priskoro povedať, čo by to znamenalo, navyše, podľa kremeľského [...]
01.12.2025
Ruský námestník ministra zahraničných vecí Sergej Rjabkov už v rozhovore pre ruskú televíznu stanicu TVC z 29. novembra obvinil Londýn a Európu, že naďalej sabotujú úprimné snahy o vyjednanie mieru medzi Spojenými štátmi a Ruskom: “Som si celkom istý, že odmietnutie pokračovať v normálnej diplomatickej práci bolo [Ukrajine] doslova vnútené európskymi kurátormi,“ [...]
..premnoženie hociktorého druhu na Zemi je ...
Autor je novinár alebo ním chce byť? Má na ...
Tak 20 x ? Také menšie mačky s krídlami ? ...
Už by len chýbalo zistiť, či sú dobré na ...
Celá debata | RSS tejto debaty