Založ si blog

OSN si chce podmaniť náboženstvá!

Osobitný odborník OSN na slobodu náboženského vyznania hovorí, že je čas, aby sa vedúce svetové náboženstvá podrobili autorite OSN a jej orgánov pre ľudské práva, aj keď kritici tvrdia, že tieto orgány sú zasiahnuté okrajovými ľavicovými názormi.

Je to všetko o tom, kto by mal mať posledné slovo v otázkach práva a politiky a odborník OSN hovorí, že myšlienky OSN by mali potlačiť vieru väčšinového náboženstva, Centrum pre rodinu a ľudské práva (C-Fam) podáva správu.

Ahmed Shaheed, ktorý je osobitným spravodajcom OSN pre slobodu náboženského vyznania alebo viery, vo svojej výročnej správe uviedol, ako náboženstvo a rodová rovnosť v súčasnosti celosvetovo dosiahli bod konfliktu. 

‚Pevne odmietam akékoľvek tvrdenie, že náboženské viery sa môžu uplatniť ako skutočne legitímne na ospravedlnenie násilia alebo diskriminácie žien, dievčat alebo LGBT a ľudí všeobecne‘, uviedol Shaheed.

Aby bolo jasné, tradičné kresťanstvo nevyžaduje násilie alebo diskrimináciu voči nikomu, aj keď sa niektorí odporcovia ortodoxného kresťanstva snažili  charakterizova to takým spôsobomť. ‚Evanjeliá ukazujú, že Ježiš Kristus bol revolucionárom‘, dodáva.

Nielen v zaobchádzaní so ženami a deťmi s dôstojnosťou a súcitom, ale dával im česť v histórii, keď to bolo potrebné. V skutočnosti s každým zaobchádzal dôstojne – jeho požiadavkou však bolo, aby najprv hľadali Boha a viac proti nemu nehrešili. 

Dnešný ekonomický kolaps USA a Európy!

03.03.2024

Ekonomický kolaps USA a Európy sa teraz zrýchľuje rýchlosťou nočnej mory! Z Európy máme dnes najnovšie správy, ktoré podčiarkujú, ako rýchlo sa európske hospodárstvo rozpadá. Rastúca inflácia tiež tlačí Fed k udržaniu vysokých úrokových sadzieb! Ale to vedie k „nočným morám“ pre trh s komerčnými nehnuteľnosťami a banky, ktoré niesli úvery. Medzitým [...]

WW3 globalistov je v našich hlavách!

01.03.2024

Globalistický útok na ľudstvo sa teraz zameriava na tú oblasť vášho mozgu nazvanú hippocampus. Pretože tie bunky v našej hlave sú schopné neurogenézy v akomkoľvek veku. Ale všimnite si výraz „genéza“. Pretože satanskí globalisti útočia na túto genézu neurodeštrukciou! Tým, že zničia alebo inhibujú vašu neurogenézu, môžu zmeniť vašu osobnosť a urobiť vás [...]

USA varuje oddelený moldavský región!

29.02.2024

USA vydali varovanie oddelenému moldavskému regiónu Transistria, ktorý hľadá podporu a ochranu RF! Ruské štátne médiá uvádzajú, že parlament krajiny a Rada federácie, sa pripravujú kladne reagovať na skoršiu naliehavú žiadosť Transistrie o ochranu RF pred Moldavskom, malou východoeurópskou krajinou podporovanou Washingtonom. Lenže Bidenova administratíva reagovala [...]

Spišská Nová Ves ZSSK rušeň vlak

V Spišskej Novej Vsi sa samovoľne pohol rušeň. Zastavili ho až o 17 kilometrov ďalej

02.03.2024 22:56

Uvoľnený rušeň patril podľa železníc nákladnému dopravcovi.

Izrael Palestínčania Gaza

Izrael zväčša súhlasil s rámcovou dohodou o prímerí v Pásme Gazy

02.03.2024 22:16

Delegácia Hamasu by mala podľa médií pricestovať do Káhiry na nedeľňajšie rokovania.

Jemen Rubymar loď potopenie

Nákladná loď, ktorú vo februári raketou zasiahli húsíovia, sa potopila

02.03.2024 21:46

Ide o vôbec prvú loď, ktorú jemenskí povstalci potopili v rámci svojich útokov na lodnú dopravu v Červenom mori.

Taurus

Nemecké ministerstvo obrany potvrdilo závažný únik informácií z armády o pomoci Ukrajine

02.03.2024 20:36

Nemecké úrady vyšetrujú nahrávku zverejnenú Ruskom, v ktorej údajne nemeckí vojenskí predstavitelia hovoria o podpore Ukrajiny vrátane potenciálneho použitia striel dlhého doletu Taurus.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,367
Celková čítanosť: 3769690x
Priemerná čítanosť článkov: 2758x

Autor blogu

Kategórie