Založ si blog

OSN si chce podmaniť náboženstvá!

Osobitný odborník OSN na slobodu náboženského vyznania hovorí, že je čas, aby sa vedúce svetové náboženstvá podrobili autorite OSN a jej orgánov pre ľudské práva, aj keď kritici tvrdia, že tieto orgány sú zasiahnuté okrajovými ľavicovými názormi.

Je to všetko o tom, kto by mal mať posledné slovo v otázkach práva a politiky a odborník OSN hovorí, že myšlienky OSN by mali potlačiť vieru väčšinového náboženstva, Centrum pre rodinu a ľudské práva (C-Fam) podáva správu.

Ahmed Shaheed, ktorý je osobitným spravodajcom OSN pre slobodu náboženského vyznania alebo viery, vo svojej výročnej správe uviedol, ako náboženstvo a rodová rovnosť v súčasnosti celosvetovo dosiahli bod konfliktu. 

‚Pevne odmietam akékoľvek tvrdenie, že náboženské viery sa môžu uplatniť ako skutočne legitímne na ospravedlnenie násilia alebo diskriminácie žien, dievčat alebo LGBT a ľudí všeobecne‘, uviedol Shaheed.

Aby bolo jasné, tradičné kresťanstvo nevyžaduje násilie alebo diskrimináciu voči nikomu, aj keď sa niektorí odporcovia ortodoxného kresťanstva snažili  charakterizova to takým spôsobomť. ‚Evanjeliá ukazujú, že Ježiš Kristus bol revolucionárom‘, dodáva.

Nielen v zaobchádzaní so ženami a deťmi s dôstojnosťou a súcitom, ale dával im česť v histórii, keď to bolo potrebné. V skutočnosti s každým zaobchádzal dôstojne – jeho požiadavkou však bolo, aby najprv hľadali Boha a viac proti nemu nehrešili. 

Analýza priaznivcov Twitteru Joe Bidena!

24.02.2021

Big Tech spoločnosti spolu aj s tímom Joea Bidena horúčkovito pracujú na manipulácii verejnosti, aby v3etci uverili, že novozvoleného prezidenta-diktátora skutočne zbožňujú milióny! A zdá sa, že Twitter vytvára falošné účty, aby sledovali Bidena a podporili jeho zdanlivo skľučujúcu, skoro až neexistujúcu popularitu, v ďalšom žalostnom pokuse presvedčiť celý [...]

Trump reaguje na rozhodnutie USA súdu!

23.02.2021

Bývalý prezident Donald Trump v pondelok uviedol, že newyorskí úradníci, ktorí ho vyšetrujú, sa zúčastňujú na pokračovaní „najväčšej politickej honby na čarodejnice v histórii našej krajiny“ potom, čo najvyšší súd rozhodol, že Newyorský prokurátor by mohol získať Trumpove daňové priznania. Dodal: “Už viac ako dva roky sa New York City zaoberá takmer [...]

B. Johnson víta Bidena v Britskej ríši!

22.02.2021

Britský premiér Boris Johnson venoval väčšinu svojho rozhovoru s programom ‚Face the Nation‘ tvárou v tvár svetlej budúcnosti, v ktorej predpokladá pochodovať bok po boku s Joe Bidenom pri realizácii Veľkého ničenia Impériom. Po objasnení bývalého prezidenta Donalda Trumpa Johnson vybuchol: ‚Som veľmi rád, že máme dobré vzťahy s Bielym domom, a už som [...]

Milan Krajniak

Krajniak: Vďaka núdzovému stavu vieme zadarmo doručiť ochranné pomôcky

25.02.2021 20:16

Minister pripomenul, že núdzový stav vyhlásila pred rokom vláda Pellegriniho v čase, keď nebol žiaden hospitalizovaný prípad.

šachta

V starej šachte pri B. Štiavnici zahynuli dvaja muži

25.02.2021 19:15

Banskí záchranári aktuálne nemôžu telá mužov vytiahnuť, vstup do šachty je pri použití bežných dýchacích prístrojov vo výbave záchranárov príliš úzky.

Mária Kolíková

Kolíková: Vnímam, že existuje zhoda na potrebe reformy slovenskej justície

25.02.2021 17:42

Zriadenie samostatného správneho súdnictva odborníci a ľudia z praxe vnímajú ako dobrý a dôležitý krok.

Ľubomír Petrák

Pamiatku poslanca Petráka si uctili stranícki kolegovia i vedenie NRSR

25.02.2021 17:10

Pre účasť viacerých zákonodarcov na rozlúčke s Petrákom prerušili poslanci štvrtkové rokovanie parlamentu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 633
Celková čítanosť: 1411499x
Priemerná čítanosť článkov: 2230x

Autor blogu

Kategórie