Založ si blog

Drastické opatrenia proti COVID-19?

Nexistujú dôkazy podporujúce drastické opatrenia proti COVID-19! Molekulárna biológička zo Severnej ameriky, ktorá pracuje ako lekárska novinárka už 22 rokov a teraz sa stala investigatívnou novinárkou, zhrnula dôvody a fakty proti drastickým opatreniam štátov na celom svete takto:

  1. Miera úmrtnosti v Číne, Taliansku a Južnej Kórei v dôsledku COVID-19 je v rozmedzí iba 0,002% až 0,025% celkovej populácie.  
  1. Zhromažďované údaje o počte prípadov a úmrtiach výrazne chýbajú v kvantite a kvalite. Okrem toho sa zdá, že dostupné čísla sú veľmi nafúknuté vplyvnými skupinami a webovými stránkami a potom sa odrážajú v médiách.
  1. Drastické opatrenia, ktoré sa zaviedli na zníženie rozšírenia COVID-19, ako sú prísne požiadavky na ‚sociálne dištancovanie‘ spojené s pokutami až do výšky 100 000 dolárov pre ľudí, ktorí ich porušujú, a tiež blokovania zavedené pre miliardy ľudí, sa nezakladajú na dôkazoch.
  1. Spoločenské a hospodárske náklady na tieto opatrenia do značnej miery prevažujú nad ich prínosmi pre obyvateľstvo.

Zhoršenie celkovej situácie predstavuje závratnú škálu nepresných informácií a vychádza to od zdravotníckych orgánov a politikov. Výsledkom je, že na celom svete došlo k rýchlemu ustanoveniu zákonov, ktoré obmedzujú miliardy skupín ľudí a porušujú ich občianske slobody!

Prevažná väčšina Severoameričanov sa zdá byť veľmi ochotná dodržiavať tieto veľmi prísne nové zákony. Veria WHO, politikom, miestnym predstaviteľom a médiám a rozširujú posolstvo, že milióny ľudí zomrú na pandémiu COVID-19, ak sa tieto smernice nebudú riadiť príkazmy!

Ako prelomiť priepasť ľudskosti v Gaze?

10.12.2023

Jeremy Bowen z BBC svoje spravodajstvo o vojne Izraela proti Palestíne z 8. Decembra 2023, uzavrel slovami: „Je to dosť divoké“ , keď opísal spôsob, akým Izrael bez rozdielu ničí územie s viac ako 2 miliónmi ľudí. Oči celého sveta sú upreté na Gazu! Vidia činy alebo nedostatok toho, čo sa tam odohráva. Globálna mienka sa stále obracia proti tejto ničivej [...]

Dôvod prečo sa nechce dať zaočkovať

07.12.2023

On hovorí, že v prípade, že sa niečo stane, nemajú liekové spoločnosti žiadnu právnu zodpovednosť a nemožno ich žalovať. To isté platí aj o politikoch, ktorí toto ošetrenie presadzujú. Práve preto: “Sa nebudem očkovať nejakým novým, experimentálnym vynálezom, keď ľudia, ktorí za ním stoja, neprijímajú žiadny záväzok ani zodpovednosť v prípade, že sa mi [...]

Ďalšia veľká banka – Barclays v kríze!

07.12.2023

Bankový gigant z SK (UK), Barclays, má teraz problémy, pretože jeho druhý najväčší akcionár, Qatar Investment Authority (QIA), inicioval predaj akcií v hodnote viac, ako 510 miliónov libier. Predaj 362 miliónov akcií, jeden z najväčších doteraz, zníži podiel QIA na 2,9 % z 5,3 %. Saudská investičná spoločnosť neustále znižuje svoj podiel v Barclays, čo je teraz [...]

Netanjahu,

Netanjahu Putinovi tlmočil "nespokojnosť" Izraela s hlasovaním Ruska v BR OSN

10.12.2023 17:13

Odvetné akcie izraelskej armády v Pásme Gazy si vyžiadali už najmenej 17 700 obetí, väčšinou žien a detí.

OĽaNO, Igor Matovič,

Predsedom hnutia Slovensko ostáva Igor Matovič

10.12.2023 16:51

Hnutie vyzvalo opozičné PS a SaS, aby nesabotovali jednotný postup opozície.

parlament, Šutaj EŠtok

Šutaj Eštok je za zrušenie ÚŠP, Mikulec na to nevidí dôvod

10.12.2023 14:48, aktualizované: 15:25

Šutaj Eštok argumentuje ohrozením ľudských práv a slobôd.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,313
Celková čítanosť: 3630290x
Priemerná čítanosť článkov: 2765x

Autor blogu

Kategórie