Založ si blog

Drastické opatrenia proti COVID-19?

Nexistujú dôkazy podporujúce drastické opatrenia proti COVID-19! Molekulárna biológička zo Severnej ameriky, ktorá pracuje ako lekárska novinárka už 22 rokov a teraz sa stala investigatívnou novinárkou, zhrnula dôvody a fakty proti drastickým opatreniam štátov na celom svete takto:

  1. Miera úmrtnosti v Číne, Taliansku a Južnej Kórei v dôsledku COVID-19 je v rozmedzí iba 0,002% až 0,025% celkovej populácie.  
  1. Zhromažďované údaje o počte prípadov a úmrtiach výrazne chýbajú v kvantite a kvalite. Okrem toho sa zdá, že dostupné čísla sú veľmi nafúknuté vplyvnými skupinami a webovými stránkami a potom sa odrážajú v médiách.
  1. Drastické opatrenia, ktoré sa zaviedli na zníženie rozšírenia COVID-19, ako sú prísne požiadavky na ‘sociálne dištancovanie’ spojené s pokutami až do výšky 100 000 dolárov pre ľudí, ktorí ich porušujú, a tiež blokovania zavedené pre miliardy ľudí, sa nezakladajú na dôkazoch.
  1. Spoločenské a hospodárske náklady na tieto opatrenia do značnej miery prevažujú nad ich prínosmi pre obyvateľstvo.

Zhoršenie celkovej situácie predstavuje závratnú škálu nepresných informácií a vychádza to od zdravotníckych orgánov a politikov. Výsledkom je, že na celom svete došlo k rýchlemu ustanoveniu zákonov, ktoré obmedzujú miliardy skupín ľudí a porušujú ich občianske slobody!

Prevažná väčšina Severoameričanov sa zdá byť veľmi ochotná dodržiavať tieto veľmi prísne nové zákony. Veria WHO, politikom, miestnym predstaviteľom a médiám a rozširujú posolstvo, že milióny ľudí zomrú na pandémiu COVID-19, ak sa tieto smernice nebudú riadiť príkazmy!

Princ Andrew bol a stále je pod tlakom!

09.07.2020

Po zatknutí Ghislaine Maxwellovej je Kráľovská rodina ‘zmätená’ po tom, čo americký právnik požiadal, aby prišiel po zatknutí jeho priateľky, aby sa dostavil na rozhovor pre jej údajné sexuálne zločiny. Tlak na princa Andrewa, aby hovoril s vyšetrovateľmi FBI, sa zvyšoval po tom, ako bola jeho priateľka Ghislaine Maxwellová zatknutá za obvinenia z obchodovania [...]

Prichádza vakcína a s ňou zmena života

08.07.2020

V súčasnosti žijeme vo svete, ktorý zmenil všetko, čo je duševne choré na zdravé ale všetko, čo je duševne zdravé na choré! To je podstata zaostalého sveta a takého, ktorý je dizajnom sebazničujúci. Je to svet, v ktorom bola príroda a prírodné zákony nahradené neprirodzenými zákonmi a zákonmi vytvorenými človekom, ktoré spôsobili odstránenie skoro všetkých [...]

Prichádza vakcína a s ňou aj smrť!

08.07.2020

Jeden citát z G. Orwellovskej knihy ‘Politika a anglický jazyk’ (z roku 1946) hovorí takto: ‘Politický jazyk … je navrhnutý takým spôsobom, aby sa klamstvá zdali pravdivé a tiež vraždy rešpektované a zároveň dať prázdnym slovám solídnosť’! Hromadné očkovanie a pravdepodobné prípadné povinné očkovanie je už na obzore a väčšina už v tejto [...]

Igor Matovič, Peter Pellegrini

Matovičov maják. Ktorú časť mozgu mu osvietil? pýta sa Pellegrini

10.07.2020 22:30

Mám obavy, či človek, ktorý tvrdil, že na všetko treba mať plán, nejaký plán má, rozohnil sa Pellegrini po Matovičovej tlačovke o koronavíruse.

UKRAINE-CRISIS/MH17

Holandsko zažaluje Rusko pre zostrelenie lietadla nad Donbasom

10.07.2020 22:16

Holandsko zažaluje Rusko na Európskom súde pre ľudské práva pre zostrelenie dopravného lietadla v lete 2014 nad východom Ukrajiny ovládaným separatistami.

koľajnice, zmena

V Česku sa opäť zrazili vlaky, nikto sa nezranil

10.07.2020 20:32

Dva vlaky sa v piatok popoludní zrazili v okrajovej pražskej časti Běchovice. Idúci osobný vlak narazil do stojaceho rýchlika.

D1, diaľnica, Jánovce, Jablonov, Levoča

Policajti hľadajú vodiča, ktorý jazdil po diaľnici v protismere

10.07.2020 19:29

Kamery zaznamenali motorové vozidlo na diaľnici D1 v úseku Mengusovce – Jánovce v okrese Poprad v protismere, EČV však nerozlúštili.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 500
Celková čítanosť: 1096831x
Priemerná čítanosť článkov: 2194x

Autor blogu

Kategórie