Založ si blog

Drastické opatrenia proti COVID-19?

Nexistujú dôkazy podporujúce drastické opatrenia proti COVID-19! Molekulárna biológička zo Severnej ameriky, ktorá pracuje ako lekárska novinárka už 22 rokov a teraz sa stala investigatívnou novinárkou, zhrnula dôvody a fakty proti drastickým opatreniam štátov na celom svete takto:

  1. Miera úmrtnosti v Číne, Taliansku a Južnej Kórei v dôsledku COVID-19 je v rozmedzí iba 0,002% až 0,025% celkovej populácie.  
  1. Zhromažďované údaje o počte prípadov a úmrtiach výrazne chýbajú v kvantite a kvalite. Okrem toho sa zdá, že dostupné čísla sú veľmi nafúknuté vplyvnými skupinami a webovými stránkami a potom sa odrážajú v médiách.
  1. Drastické opatrenia, ktoré sa zaviedli na zníženie rozšírenia COVID-19, ako sú prísne požiadavky na ‚sociálne dištancovanie‘ spojené s pokutami až do výšky 100 000 dolárov pre ľudí, ktorí ich porušujú, a tiež blokovania zavedené pre miliardy ľudí, sa nezakladajú na dôkazoch.
  1. Spoločenské a hospodárske náklady na tieto opatrenia do značnej miery prevažujú nad ich prínosmi pre obyvateľstvo.

Zhoršenie celkovej situácie predstavuje závratnú škálu nepresných informácií a vychádza to od zdravotníckych orgánov a politikov. Výsledkom je, že na celom svete došlo k rýchlemu ustanoveniu zákonov, ktoré obmedzujú miliardy skupín ľudí a porušujú ich občianske slobody!

Prevažná väčšina Severoameričanov sa zdá byť veľmi ochotná dodržiavať tieto veľmi prísne nové zákony. Veria WHO, politikom, miestnym predstaviteľom a médiám a rozširujú posolstvo, že milióny ľudí zomrú na pandémiu COVID-19, ak sa tieto smernice nebudú riadiť príkazmy!

Soroš – nahradíme Európanov migrantami!

17.07.2024

Maďarský premiér Orbán odhalil Sorošov plán nahradiť pôvodných obyvateľov Európy nelegálnymi migrantmi! Viktor Orbán citoval správu z roku 2015, ktorú Soroš zverejnil na internete, s názvom „Obnova azylového systému“! V nej požaduje, aby sa do Európy ročne doviezol milión migrantov: “Pamätám si, ako George Soroš zverejnil svoj plán v angličtine v publikácii [...]

Demokrati v panike – Biden stratil mozog!

16.07.2024

Každému je jasné, že mozog Joe Bidena záhadne zmizol, ale v dnešnej analýze sme dospeli až k záveru, že Biden dobrovoľne neodstúpi z prezidentských pretekov. Bude kopať a biť sa a nadávať na každého, kto ho požiada, aby odstúpil. To presne znamená, že panikujúci Demokrati sa budú musieť uchýliť k radikálnejším metódam, ako sa ho zbaviť, a nahradiť ho iným [...]

Zelensky + Putin + Si-Ťin + Trump = ?

14.07.2024

Práve skončený summit NATO vo Washingtone, DC, bol len povestným „klincom do rakvy“ ideologického záväzku gangu „permanentnej vojny“ ísť s loďou až ku dnu. Ako povedal prezident J Biden včera, pri ohlásení novej „Ukrajinskej dohody“: „Rusko ale nezvíťazí. Ukrajina v tejto vojne zvíťazí. A budeme s nimi stáť na každom jednom kroku. To hovorí kompakt nahlas a [...]

pocasie, kupanie, voda, teplo, zlate piesky

Na Zlatých pieskoch v Bratislave našli telo muža bez známok života

17.07.2024 15:08

Presné príčiny a okolnosti udalosti polícia vyšetruje.

Anton Hykisch

Zomrel spoluautor Deklarácie zvrchovanosti Slovenska Anton Hykisch

17.07.2024 15:01

Posledná rozlúčka s ním bude v Bratislave 22. júla.

Ostrovany, rómovia

PS: Zriadenie národnostnej školy v Rakúsoch prehĺbi segregáciu rómskych detí. Rezort školstva sa ohradil

17.07.2024 14:46

Rezort školstva tvrdenia označil ich za nezodpovedné a neúctivé voči národnostným menšinám na Slovensku.

česko, sanitka, záchranár, hasiči, praha

V maďarskej nemocnici vypukol požiar, museli evakuovať 150 ľudí

17.07.2024 14:20

Pri požiari sa nikto nezranil.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,464
Celková čítanosť: 4050011x
Priemerná čítanosť článkov: 2766x

Autor blogu

Kategórie