Založ si blog

Britská ríša a celosvetový chaos!

Podľa modernej verzii globálna britská ríša zanikla na konci 19. storočia alebo aspoň na konci druhej svetovej vojny. Nahradili ju dva superveľmoci – Sovietsky zväz a Spojené štáty americké – a teraz, po zániku Sovietskeho zväzu, je USA hypermocnosťou! Nebezpečnejšiu ilúziu ani nie je možné si predstaviť!

Medzi rokmi 1994 a 1997 bolo dokumentované, že ‚nová‘ Britská ríša nikdy nebola taká mocná, ani tak blízko k implementácii svojich schém globálneho chaosu a ničenia ako dnes! Táto ríša sa nesmie zamieňať so Spojeným kráľovstvom ani s britskou monarchiou ako takou. Jej modelom je model staršej benátskej oligarchie!

Ktorá fungovala a funguje ako finančný oligarchický systém rodín, nadácií a ďalších inštitúcií zameraných na zachovanie ich moci v perpetuum a zničenie všetkých systémov a síl, najmä národných štátov, ktoré stoja v ich ceste! Súhrnne tu uvádzame prehľad troch hlavných oblastí prebiehajúcej britskej cisárskej moci.

Po prvé, hospodárske a finančné úlohy zohrávajú popredné anglo-holandské finančné inštitúcie, ktoré vykonávajú úžasne podstatnú kontrolu nad fyzickými životnými potrebami, ako sú potraviny a energia. Po druhé, je tu vojenská úloha britských cisárskych síl, viditeľná aj neviditeľná, pravidelná a nepravidelná. 

Po tretie, existuje kultúrny vojenský aparát Britskej ríše, najagresívnejšia sila na zničenie ľudskej vedeckej kultúry na celom svete a je najväčšia ekonomická sila na svete a táto ríša, ktorú Briti efektívne kontrolujú, s výnimkou disidentských krajín, ktoré ju nemajú radi, predstavuje asi jednu pätinu svetovej rozlohy.

Predstavuje asi 30% svetovej populácie. Ovláda 48-50% svetového finančného obratu vrátane obratu derivátov 3,5 bilióna dolárov denne. Kontroluje väčšinu svetového medzinárodného obchodu s takzvanými strategickými kovmi, ktoré sa vyžadujú pre väčšinu priemyslu. Kontroluje väčšinu medzinárodného obchodu.

Žiadna zmienka o kultúrnom boji vedenom Britskou ríšou proti ľudskej rase by nebola úplná bez ohľadu na jej úlohu pri napredovaní hnutia za genocídu spojenú s radikálnym riadením populácie Svetového fondu pre ochranu prírody a hnutia globálneho otepľovania! Vlajku B. Russella teraz prevzal princ Filip a syn Charles.

Úplne brutálny a falošný nápad, ktorý stojí za týmto ‘environmentalizmom‘, odhalil sám Philip, kráľovský manžel kráľovnej Alžbety, ktorý v auguste 1988 pre agentúru Deutsche Press Agentur povedal, že ‚v prípade, že sa reinkarnujem, rád by som sa vrátil ako smrtiaci vírus’!

Pauza musí zabrániť svetovej vojne III

27.11.2023

Krátke, hoci úspešné prímerie dosiahnuté tento týždeň medzi Izraelom a Hamasom, predstavuje podstatné otvorenie úsilia vyhnúť sa zhonu svetovej vojny. Rukojemníkov prepustili z oboch strán v piatok 24. novembra, opäť v sobotu 25. novembra za veľkej pompy v oboch krajinách. Ako povedal vatikánsky štátny sekretár kardinál, P. Parolin: “V súčasnosti sú nálady [...]

Kyjev potvrdzuje – Johnson zničil dohodu!

25.11.2023

Kyjev teraz potvrdzuje, že britský Boris Johnson skutočne podkopal mierovú dohodu na jar roku 2022! Nad Kyjevom visí mrak skazy, keďže režimu prezidenta Zelenského zostáva už len málo, okrem vykonávania útokov bezpilotnými lietadlami a atentátov. Medzitým sa dnes hra o vine rozprúdila! Keď šéf Zelenského parlamentnej frakcie v Najvyššej rade, D. Arakhamia, ktorý bol [...]

Slová nestačia opísať dnešnú situáciu!

24.11.2023

Fakty hovoria samy za seba. Britská a aj americká vláda zámerne a vedome dovoľujú Netanjahuovmu Izraelu páchať vojnové zločiny pred zrakom celej planéty, zločiny také ohavné, že sú morálnou škvrnou na celom ľudstve! A vedú nás k výkrikom: To, čo sa kedy stalo „Už nikdy viac”! A robia to ale už „v plnom technickom spektre,“ ako sa zvykne hovoriť, aby [...]

izrael, hamas, rukojemníci

Hamas prepustil ďalších 12 rukojemníkov, Izrael 30 palestínskych väzňov

28.11.2023 20:29

Hamas odovzdal delegátom Medzinárodného výboru Červeného kríža piatu skupinu rukojemníkov unesených z juhu Izraela do palestínskeho Pásma Gazy.

SR Korčok kandidatúra prezident BAX

Korčok predstavil tri princípy zahraničnopolitického pôsobenia

28.11.2023 20:03

Najväčšou výzvou slovenskej zahraničnej politiky je to, či sa dokážeme postaviť na správnu stranu histórie, skonštatoval prezidentský kandidát Ivan Korčok.

Putin, Kremeľ, Rusko, vojna na Ukrajine, Moskva

Putin: Západ potrebuje rozporcovať a vydrancovať Rusko. Vraciame sa ako svetová veľmoc

28.11.2023 18:14

Šéf Kremľa vystúpil prostredníctvom videokonferencie na takzvanom Svetovom ruskom ľudovom zhromaždení.

Recep Tayyip Erdogan

Erdogan: Izrael by sa mal postaviť pred medzinárodný súd

28.11.2023 17:54

V polovici novembra Erdogan v prejave v parlamente označil Izrael za "teroristický štát" a dianie v Pásme Gazy za genocídu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,306
Celková čítanosť: 3607989x
Priemerná čítanosť článkov: 2763x

Autor blogu

Kategórie