Založ si blog

Apoštol Ján pod inšpiráciou v Dni Pána!

‘Pod vplyvom ducha som sa dostal do Pánovho Dňa a počul som za sebou silný hlas, ktorý znel ako zvuk trúbky a hovoril: Čo vidíš, napíš do zvitku a pošli siedmim zborom: do Efezu, Smyrny, Pergamu, Tyatíry, Sárd, Filadelfie a Laodicey’.

Pánov Deň je jednoznačné obdobie, počas ktorého Pán Ježiš Kristus prináša určité veci v súvislosti s Božím zámerom k úspešnému záveru. Pri biblickom použití slovo ‘deň’ môže často znamenať časové obdobie dlhšie ako 24 hodín.

Kontextové dôkazy naznačujú, že ‘Pánov Deň’ Zjavenia 1:10 nie je konkrétny 24-hodinový deň. Pretože to bolo ‘pod inšpiráciou’, že apoštol Ján sa ocitol ‘v Dni Pána’, odkaz sa nemohol vzťahovať na konkrétny deň v týždni, ale opisuje budúci čas súdu!

Nebolo by potrebné, aby bol apoštol Ján inšpirovaný na to, aby prišiel do konkrétneho dňa v týždni. Preto ‘Pánov Deň’ musí byť ten ‘deň’ v budúcnosti, počas ktorého sa budú diať udalosti, ktoré mal apoštol Ján prednosť vo videní vidieť a napísať!

To zahŕňalo také udalosti, ako je vojna v nebi a vypudenie Satana a jeho démonov z neba, zničenie Veľkého Babylona falošného náboženstva a kráľov zeme a ich armád, väzenie a prepúšťanie Satana, vzkriesenie mŕtvych a Kristova tisícročná vláda.

Kontext ukazuje na Ježiša Krista ako na Pána, ktorého ‘Deň’ je. Ihneď po tom, čo sa stalo v ten ‘Deň’, Ján počul, nie hlas Všemohúceho Boha, ale hlas vzkrieseného Syna Božieho. Tiež ‘Deň Pána’ v Novej zmluve je ten istý, ako ‘Deň Jehovu Boha’ v prorokoch!

UK Guardian vyzýva k odsúdeniu Trumpa!

14.08.2022

Londýnsky denník Guardian zverejnil stanovisko s názvom: Čas sa kráti. Ministerstvo spravodlivosti musí obžalovať a odsúdiť Trumpa. I poradca kampane Baracka Obamu v roku 2008 už aj vyzval na zosadenie Trumpa po tom, čo odvolal riaditeľa FBI Jamesa Comeyho. Ich hlavným tvrdením je, že Trump a jeho úradníci vymazali texty, ktoré by ukázali ich sprisahanie za štátny prevrat, [...]

Vplyv zmeny klímy Zeme sa zintenzívňuje!

13.08.2022

A práve teraz, keď sa USA pripravujú konať! Zatiaľ čo sa USA pripravujú na schválenie prelomového zákona, Zem ale nečaká na ich zmeny! Obyvateľom nórskeho súostrovia Svalbard sa môže nedávny úspech Ameriky pri presadzovaní zásadnej legislatívy v oblasti zmeny klímy zdať príliš málo a príliš neskoro. V posledných 40 rokov, keď najväčší historický producent [...]

FBI sa vlámali do domu Donalda Trumpa!

12.08.2022

Pri neohlásenej federálnej razii agenti FBI vtrhli do sídla a klubu bývalého prezidenta Donalda Trumpa na Floride Mar-a-Lago. V čase písania tohto článku neexistovali vôbec žiadne oficiálne vyhlásenia, iba mediálne informácie a Trumpovo vyhlásenie na Truth Social sieti. Vyhlásenie prezidenta Trumpa znie: ‚Toto sú temné časy pre náš národ, pretože môj krásny domov, [...]

Golf / Golfová jamka /

Ekologickí aktivisti vo Francúzsku vyplnili golfové jamky cementom

14.08.2022 23:19

Aktivisti tak urobili na protest proti výnimkám z obmedzení na spotrebu vody, ktoré v čase extrémneho sucha platia pre golfové ihriská.

Kapitol

Ozbrojený muž nabúral autom do zátarás pri Kapitole, následne sa zastrelil

14.08.2022 19:01

K incidentu došlo v čase, keď americké úrady v celej krajine čelia zvýšenému počtu vyhrážok po prehliadke FBI v sídle exprezidenta Donalda Trumpa.

Hungary Migrant Tunnels

Zlodeja v Ríme zasypal tunel, ktorý si hĺbil. Vyslobodili ho až hasiči

14.08.2022 16:52

Muž ostal uväznený v hĺbke asi šesť metrov osem hodín. Tunel, ktorý kriminalisti objavili, viedol z opusteného obchodu smerom k neďalekej banke.

rakva Tomka v Košiciach

Pozostatky kardinála Tomka sú v Košiciach, posledné zbohom bude v utorok

14.08.2022 16:45

Posledné zbohom mu dajú veriaci v utorok o 11. hodine v Dóme sv. Alžbety.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 998
Celková čítanosť: 2564218x
Priemerná čítanosť článkov: 2569x

Autor blogu

Kategórie