Založ si blog

Apoštol Ján pod inšpiráciou v Dni Pána!

‘Pod vplyvom ducha som sa dostal do Pánovho Dňa a počul som za sebou silný hlas, ktorý znel ako zvuk trúbky a hovoril: Čo vidíš, napíš do zvitku a pošli siedmim zborom: do Efezu, Smyrny, Pergamu, Tyatíry, Sárd, Filadelfie a Laodicey’.

Pánov Deň je jednoznačné obdobie, počas ktorého Pán Ježiš Kristus prináša určité veci v súvislosti s Božím zámerom k úspešnému záveru. Pri biblickom použití slovo ‘deň’ môže často znamenať časové obdobie dlhšie ako 24 hodín.

Kontextové dôkazy naznačujú, že ‘Pánov Deň’ Zjavenia 1:10 nie je konkrétny 24-hodinový deň. Pretože to bolo ‘pod inšpiráciou’, že apoštol Ján sa ocitol ‘v Dni Pána’, odkaz sa nemohol vzťahovať na konkrétny deň v týždni, ale opisuje budúci čas súdu!

Nebolo by potrebné, aby bol apoštol Ján inšpirovaný na to, aby prišiel do konkrétneho dňa v týždni. Preto ‘Pánov Deň’ musí byť ten ‘deň’ v budúcnosti, počas ktorého sa budú diať udalosti, ktoré mal apoštol Ján prednosť vo videní vidieť a napísať!

To zahŕňalo také udalosti, ako je vojna v nebi a vypudenie Satana a jeho démonov z neba, zničenie Veľkého Babylona falošného náboženstva a kráľov zeme a ich armád, väzenie a prepúšťanie Satana, vzkriesenie mŕtvych a Kristova tisícročná vláda.

Kontext ukazuje na Ježiša Krista ako na Pána, ktorého ‘Deň’ je. Ihneď po tom, čo sa stalo v ten ‘Deň’, Ján počul, nie hlas Všemohúceho Boha, ale hlas vzkrieseného Syna Božieho. Tiež ‘Deň Pána’ v Novej zmluve je ten istý, ako ‘Deň Jehovu Boha’ v prorokoch!

Kto si zahráva so svetovým počasím!

28.01.2023

V posledných mesiacoch, vo svete, počúvame nezvyčajné výrazy na opis extrémnych poveternostných udalostí. Ale v súčasnosti sa v denných televíznych správach o počasí používajú výrazy, ako i napríklad bombové cyklóny či atmosférické rieky, ktoré opisujú hromadenie rekordných objemov dažďa alebo i snehu v regiónoch sveta, no extrémne deštruktívnym spôsobom. A čo [...]

RT D. Medvedev o novej vojnovej koalícii!

26.01.2023

D. Medvedev navrhuje, aby sa vytvorila nová vojenská aliancia, ktorá sa postaví proti aktuálnej anglo-americkej vojne! Bývalý ruský prezident a súčasný podpredseda Ruskej bezpečnostnej rady Dmitrij Medvedev (v ruskom jazyku) nedávno pridal tiež nový prvok k varovaniam Moskvy proti NATO, ktoré pumpuje Ukrajinu ako zástupcu proti Ruskej Federácii: ‚Stretnutie v Ramsteine, [...]

Hodiny súdneho dňa sa blížia k polnoci!

25.01.2023

Noam Chomsky, liberálna ikona a uznávaný lingvista, poskytol 21. januára rozhovor pre RT’s Going Underground. RT uviedla, že Noam Chomsky varoval, ako blízko je ľudstvo k Armagedonu, posunulo sa bližšie k polnoci, čo symbolizuje zánik ľudstva. Navrhol, že o niekoľko dní by sa to mohlo priblížiť k tejto hranici! A načrtol tri faktory, ktoré dnes ohrozujú ľudstvo: [...]

petr pavel eva pavlová

Český politológ: Nový prezident Pavel má na to, aby spojil rozdelenú spoločnosť

28.01.2023 22:01

Pavel zvíťazil v druhom kole prezidentských volieb v konečnom súčte o viac ako 16 percentuálnych bodov.

Petr Pavel, víťaz českých prezidentských volieb

Pavel zatelefonuje Zelenskému. Chce ísť na Ukrajinu s Čaputovou

28.01.2023 21:52

Novozvolený český prezident Petr Pavel v nedeľu zatelefonuje ukrajinskému prezidentovi Volodymyrovi Zelenskému. Chystá sa ho aj navštíviť.

pavel pavlová

Budúca prvá dáma Českej republiky je podplukovníčka, ktorá študovala na Slovensku

28.01.2023 17:45

Pavlová bola profesionálna vojačka. Je podplukovníčka vo výslužbe.

Lukáš Kyselica, Boris Kollár, parlament, NR SR, Peter Pčolinský

Ďalšie snahy Sme rodina i ĽS NS. Meniť chcú ústavu a podmienky referenda. Sú to „jatky populizmu“, tvrdí politológ

28.01.2023 16:00

Zdá sa, že sa so zmenami ústavy roztrhlo vrece. Len pred týždňom si poslanci schválili jednu zmenu a už sú na stole ďalšie.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,119
Celková čítanosť: 3006079x
Priemerná čítanosť článkov: 2686x

Autor blogu

Kategórie