Založ si blog

Apoštol Ján pod inšpiráciou v Dni Pána!

‘Pod vplyvom ducha som sa dostal do Pánovho Dňa a počul som za sebou silný hlas, ktorý znel ako zvuk trúbky a hovoril: Čo vidíš, napíš do zvitku a pošli siedmim zborom: do Efezu, Smyrny, Pergamu, Tyatíry, Sárd, Filadelfie a Laodicey’.

Pánov Deň je jednoznačné obdobie, počas ktorého Pán Ježiš Kristus prináša určité veci v súvislosti s Božím zámerom k úspešnému záveru. Pri biblickom použití slovo ‘deň’ môže často znamenať časové obdobie dlhšie ako 24 hodín.

Kontextové dôkazy naznačujú, že ‘Pánov Deň’ Zjavenia 1:10 nie je konkrétny 24-hodinový deň. Pretože to bolo ‘pod inšpiráciou’, že apoštol Ján sa ocitol ‘v Dni Pána’, odkaz sa nemohol vzťahovať na konkrétny deň v týždni, ale opisuje budúci čas súdu!

Nebolo by potrebné, aby bol apoštol Ján inšpirovaný na to, aby prišiel do konkrétneho dňa v týždni. Preto ‘Pánov Deň’ musí byť ten ‘deň’ v budúcnosti, počas ktorého sa budú diať udalosti, ktoré mal apoštol Ján prednosť vo videní vidieť a napísať!

To zahŕňalo také udalosti, ako je vojna v nebi a vypudenie Satana a jeho démonov z neba, zničenie Veľkého Babylona falošného náboženstva a kráľov zeme a ich armád, väzenie a prepúšťanie Satana, vzkriesenie mŕtvych a Kristova tisícročná vláda.

Kontext ukazuje na Ježiša Krista ako na Pána, ktorého ‘Deň’ je. Ihneď po tom, čo sa stalo v ten ‘Deň’, Ján počul, nie hlas Všemohúceho Boha, ale hlas vzkrieseného Syna Božieho. Tiež ‘Deň Pána’ v Novej zmluve je ten istý, ako ‘Deň Jehovu Boha’ v prorokoch!

Palestína prehodnocuje vzťahy s USA!

22.04.2024

Zrada Spojených štátov na palestínskom ľude zašla príliš ďaleko. Prezident Mahmúd Abbás v dnešnom exkluzívnom rozhovore pre palestínsku spravodajskú službu WAFA uviedol, že palestínske vedenie prehodnotí bilaterálne vzťahy so Spojenými štátmi, a zároveň zabezpečilo ochranu záujmov našich ľudí, našej veci a našich práv: “Vedenie tak vypracuje novú stratégiu [...]

Najnovšia Kyjevská rozprávka o Rusku

20.04.2024

Najnovšia Kyjevská rozprávka je, že Rusko unieslo ukrajinské deti a ukrylo ich v Nemecku! V skutočnosti ale nemeckí predstavitelia tento týždeň informovali Kyjev o 161 ukrajinských detí, ktoré Kyjev obvinil Rusko z únosu. Boli v skutočnosti v Nemecku a väčšina z nich tam žije so svojimi rodičmi alebo opatrovníkmi. Informoval o tom prezident nemeckej Federálnej kriminálnej [...]

Armagedon alebo mierový rozvoj sveta!

19.04.2024

Širší dôsledok iránskeho bezpilotného a raketového útoku proti Izraelu zo 14. apríla – ktorý bol spustený v reakcii na zničenie iránskeho konzulátu v Damasku v Sýrii 1. apríla Izraelom a zabitie niekoľkých najvyšších iránskych vojenských vodcov, je zmena hry, ktorá priviedla svet k bodu zlomu. Buď využijeme tento moment maximálneho nebezpečenstva na dosiahnutie [...]

USA New York Trump súd proces

Trumpova platba pornoherečke podľa obžaloby patrí k sprisahaniu; obhajoba to popiera

22.04.2024 20:40

Obhajoba kontrovala, že na snahe ovplyvniť voľby nie je nič neobyčajné.

Miloš Zeman

Bývalého šéfa českej prezidentskej kancelárie obžalovali z dotačného podvodu

22.04.2024 17:47

Vratislav Mynář šéfoval prezidentskej kancelárii počas mandátu Miloša Zemana.

KDH, majerský

Vzťahy SR a ČR sú nadštandardné, hrozbou je populizmus, zhodli sa KDH a KDU-ČSL

22.04.2024 17:42

Za spoločnú hrozbu označili nástup populizmu a nárast ruského vplyvu.

Visolajský

Visolajský ostáva predsedom Lekárskeho odborového združenia

22.04.2024 16:40

Na sneme sa konala aj voľba členov Výboru LOZ.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,403
Celková čítanosť: 3862166x
Priemerná čítanosť článkov: 2753x

Autor blogu

Kategórie