Založ si blog

Trump a vigorózne snahy Britskej ríše!

Keby neexistovalo strategické partnerstvo na prežitie medzi Ruskom, Čínou a asi 153 národmi, ktoré by skočili na palubu tejto novej paradigmy, Trump by sa nedostal k moci a nacionalizmus by nemal schopnosť vystúpiť na povrch v žiadnom zo štátov západnej aliancie NATO.

Sionistické skupiny nie sú príčinné, ale reaktívne a prispôsobujúce sa širšiemu rámcu BRI, ktorý sa s najväčšou pravdepodobnosťou stane globálnym ako jediná realizovateľná alternatíva, keď sa bankový systém zrúti pod časovou bombou s derivátmi 1,5 miliárd dolárov!

Preto Britská ríša vynaložila všetky svoje úsilia a zdroje na jeho obžalobu. Nie je to preto, že sa boja Trumpa ako takého, ale skôr jeho ochoty prispôsobiť sa k novým antetropickým pravidlám hry, ktoré stanovuje Rusko a Čína a aspoň 153 iných štátov a krajín sveta!

Ak táto adaptácia nebude sabotovaná, potom takí oligarchovia a elita sveta, ktorí sa považujú za oprávnených majstrov celého sveta, vedia, že lepšia historická povaha Ústavnej Ameriky, o ktorej sa predpokladá, že bola zabitá, s JFK, MLK a RFK, sa môže ešte zakrátko prebudiť.

Nulový pacient koronavírusu v S Kórei

27.02.2020

Voľne citované slová veľmi známeho komunistického vodcu Sovietského Zväzu, Stalina: ‘Žiadny pacient nula, žiadny problém’! opisujú postoj komunistickej vlády v Severnej Kórei ku súčasnému viac »

Pobúrený Trump ohľadne koronavírusu!

25.02.2020

Prezident USA, Donald Trump je pobúrený, že bol jeho rozkaz nechať Američanov infikovaných koronavírusmi v karanténe na palube luxusnej výletnej lode Diamond Princess ignorovaný! Boli lietadlom viac »

Taliansko prijíma drakonické opatrenia!

23.02.2020

Taliansko prijíma drakonické opatrenia a celé mestá, obce, sú odrezané od vonkajšieho sveta! Je prvou krajinou v Európe, kde sú karantény celé obce, aby sa zabránilo šíreniu nového koronavírusu. viac »

Trump Climate

Trump posiela Pompea do Dauhy na podpis dohody o prímerí s Talibanom

28.02.2020 22:50

Mali by sa začať mierové rokovania za účasti všetkých strán konfliktu v Afganistane.

Mexico / Migranti / Guatemala /

Súd v USA zablokoval Trumpove opatrenia proti migrantom

28.02.2020 20:50

Zablokované opatrenie bolo jednou z najradikálnejších zmien Trumpovej administratívy v americkej prisťahovaleckej politike.

pivo

Američania majú strach z piva značky Corona

28.02.2020 19:48

Z prieskumu agentúry 5W Public Relations vyplýva, že v dôsledku epidémie koronavírusu by si pivo značky Corona "za žiadnych okolností" nekúpilo 38 percent Američanov.

Cestovanie / Letisko / Lietanie / Pasažier /

Na slovenských medzinárodných letiskách odmerajú teplotu každému

28.02.2020 17:45

Opatrenie slúžiace na prevenciu pred koronavírusom vyplynulo z rokovania Bezpečnostnej rady. Hygienici každému, bez ohľadu na to, z ktorej krajiny práve pricestoval, odmerajú teplotu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 421
Celková čítanosť: 759715x
Priemerná čítanosť článkov: 1805x

Autor blogu

Kategórie