Založ si blog

Dráma Obvinenie Trumpa odsúdená na neúspech pre zlé herecké obsadenie!

Demokratickí lídri v USA Kongrese by sa mali skutočne a dôkladne poradiť s Centralnym Výborom pre Herecké Obsadenie predtým, ako si vyberú hviezdy svojej vášnivej hry: ‘Obvinenie a Zničenie Donalda Trumpa’!

Kongresman Adam Schiff – predseda rokovania House Intelligence Committee mal byť múdry, nebojácny a neporušiteľný predseda. Namiesto toho ho kruté, bez mihnutia oko kamery odhalilo ako zlého šaša.

Bývalý člen Národnej bezpečnostnej rady Fiona Hill sa mala javiť ako principiálna a dôstojná hrdinka. Všetkým bola zjavná jej nenávisť a pohŕdanie Ruskom. Vyzerala ako Alan Rickman vo filme Harry Potter.

Hrdinský podplukovník A. Vindman bol ešte horší! Podobal sa brutálnemu násilníkovi, ktorý v Hollywoode hral nekonečnú ruskú spravodajskú službu alebo zločincov v tisícoch zlých primitívnych televíznych reláciách!

A samozrejme – Skutočný Hrdina sa vôbec neobjavil – Informátor! Jeho totožnosť je žiarlivo utajovaná, aj keď každý vie, kto to je! Vôbec nie nezaujatý hrdina bol veteránom CIA, ktorý otvorene pohŕda Trumpom!

Pelosi a jej smiešní poradcovia sa nepoučili z minulosti! Tento týždeň vidíme ešte nekonečnejšie neobjektívne vypočutia v skúšobnej prevádzke a ešte smiešnejší Jerrold Nadler sa dostal do centra pozornosti. 

Vyzerá ako Frankensteinov trpaslík – konzervant Igor v klasickom komikovom horore Mel 1973 z roku 1973 Mladý Frankenstein. Neúspech hry je v detskej, elementárnej nekompetentnosti jej obsadenia a režisérov!

Naopak, Donald Trump sa javý ako John Wayne! Ako najobľúbenejšia a najtrvalejšia filmová hviezda v americkej histórii! Trump je fyzicky veľký a nebojácny stavebný podnikateľ a stal sa úspešným populárnym komikom!

Eurokomisár sa vyhrážal gruzínskemu PR!

25.05.2024

Gruzínsky premiér Irakli Kobachidze nedávno tvrdil, že člen Európskej komisie sa vyhrážal, že ho aj postihne rovnaký osud ako slovenského premiéra Roberta Fica, ak nezapadne. Kobachidze vo svojom príspevku na Facebooku prezradil, že nemenovaný komisár ho v telefonáte varoval, že Brusel prijme „niekoľko opatrení“ proti nemu! Urobí to tak, že jeho vláda zavedie zákon [...]

Povstane ľudstvo znova celosvetovo?

24.05.2024

Nedávny temný vek ľudstva, či éra niekoľkých desaťročí vojen, ale aj ozbrojených konfliktov, ekonomickej stagnácie s ohľadom na náš veľký potenciál a protiľudského kultúrneho úpadku sa tak či onak chýli ku koncu: buď cez ohnivú deštrukciu, jadrovú vojnu alebo vznikom novej paradigmy! Svetový trend odklonu od anglo-amerického súčasného imperializmu sa každým [...]

Demokratizácia medzinárodných vzťahov!

22.05.2024

Pokrytectvo a bezradnosť takzvaného Západu v téme „demokracie“ je taká hlboká, že tieto takzvané samozvané bašty tejto cnosti neústupne vystupujú proti demokratizácii medzinárodných vzťahov, ktorá sa zrýchľuje na celom svete! Lebo akýkoľvek odpor voči izraelskej politike je reflexívne označený za antisemitský. Národom, ktoré vyšetrujú zahraničné financovanie [...]

izrael

Hamas zaútočil na izraelský Tel Aviv ôsmimi raketami, Iron Dome zasiahol

26.05.2024 13:30, aktualizované: 15:09

Podľa agentúry AP je to prvýkrát za niekoľko mesiacov, čo sa sirény rozozneli v Tel Avive.

Fico postrelenie prevoz

Fica čaká v pondelok kontrola. Richter: Pri plnom zdraví bude možno do konca roka

26.05.2024 13:22, aktualizované: 13:39

Ivan Štefunko z PS ocenil informovanie o zdravotnom stave premiéra.

Marián Viskupič

Viskupič: Bude lepšie, ak sa stane predsedom parlamentu Raši, a nie Danko

26.05.2024 13:10

Ministerka hospodárstva Denisa Saková zopakovala, že na nominácii Rašiho trvajú.

Papua New Guinea, zosuv pôdy

Pochovala ich hora. Masívny zosuv pôdy pochoval v Papue-Novej Guinei vyše 670 ľudí, odhaduje OSN

26.05.2024 12:18

V oblasti bolo zavalených viac ako 150 domov. Vyslobodených bolo zatiaľ päť tiel.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,427
Celková čítanosť: 3932664x
Priemerná čítanosť článkov: 2756x

Autor blogu

Kategórie