Založ si blog

Dráma Obvinenie Trumpa odsúdená na neúspech pre zlé herecké obsadenie!

Demokratickí lídri v USA Kongrese by sa mali skutočne a dôkladne poradiť s Centralnym Výborom pre Herecké Obsadenie predtým, ako si vyberú hviezdy svojej vášnivej hry: ‘Obvinenie a Zničenie Donalda Trumpa’!

Kongresman Adam Schiff – predseda rokovania House Intelligence Committee mal byť múdry, nebojácny a neporušiteľný predseda. Namiesto toho ho kruté, bez mihnutia oko kamery odhalilo ako zlého šaša.

Bývalý člen Národnej bezpečnostnej rady Fiona Hill sa mala javiť ako principiálna a dôstojná hrdinka. Všetkým bola zjavná jej nenávisť a pohŕdanie Ruskom. Vyzerala ako Alan Rickman vo filme Harry Potter.

Hrdinský podplukovník A. Vindman bol ešte horší! Podobal sa brutálnemu násilníkovi, ktorý v Hollywoode hral nekonečnú ruskú spravodajskú službu alebo zločincov v tisícoch zlých primitívnych televíznych reláciách!

A samozrejme – Skutočný Hrdina sa vôbec neobjavil – Informátor! Jeho totožnosť je žiarlivo utajovaná, aj keď každý vie, kto to je! Vôbec nie nezaujatý hrdina bol veteránom CIA, ktorý otvorene pohŕda Trumpom!

Pelosi a jej smiešní poradcovia sa nepoučili z minulosti! Tento týždeň vidíme ešte nekonečnejšie neobjektívne vypočutia v skúšobnej prevádzke a ešte smiešnejší Jerrold Nadler sa dostal do centra pozornosti. 

Vyzerá ako Frankensteinov trpaslík – konzervant Igor v klasickom komikovom horore Mel 1973 z roku 1973 Mladý Frankenstein. Neúspech hry je v detskej, elementárnej nekompetentnosti jej obsadenia a režisérov!

Naopak, Donald Trump sa javý ako John Wayne! Ako najobľúbenejšia a najtrvalejšia filmová hviezda v americkej histórii! Trump je fyzicky veľký a nebojácny stavebný podnikateľ a stal sa úspešným populárnym komikom!

V Rusku už majú vakcínu proti COVID19!

04.08.2020

Očkovacia látka proti novému koronavírusu COVID-19, ktorú už vyvinuli ruskí vedci, vytvorila imunitu u 100% dobrovoľníkov, ktorí sa zúčastnili na jej skúškach. Túto správu oznámila v piatok v rozhovore s vedúcou ruského fondu priamych investícií (RDIF) Kirill Dmitrievovou. Podľa ruského predstaviteľa sa u 100% dobrovoľníkov vyvinula imunita na 21. deň po podaní prvej [...]

Pompeo pýta od senátu $41 miliárd!

01.08.2020

Pompeo hovorí, že Senát potrebuje na boj proti autoritárskym krajinám 41 miliárd dolárov: Irán, Rusko a Čína. Štátny tajomník Pompeo dnes ráno povedal Výboru pre zahraničné vzťahy Senátu, že štátne ministerstvo a jeho Agentúra pre medzinárodný rozvoj USA (USAID) si zaslúžia získať rozpočet vo výške 41 miliárd dolárov, pretože ‘zabezpečujú slobody [...]

Pompeovo objatie biblického vytrhnutia!

31.07.2020

Mesiášsky prejav štátneho tajomníka Mikea Pompea v Nixonovej knižnici 23. júla, v ktorom vyzval na ukončenie angažovania sa s Čínou a mobilizáciu síl na potlačenie vzostupu Číny, a pripomenul jeho objatie šialeného presvedčenia vo Vytrhnutí! Vytrhnutie je viera, že v ‘čase konca’ budú všetci praví veriaci vytrhnutí do neba, keď bude svet zničený. Ale takzvaní [...]

libanon bejrút výbuch trosky

Libanon: Rozbuška či spúšťač očistnej katarzie

05.08.2020 18:42

Keby niekto chcel poslať Libanon do horúceho pekla, nemohol by si vybrať vhodnejší okamih.

bratislava povodeň riziko shmu

V Bratislave sa môže vyskytnúť povodeň, varuje SHMÚ

05.08.2020 14:15

Slovenský hydrometeorologický ústav vydal pre hlavné mesto výstrahu prvého stupňa.

jankovská

Jankovská ostáva za mrežami, Cvikovej súd vyhovel

05.08.2020 14:05, aktualizované: 16:05

Bývalá štátna tajomníčka Monika Jankovská je obvinená z trestných činov podplácania a prijímania úplatku.

Súd Pojednávanie Kuciak Vražda kočner para

Mohli ovplyvniť odloženie rozsudku o Kuciakovej vražde záverečné reči?

05.08.2020 13:00, aktualizované: 15:55

Argumenty všetkých strán v procese a celý prípad si zaslúžia dlhšiu poradu, domnieva sa Kočnerov advokát Para.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 514
Celková čítanosť: 1135204x
Priemerná čítanosť článkov: 2209x

Autor blogu

Kategórie