Založ si blog

Dráma Obvinenie Trumpa odsúdená na neúspech pre zlé herecké obsadenie!

Demokratickí lídri v USA Kongrese by sa mali skutočne a dôkladne poradiť s Centralnym Výborom pre Herecké Obsadenie predtým, ako si vyberú hviezdy svojej vášnivej hry: ‘Obvinenie a Zničenie Donalda Trumpa’!

Kongresman Adam Schiff – predseda rokovania House Intelligence Committee mal byť múdry, nebojácny a neporušiteľný predseda. Namiesto toho ho kruté, bez mihnutia oko kamery odhalilo ako zlého šaša.

Bývalý člen Národnej bezpečnostnej rady Fiona Hill sa mala javiť ako principiálna a dôstojná hrdinka. Všetkým bola zjavná jej nenávisť a pohŕdanie Ruskom. Vyzerala ako Alan Rickman vo filme Harry Potter.

Hrdinský podplukovník A. Vindman bol ešte horší! Podobal sa brutálnemu násilníkovi, ktorý v Hollywoode hral nekonečnú ruskú spravodajskú službu alebo zločincov v tisícoch zlých primitívnych televíznych reláciách!

A samozrejme – Skutočný Hrdina sa vôbec neobjavil – Informátor! Jeho totožnosť je žiarlivo utajovaná, aj keď každý vie, kto to je! Vôbec nie nezaujatý hrdina bol veteránom CIA, ktorý otvorene pohŕda Trumpom!

Pelosi a jej smiešní poradcovia sa nepoučili z minulosti! Tento týždeň vidíme ešte nekonečnejšie neobjektívne vypočutia v skúšobnej prevádzke a ešte smiešnejší Jerrold Nadler sa dostal do centra pozornosti. 

Vyzerá ako Frankensteinov trpaslík – konzervant Igor v klasickom komikovom horore Mel 1973 z roku 1973 Mladý Frankenstein. Neúspech hry je v detskej, elementárnej nekompetentnosti jej obsadenia a režisérov!

Naopak, Donald Trump sa javý ako John Wayne! Ako najobľúbenejšia a najtrvalejšia filmová hviezda v americkej histórii! Trump je fyzicky veľký a nebojácny stavebný podnikateľ a stal sa úspešným populárnym komikom!

Drastické opatrenia proti COVID-19?

08.04.2020

Nexistujú dôkazy podporujúce drastické opatrenia proti COVID-19! Molekulárna biológička zo Severnej ameriky, ktorá pracuje ako lekárska novinárka už 22 rokov a teraz sa stala investigatívnou novinárkou, zhrnula dôvody a fakty proti drastickým opatreniam štátov na celom svete takto: Miera úmrtnosti v Číne, Taliansku a Južnej Kórei v dôsledku COVID-19 je v rozmedzí iba [...]

Tucet mŕtvych v Indickom Kašmíre!

06.04.2020

K bojom došlo po tom, ako India zaviedla nový zákon, ktorý by umožnil jej občanom stať sa trvalými obyvateľmi indického Kašmíru, čo zvyšuje obavy z demografických zmien v moslimskej väčšine v himalájskom regióne. Nový zákon bol tam zavedený, pretože krajina s 1,3 miliardami ľudí je pod 21-dňovým zablokovaním v snahe zabrániť šíreniu koronavírusov, čo vlastne [...]

Zastavte svet, chcem vystúpiť!

04.04.2020

Jeden z veľmi známych výrazov kreslených komických seriálov v španielskom jazyku je spojený s malou Mafaldou a jej výkrik: ‘Zastavte svet, chcem vystúpiť’! Len sa na chvíľu zamyslíme. Mnohým sa často stávajú veci v živote, pre ktoré si prajú, aby sa všetko zmenilo a poprípade aj zastavil celý svet, čo je ale nemožné! Až kým sa na celosvetovej scéne [...]

Vatikán pápež František požehnanie

Pápež: Slová a činy istých európskych politikov pripomínajú prejavy Hitlera

08.04.2020 21:32

Mnohí ľudia s politickou zodpovednosťou síce sľubujú, že bojujú proti koronavírusu a proti hladu, no podľa pápeža Františka i naďalej vyrábajú zbrane.

Sýria / sýrčania / motocykel / motorka / deti / muž /

Sýrska armáda použila v roku 2017 chemické zbrane, uvádza správa OPCW

08.04.2020 21:12

Na spáchanie útoku armáda podľa vyšetrovateľov Organizácie pre zákaz chemických zbraní (OPCW) využila vrtuľník a stíhačky ruskej výroby Suchoj Su-22.

Virus Outbreak Brazil Bolsonaro

Zahubí koronavírus brazílskych domorodcov?

08.04.2020 18:52

Choroba COVID-19 môže spôsobiť priam genocídu.

británia anglicko kamión telá migranti Grays weterglade polícia

Vodič kamióna, v ktorom našli 39 mŕtvych tiel, sa priznal k zabitiu

08.04.2020 18:45

Telá 31 mužov a ôsmich žien z Vietnamu v októbri minulého roka objavili v návese kamióna.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 444
Celková čítanosť: 904547x
Priemerná čítanosť článkov: 2037x

Autor blogu

Kategórie