Založ si blog

Dráma Obvinenie Trumpa odsúdená na neúspech pre zlé herecké obsadenie!

Demokratickí lídri v USA Kongrese by sa mali skutočne a dôkladne poradiť s Centralnym Výborom pre Herecké Obsadenie predtým, ako si vyberú hviezdy svojej vášnivej hry: ‘Obvinenie a Zničenie Donalda Trumpa’!

Kongresman Adam Schiff – predseda rokovania House Intelligence Committee mal byť múdry, nebojácny a neporušiteľný predseda. Namiesto toho ho kruté, bez mihnutia oko kamery odhalilo ako zlého šaša.

Bývalý člen Národnej bezpečnostnej rady Fiona Hill sa mala javiť ako principiálna a dôstojná hrdinka. Všetkým bola zjavná jej nenávisť a pohŕdanie Ruskom. Vyzerala ako Alan Rickman vo filme Harry Potter.

Hrdinský podplukovník A. Vindman bol ešte horší! Podobal sa brutálnemu násilníkovi, ktorý v Hollywoode hral nekonečnú ruskú spravodajskú službu alebo zločincov v tisícoch zlých primitívnych televíznych reláciách!

A samozrejme – Skutočný Hrdina sa vôbec neobjavil – Informátor! Jeho totožnosť je žiarlivo utajovaná, aj keď každý vie, kto to je! Vôbec nie nezaujatý hrdina bol veteránom CIA, ktorý otvorene pohŕda Trumpom!

Pelosi a jej smiešní poradcovia sa nepoučili z minulosti! Tento týždeň vidíme ešte nekonečnejšie neobjektívne vypočutia v skúšobnej prevádzke a ešte smiešnejší Jerrold Nadler sa dostal do centra pozornosti. 

Vyzerá ako Frankensteinov trpaslík – konzervant Igor v klasickom komikovom horore Mel 1973 z roku 1973 Mladý Frankenstein. Neúspech hry je v detskej, elementárnej nekompetentnosti jej obsadenia a režisérov!

Naopak, Donald Trump sa javý ako John Wayne! Ako najobľúbenejšia a najtrvalejšia filmová hviezda v americkej histórii! Trump je fyzicky veľký a nebojácny stavebný podnikateľ a stal sa úspešným populárnym komikom!

Kyjev sa pokúša o útok dronov na Moskvu!

03.06.2023

Sily Ruskej Fedrálnej protivzdušnej obrany už v pondelok ráno čelili útoku ukrajinských bezpilotných lietadiel na Moskovskú oblasť, čím zabránili obetiam ľudí, povedal minister obrany, Sergej Šojgu. počas špeciálnej telekonferencie na ministerstve obrany. Povedal, že zapojených bolo 8 dronov, z ktorých tri boli zostrelené elektronickými prostriedkami, zatiaľ čo ostatné [...]

Lordi z Londýna sa obávajú banky BRICS

31.05.2023

Saudská Arábia má záujem o vstup do Novej rozvojovej banky BRICS, informoval dnes denník Financial Times: ‚Na Blízkom východe pripisujeme Saudskoarabskému kráľovstvu veľký význam a v súčasnosti s ním vedieme kvalifikovaný dialóg‘, informoval denník City of London vo vyhlásení NDB. Saudská Arábia údajne tiež sama požiadala o vstup do BRICS a ako nešťastne [...]

Amerika sa dohodla odvrátiť Armagedon!

30.05.2023

Prezident Joe Biden aj s republikánmi na čele s predsedom Snemovne reprezentantov Kevinom McCarthym, dosiahli dohodu o zrušení dlhového stropu, ale hoci to ešte musí schváliť Snemovňa reprezentantov aj Senát, čo je vo všeobecnosti takmer isté. Bielemu domu sa podarilo zachovať nedotknutý zákon o znižovaní inflácie, prezidentov podpis na zákone o klíme a liekoch na predpis, [...]

Jevgenij Prigožin

ONLINE: O Bachmut už nie je záujem? Prigožin odišiel, Ukrajinci sa sústreďujú na iné úlohy

03.06.2023 07:10

Prigožin ohlásil stiahnutie vagnerovcov z Bachmutu, Syrskij zastavenie bojov v okrajových častiach mesta.

Razsochy, buranie, pellegrini,

Už aj Heger pochopil, že je koniec. Čo ďalej s nekonečným projektom Rázsochy? (anketa)

03.06.2023 07:00

Nepomohlo ani to, že ako vláda Igora Matoviča (OĽaNO), tak i Hegerov kabinet sa k výstavbe zaviazal v programovom vyhlásení vlády.

Joe Biden, dlh, limit

Biden: Dohoda o dlhovom strope zabránila kolapsu USA

03.06.2023 06:29

"Nikto nedostal všetko, čo chcel, ale Američania dostali, čo potrebovali," povedal americký prezident Joe Biden.

Počúvajte pravdu, víkendový podcast

Zmanipulované voľby? Politici sa zahrávajú s ohňom

03.06.2023 06:05

Spochybňovanie demokratických volieb je nebezpečný precedens, upozorňuje komentátor Marián Repa.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,194
Celková čítanosť: 3272975x
Priemerná čítanosť článkov: 2741x

Autor blogu

Kategórie