Založ si blog

Udalosti na konci systému vecí!

 

Biblický jazyk proroka Daniela vysvetlený a preložený: ‘V čase konca sa s ním bude drgať kráľ juhu (USA). Kráľ severu (Britská ríša) naňho zaútočí s bojovými vozmi, jazdcami a mnohými loďami, vtrhne do krajín a preženie sa nimi ako záplava (útok začne obvinením prezidenta USA). 

Vstúpi aj do krajiny Okrasy (dnešný žijúci ostatok duchovného Izraela pomazaných bratov Krista) a mnoho krajín padne. Ale títo z jeho rúk uniknú: Edom, Moáb a poprední z Ammóncov (dnešné falošné náboženstvo vrátane Kresťanstva). Rozprestrie svoju moc nad krajinami, ani Egypt (USA) neunikne. 

Bude vládnuť nad skrytými pokladmi, nad zlatom, striebrom a všetkými cennosťami Egypta (USA). A Líbyjčania a Etiópčania pôjdu v jeho šľapajach. Ale znepokoja ho správy z východu a zo severu (zázračné zjavenia pomazaných bratov Krista). Preto vytiahne s veľkým hnevom proti nim!

Aby zničil a vyhladil mnohých (7 000 pomazaných bratov Krista v knihe Zjavenie – toto je symbolické číslo zahrňujúce všetkých dnes žijúcich pomazaných bratov Krista). Rozostaví svoje kráľovské stany medzi veľkým morom a svätým vrchom Okrasy. A príde jeho koniec (Armagedon) a nikto mu nepomôže’ (Daniel 11:40-45)!

Jednoducho sa nedokážu zbaviť Boha!

09.12.2019

Veda sa považuje za Vysvetľovateľa všetkého fyzického vo svete! To znamená, všetky pozorovateľné javy vo vesmíre, a vesmír je to, čo je nejakým spôsobom zistiteľné a merateľné. Pre viac »

Recept na výrobu domácej kravičky

07.12.2019

Kravy nie sú zložité. Potrebujete iba veľké množstvo základných zložiek - kvarky a elektróny u a d. Najskôr si urobte protóny. Budete potrebovať dva kvarky u a jeden kvark d. Potom tvorte viac »

Obvinenie Trumpa – na Britských nohách!

06.12.2019

Dá sa povedať, že obžaloba Donalda Trumpa stojí na Britských nohách! Zatiaľ čo jazyk Obvinenia možno vysledovať priamo k anglickému, US zakladatelia odmietli rozsah a detailné postupy anglických viac »

Fínsko premiérka kandidátka Marinová

Fínsko s mladou premiérkou búra stereotypy

10.12.2019 10:00

Fínsko nielenže bude mať najmladšiu premiérku vo svete, 34-ročnú Sannu Marinovú, ale aj štyri koaličné strany majú za šéfky ženy, väčšinou tridsiatničky.

korytnačka

Zavodnili Tajbu, aby mohli korytnačky zazimovať

10.12.2019 10:00

Upozorniť na problém ohrozených korytnačiek močiarnych sa netradične rozhodol starosta obce Streda nad Bodrogom Zoltán Mento.

Apple Watch 5, Apple, Watch, inteligentné hodinky

Globálny trh s nositeľnou elektronikou zažíva prudký rast

10.12.2019 09:27

Svetový trh s takzvanou nositeľnú elektronikou, ako sú napríklad inteligentné hodinky, fitnes náramky či múdra slúchadlá, zažíva prudký rast.

Ostrava strelba

Po streľbe v ostravskej nemocnici je šesť mŕtvych

10.12.2019 08:44, aktualizované: 09:58

Štyria ľudia zomreli na mieste a ďalší dvaja podľahli zraneniam.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 388
Celková čítanosť: 652272x
Priemerná čítanosť článkov: 1681x

Autor blogu

Kategórie