Založ si blog

Udalosti na konci systému vecí!

 

Biblický jazyk proroka Daniela vysvetlený a preložený: ‘V čase konca sa s ním bude drgať kráľ juhu (USA). Kráľ severu (Britská ríša) naňho zaútočí s bojovými vozmi, jazdcami a mnohými loďami, vtrhne do krajín a preženie sa nimi ako záplava (útok začne obvinením prezidenta USA). 

Vstúpi aj do krajiny Okrasy (dnešný žijúci ostatok duchovného Izraela pomazaných bratov Krista) a mnoho krajín padne. Ale títo z jeho rúk uniknú: Edom, Moáb a poprední z Ammóncov (dnešné falošné náboženstvo vrátane Kresťanstva). Rozprestrie svoju moc nad krajinami, ani Egypt (USA) neunikne. 

Bude vládnuť nad skrytými pokladmi, nad zlatom, striebrom a všetkými cennosťami Egypta (USA). A Líbyjčania a Etiópčania pôjdu v jeho šľapajach. Ale znepokoja ho správy z východu a zo severu (zázračné zjavenia pomazaných bratov Krista). Preto vytiahne s veľkým hnevom proti nim!

Aby zničil a vyhladil mnohých (7 000 pomazaných bratov Krista v knihe Zjavenie – toto je symbolické číslo zahrňujúce všetkých dnes žijúcich pomazaných bratov Krista). Rozostaví svoje kráľovské stany medzi veľkým morom a svätým vrchom Okrasy. A príde jeho koniec (Armagedon) a nikto mu nepomôže’ (Daniel 11:40-45)!

Už vôbec neodporujú ani tyranii!

10.08.2020

Momentálne celé ľudstvo sa nachádza na historickej križovatke a väčšina ľudí sa ľahko rozhoduje poslúchať nový vznikajúci sociálny poriadok. V USA, napríklad, je hystéria a strach už veľmi silná, hmatateľná a dokonca aj škaredá! Rovnako ako Stanley Milgram demonštroval vo svojom dnes už slávnom spoločenskom experimente, kde väčšina ľudí už sa stavia proti [...]

USA univerzitám – odhaľte zdroje financií!

08.08.2020

USA ministerstvo spravodlivosti stíha čínskych akademikov, ktorí pracovali ako výskumní pracovníci na amerických univerzitách a obviňuje ich, že zatajovali spoluprácu s čínskou armádou a páchali vízové podvody. Najnovšie bola čínska onkológka Tang Juan, ktorá pracovala na kalifornskej univerzite v Davise, federálnymi úradmi zatknutá a vzatá do väzby v Sacramente, [...]

Covid19 – prax pre budúcu bio-vojnu?

06.08.2020

Pandémia Covid-19 fungovala ako ‘skúška biologického boja’, hovorí popredný ruský pediatr, ktorý je presvedčený, že rýchlo sa šíriaci vírus bol skúškou svetových systémov zdravotnej starostlivosti. V rozhovore s Forbesom profesor Leonid Roshal, prezident Ruského Výskumného ústavu urgentnej detskej chirurgie a traumatológie, vysvetlil, že nie všetky národy [...]

Južná afrika, baníci

Traja ľudia v africkom Burundi dostali 30 rokov za hádzanie kameňov na prezidentský konvoj

11.08.2020 15:23

Podľa mnohých Burunďanov je hanba viniť "obyčajných vidiečanov" zo snahy zabiť prezidenta.

Lucia Ďuriš Nicholsonová, podcast

Nicholsonová: Blaha musí za svoje výroky niesť zodpovednosť

11.08.2020 14:42

Luboš Blaha sa mal v decembri minulého roka chváliť na sociálnej sieti fotografiou s červenou hviezdou s kosákom a kladivom.

Mikuláš Černák

Súd schválil dohodu. Černák trest nedostal, Kaštan si odsedí viac rokov

11.08.2020 12:41, aktualizované: 14:21

Bývalý bos banskobystrického podsvetia Mikuláš Černák sa priznal k 16 starším skutkom, z toho 14 vraždám. Aktuálne si odpykáva doživotie.

Libanon Bejrút výbuchy obete Rusko pomoc materiálna

Francúzsky expert: V bejrútskom prístave sú stále nebezpečné chemikálie

11.08.2020 12:24, aktualizované: 13:16

Chemici a hasiči pracujú na zabezpečení najmenej 20 kontajnerov s potenciálne nebezpečnými chemikáliami v zničenom prístave, keďže zistili, že z jedného kontajnera uniká chemikália.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 517
Celková čítanosť: 1143596x
Priemerná čítanosť článkov: 2212x

Autor blogu

Kategórie