Založ si blog

Udalosti na konci systému vecí!

 

Biblický jazyk proroka Daniela vysvetlený a preložený: ‘V čase konca sa s ním bude drgať kráľ juhu (USA). Kráľ severu (Britská ríša) naňho zaútočí s bojovými vozmi, jazdcami a mnohými loďami, vtrhne do krajín a preženie sa nimi ako záplava (útok začne obvinením prezidenta USA). 

Vstúpi aj do krajiny Okrasy (dnešný žijúci ostatok duchovného Izraela pomazaných bratov Krista) a mnoho krajín padne. Ale títo z jeho rúk uniknú: Edom, Moáb a poprední z Ammóncov (dnešné falošné náboženstvo vrátane Kresťanstva). Rozprestrie svoju moc nad krajinami, ani Egypt (USA) neunikne. 

Bude vládnuť nad skrytými pokladmi, nad zlatom, striebrom a všetkými cennosťami Egypta (USA). A Líbyjčania a Etiópčania pôjdu v jeho šľapajach. Ale znepokoja ho správy z východu a zo severu (zázračné zjavenia pomazaných bratov Krista). Preto vytiahne s veľkým hnevom proti nim!

Aby zničil a vyhladil mnohých (7 000 pomazaných bratov Krista v knihe Zjavenie – toto je symbolické číslo zahrňujúce všetkých dnes žijúcich pomazaných bratov Krista). Rozostaví svoje kráľovské stany medzi veľkým morom a svätým vrchom Okrasy. A príde jeho koniec (Armagedon) a nikto mu nepomôže’ (Daniel 11:40-45)!

Ukrajina je pre Ameriku nahraditeľná!

27.09.2022

Ukrajina sa stala pre Washington iba nástrojom na udržanie si globálnej dominancie a zamerania sa na Rusko, domnieva sa teraz najvyšší diplomat Ruskej Federácie, Sergej Viktorovič Lavrov. Západné médiá naďalej ignorujú, ako Ukrajina používa zbrane NATO na zabíjanie nevinných civilistov v Donbasských republikách: ‚Pre každého nezaujatého pozorovateľa je zrejmé, že [...]

Takí tupí idioti s klasickým vzdelaním!

26.09.2022

Ak bude Západ pokračovať vo svojom ‚neobmedzenom pumpovaní kyjevského režimu najnebezpečnejšími typmi zbraní, ruská vojenská kampaň sa posunie i na ďalšiu úroveň, kde budú vymazané viditeľné hranice a potenciálna predvídateľnosť akcií strán konfliktu a konflikt bude mať svoj vlastný život, ako to vždy robia vojny‘, tvrdil Medvedev. Medvedev sa zaoberal [...]

Rušiť, drancovať, kontrolovať – taktika CIA!

24.09.2022

Už sa deje to, že psychopatické západné národy, sú to tí skutoční agresori v tejto vojne, rozpútali nielen celosvetové samovražedné sankcie proti Rusku, ale tiež vedú i vojenské operácie Ukrajiny proti Rusku. No to znamená, že NATO je už vo vojne,i keď to NATO ešte vôbec nechce priznáť! Ešte horšie na tom je, že lídri NATO otvorene požadujú úplné zničenie [...]

Javor / Strom /

Odborníci zaznamenali na Slovensku vzácny jav, sekundárne pučanie listov

27.09.2022 18:54

V klimatických podmienkach Slovenska ide podľa odborníkov o veľmi vzácny jav, typický skôr pre subtropické oblasti Európy.

Sýria Irán Amíníová protest

Pri zásahoch voči demonštrantom zahynulo v Iráne už vyše 75 ľudí, tvrdia aktivisti

27.09.2022 18:52

Demonštranti opäť vyšli do ulíc, ako to robia každý večer už od 16. septembra. Protesty vyvolala násilná smrť Mahsy Amíníovej.

partika

Výsluch exšéfa PPA obžalovaného v kauze Dobytkár trval tri pojednávacie dni

27.09.2022 16:34

Proces má pokračovať vo štvrtok výsluchom obžalovaného podnikateľa Petra Kubu.

Catching-up Regions

Projekt na pomoc menej rozvinutým regiónom pokračuje

27.09.2022 16:14

V iniciatíve sú zapojené tri kraje - Prešovský, Košický a Banskobystrický. Okrem iného pomôžu pri zabezpečovaní kanalizácie v obciach Sninského okresu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,032
Celková čítanosť: 2696357x
Priemerná čítanosť článkov: 2613x

Autor blogu

Kategórie