Založ si blog

Podlé znásilnenie celého ľudstva!

 

Presne tak, ako pedofili zákerne číhajú na príležitosť zneužiť nevinné maloleté deti, takým istým spôsobom Satan (Boží odporca) a Diabol (luhár) si vyhľadal vhodnú príležitosť na to, aby najmladšiu a najneskúsenejšiu osobu celého vesmíru zviedol, zlákal, oklamal a podviedol, aby neuposlúchla zákaz Stvoriteľa nejesť zo zákazaného stromu a takým spôsobom sa nielen previnila vzburou a krádežou voči svojmu Stvoriteľovi, nebeskému Otcovi, ale spôsobila, že aj Adam sa rozhodol urobiť to isté! 

Ako to urobil? Keďže nebeskí anjeli sú duchovné neviditeľné tvory, spoza hada na zakázanom strome jej dal ľstivú otázku: ‘Naozaj Boh povedal, že nebudete jesť z každého stromu záhrady’? A teraz si prdstavme mentálne rozpoloženie Evy! Až doteraz ju nikto neoklamal a od Adama vedela, že zvieratá nemajú schopnosť ľudskej reči, o čom sa už aj sama presvedčila. A tu zrazu jej dáva otázku had práve zo zakázaného stromu, okolo ktorého sa náhodou prechádzala!

Keď bola sama! Odpovedala, že zo všetkých stromov môžu jesť, len z toho jediného nie, lebo v prípade, že neuposlúchnu a z neho zjedia, zomrú. Inými slovami, že ich život skončí, ako životy niektorých zvierat, ktoré sa už v jej čase dožívali ich normálneho priemerného veku, ako napríklad psíčkovia, ktorí žijú v priemeru asi tak 15-20 rokov. Potom, ako z ovocia zjedla a aj Adam ju nasledoval, len vtedy si uvedomila, že bola oklamaná a tak sa snažila ospravedlniť svojmu nebeskému Otcovi…

Skutočne veriací sú odvážny národ!

13.10.2019

O väčšine vojakoch v celej histórii ľudstva sa zvyčajne hovorí, že boli ako hrdinovia odvážni, lebo položili svoje životy za vlasť! Tento článok nebude rozoberať pravdivosť horeuvedenej viac »

Neporovnateľná veľkosť nášho Stvoriteľa!

07.10.2019

Len pred asi 100 rokmi človek začal pomocou ďalekohľadov spoznávať veľkosť vesmíru a galaxií a množstvo hviezd v nich. Náš Stvoriteľ inšpiroval proroka Izaiáša dať ľudstvu otázku, viac »

Ako nás oslobodzuje pravda života!

24.09.2019

V kažej krajine, v každej kultúre a počas celej histórie ľudstva najväčším prianím bolo byť slobodní v každom možnom ohľade. A keď sa pozrieme na dnešný svet, a na jeho životné podmienky, viac »

súd / spor / parkovanie / Košice /

Podľa súdu je zmluva medzi Košicami a súkromnou parkovacou firmou neplatná

16.10.2019 18:22, aktualizované: 19:22

O neplatnosti nájomnej zmluvy o parkovaní z roku 2012 medzi mestom Košice a spoločnosťou EEI rozhodol v stredu Okresný súd Košice I.

SAS / Nominačný kongres strany

Sulík pozval lídrov demokratickej opozície na pracovné stretnutie

16.10.2019 18:10

Témou má byť možný spoločný postup demokratickej opozície pri kauze Gorila či spoločné aktivity k výročiu Nežnej revolúcie.

peniaze, mena, euro, česká koruna

Koalícia našla 100 miliónov. Zdaní banky

16.10.2019 18:00

Koaličná rada našla riešenie, ako znížiť rozpočtovú sekeru. Prichádzajúci sociálny balíček majú zaplatiť domáce banky.

baňa, baník, baníci

Prepustení baníci dostanú kompenzačné príspevky

16.10.2019 17:22

Baníci, ktorých zasiahne útlm baníctva v regióne hornej Nitry a prepúšťanie, budú môcť získať kompenzačný príspevok.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 370
Celková čítanosť: 604632x
Priemerná čítanosť článkov: 1634x

Autor blogu

Kategórie