Založ si blog

Podlé znásilnenie celého ľudstva!

 

Presne tak, ako pedofili zákerne číhajú na príležitosť zneužiť nevinné maloleté deti, takým istým spôsobom Satan (Boží odporca) a Diabol (luhár) si vyhľadal vhodnú príležitosť na to, aby najmladšiu a najneskúsenejšiu osobu celého vesmíru zviedol, zlákal, oklamal a podviedol, aby neuposlúchla zákaz Stvoriteľa nejesť zo zákazaného stromu a takým spôsobom sa nielen previnila vzburou a krádežou voči svojmu Stvoriteľovi, nebeskému Otcovi, ale spôsobila, že aj Adam sa rozhodol urobiť to isté! 

Ako to urobil? Keďže nebeskí anjeli sú duchovné neviditeľné tvory, spoza hada na zakázanom strome jej dal ľstivú otázku: ‘Naozaj Boh povedal, že nebudete jesť z každého stromu záhrady’? A teraz si prdstavme mentálne rozpoloženie Evy! Až doteraz ju nikto neoklamal a od Adama vedela, že zvieratá nemajú schopnosť ľudskej reči, o čom sa už aj sama presvedčila. A tu zrazu jej dáva otázku had práve zo zakázaného stromu, okolo ktorého sa náhodou prechádzala!

Keď bola sama! Odpovedala, že zo všetkých stromov môžu jesť, len z toho jediného nie, lebo v prípade, že neuposlúchnu a z neho zjedia, zomrú. Inými slovami, že ich život skončí, ako životy niektorých zvierat, ktoré sa už v jej čase dožívali ich normálneho priemerného veku, ako napríklad psíčkovia, ktorí žijú v priemeru asi tak 15-20 rokov. Potom, ako z ovocia zjedla a aj Adam ju nasledoval, len vtedy si uvedomila, že bola oklamaná a tak sa snažila ospravedlniť svojmu nebeskému Otcovi…

Jakobov rebrík až do neba!

19.08.2019

Medzi nespočetné (dodnes sa ich nikto nesnažil spočítať všetky) biblické drámy patrí aj dráma o Jakobovom rebríku do neba. Je opísaná v prvej knihe Mojžiša v kapitole dvadsať osem počnúc viac »

Si otrokom koho počúvaš!

04.08.2019

Ten princíp alebo skôr ako zákon v ľudskej spoločnosti bol pod inšpiráciou už vyjadrený apoštolom Pavlom v jeho liste kresťanom v starovekom Rime: ‘Či neviete, že ak sa stále vydávate viac »

Sláva kráľov spočíva v hľadaní!

03.08.2019

Izraelský kráľ Šalamún je preslávený v histórii ľudstva ako jeden z najmúdrejších mužov na Zemi! Okrem toho, že bol preslávený úžasným bohatstvom, mal hlboké schopnosti v poznaní viac »

Veľký Folkmar

V Gelnickom okrese sa boja o cestu

23.08.2019 12:00

Cesta pri Gregorovom prameni nad obcou Veľký Folkmar v Gelnickom okrese nutne potrebuje opravu

Threema, mobilná aplikácia, šifrovanie, Kočner

Policajti zaistili okrem Jankovskej mobily aj ďalším sudcom

23.08.2019 11:51

Sudcovia rozhodli v Kočnerov prospech.

Japonsko, radiácia, fukušima

Lekári zasahujúci po výbuchu v ruskom stredisku o hrozbe radiácie nevedeli

23.08.2019 11:37

Zdravotníci sa rozhodli vypovedať, pretože sa obávali o svoje zdravie a nechceli, aby sa podobné porušenia bezpečnosti opakovali.

sýria, vojaci, zbraň

Sýrske vládne sily obkľúčili turecké vojenské stanovište

23.08.2019 11:14

Mesto Múrik, kde sú tureckí vojaci obkľúčení, leží na severe provincie Hamá.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 362
Celková čítanosť: 572680x
Priemerná čítanosť článkov: 1582x

Autor blogu

Kategórie