Založ si blog

Sláva kráľov spočíva v hľadaní!

 

Izraelský kráľ Šalamún je preslávený v histórii ľudstva ako jeden z najmúdrejších mužov na Zemi! Okrem toho, že bol preslávený úžasným bohatstvom, mal hlboké schopnosti v poznaní života ľudí a prostredia v ktorom žili! Poznal niekoľko tisíc prísloví a jeho sláva veľmi zapôsobila na kráľovnú zo Šeby! 

Pamiatka na túto starovekú kráľovnú je medzi Jemenčanmi ešte stále živá. Hoci Korán neuvádza jej meno, islamská tradícia ju nazýva Bilqīs a toto jej meno sa objavuje na mnohých komerčných výrobkoch v Jemene. Mimochodom ona zobrazuje veľký zástup v Zjavení, ktorí prežijú Armagedonsku vojnu!

Jedno z prísloví, ktoré pod inšpiráciou napísal sám kráľ Šalamún a ktoré je pre nás zaznamenané v Božom večnom Slove-Biblii hovorí: ‘Božou slávou je uchovávať záležitosť v tajnosti a slávou kráľov je záležitosť preskúmať. Nebesia pre výšku a zem pre hĺbku a srdce kráľov, to je nepreskúmateľné’.

Niekoľkotisícročná história štúdia Svätých Písiem dokazuje pravdivosť horecitovaných inšpirovaných slov kráľa Šalamúna. Hlboké Božie pravdy dnes skryté v Jeho Slove budú večným podnetom nielen pre dnešných pomazaných nebeských nesmrteľných kráľov, ale aj pre budúce večné generácie ľudí!

Môžu zotavení z COVID-19 infikovať?

09.04.2020

Môžu zotavení pacienti COVID-19 stále infikovať ľudí? Čínski lekári hlásia, že až 10 percent zotavených pacientov je stále pozitívnych! Pokiaľ ide o dokument COVID-19, môžeme si byť úplne istí, že o tom nevieme vôbec všetko! Miera úmrtnosti, hodnota R-0, ako ďaleko musíme stáť od infikovanej osoby a či by sme mali nosiť masky, alebo len všetko ostatné o tomto [...]

Drastické opatrenia proti COVID-19?

08.04.2020

Nexistujú dôkazy podporujúce drastické opatrenia proti COVID-19! Molekulárna biológička zo Severnej ameriky, ktorá pracuje ako lekárska novinárka už 22 rokov a teraz sa stala investigatívnou novinárkou, zhrnula dôvody a fakty proti drastickým opatreniam štátov na celom svete takto: Miera úmrtnosti v Číne, Taliansku a Južnej Kórei v dôsledku COVID-19 je v rozmedzí iba [...]

Tucet mŕtvych v Indickom Kašmíre!

06.04.2020

K bojom došlo po tom, ako India zaviedla nový zákon, ktorý by umožnil jej občanom stať sa trvalými obyvateľmi indického Kašmíru, čo zvyšuje obavy z demografických zmien v moslimskej väčšine v himalájskom regióne. Nový zákon bol tam zavedený, pretože krajina s 1,3 miliardami ľudí je pod 21-dňovým zablokovaním v snahe zabrániť šíreniu koronavírusov, čo vlastne [...]

Moskva / Lekár / Sanitka / Záchranka /

Explózia poškodila dom neďaleko slovenského veľvyslanectva v Moskve

09.04.2020 22:01

Výbuch si vyžiadal niekoľko zranených, uviedli ruské médiá s odvolaním sa na záchranárov.

Syria

Sýria a Rusko odmietli obvinenia, že Damask použil chemické zbrane

09.04.2020 20:31

Rusko a sýrska vláda aj v minulosti opakovane obviňovali Organizáciu pre zákaz chemických zbraní zo zaujatosti pri vyšetrovaní incidentov v Sýrii.

NAKA

Mafiána 'Hrobára' hneď po prepustení zadržali

09.04.2020 18:54, aktualizované: 20:54

Muž je obvinený za zločin založenia, zosnovania a podpory zločineckej skupiny, ako aj z viacerých trestných činov úkladnej vraždy a vraždy.

Muž / vyhrážanie / zadržanie / NAKA /

NAKA zadržala muža, ktorý sa vyhrážal Matovičovi

09.04.2020 18:36

Policajti zaistili aj samotnú zbraň a momentálne so zadržaným vykonávajú procesné úkony.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 445
Celková čítanosť: 906329x
Priemerná čítanosť článkov: 2037x

Autor blogu

Kategórie