Založ si blog

Sláva kráľov spočíva v hľadaní!

 

Izraelský kráľ Šalamún je preslávený v histórii ľudstva ako jeden z najmúdrejších mužov na Zemi! Okrem toho, že bol preslávený úžasným bohatstvom, mal hlboké schopnosti v poznaní života ľudí a prostredia v ktorom žili! Poznal niekoľko tisíc prísloví a jeho sláva veľmi zapôsobila na kráľovnú zo Šeby! 

Pamiatka na túto starovekú kráľovnú je medzi Jemenčanmi ešte stále živá. Hoci Korán neuvádza jej meno, islamská tradícia ju nazýva Bilqīs a toto jej meno sa objavuje na mnohých komerčných výrobkoch v Jemene. Mimochodom ona zobrazuje veľký zástup v Zjavení, ktorí prežijú Armagedonsku vojnu!

Jedno z prísloví, ktoré pod inšpiráciou napísal sám kráľ Šalamún a ktoré je pre nás zaznamenané v Božom večnom Slove-Biblii hovorí: ‘Božou slávou je uchovávať záležitosť v tajnosti a slávou kráľov je záležitosť preskúmať. Nebesia pre výšku a zem pre hĺbku a srdce kráľov, to je nepreskúmateľné’.

Niekoľkotisícročná história štúdia Svätých Písiem dokazuje pravdivosť horecitovaných inšpirovaných slov kráľa Šalamúna. Hlboké Božie pravdy dnes skryté v Jeho Slove budú večným podnetom nielen pre dnešných pomazaných nebeských nesmrteľných kráľov, ale aj pre budúce večné generácie ľudí!

Jakobov rebrík až do neba!

19.08.2019

Medzi nespočetné (dodnes sa ich nikto nesnažil spočítať všetky) biblické drámy patrí aj dráma o Jakobovom rebríku do neba. Je opísaná v prvej knihe Mojžiša v kapitole dvadsať osem počnúc viac »

Podlé znásilnenie celého ľudstva!

13.08.2019

Presne tak, ako pedofili zákerne číhajú na príležitosť zneužiť nevinné maloleté deti, takým istým spôsobom Satan (Boží odporca) a Diabol (luhár) si vyhľadal vhodnú príležitosť na viac »

Si otrokom koho počúvaš!

04.08.2019

Ten princíp alebo skôr ako zákon v ľudskej spoločnosti bol pod inšpiráciou už vyjadrený apoštolom Pavlom v jeho liste kresťanom v starovekom Rime: ‘Či neviete, že ak sa stále vydávate viac »

aktivisti

Ivana Kohutková končí ako riaditeľka Greenpeace Slovensko

23.08.2019 09:58

Ivana Kohutková bola riaditeľkou organizácie od júna 2017.

KĽDR / Severná Kórea / USA / Donald Trump / Kim Čong-un /

Severná Kórea je pripravená na dialóg i konfrontáciu so Spojenými štátmi

23.08.2019 09:45

Vyhlásil to severokórejský minister zahraničných vecí Ri Jong-ho.

poľsko tatry horská služba

Po štvrtkovej búrke v Tatrách evidujú už takmer 140 zranených

23.08.2019 09:40

Na poľskej strane si blesky vyžiadali štyroch mŕtvych vrátane dvoch detí, na slovenskej strane zahynul český turista.

Boris Johnson, Emmauel Macron

Johnson v paláci u Macrona ako doma, s chodidlom na stolíku

23.08.2019 09:12

Britský premiér Boris Johnson očividne nebol v Paríži nervózny z rozhovorov o brexite s francúzskym prezidentom Emmanuelom Macronom.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 362
Celková čítanosť: 572576x
Priemerná čítanosť článkov: 1582x

Autor blogu

Kategórie