Založ si blog

Biblické varovanie proti násilníkom!

 

Všimnime si, ako sú inšpirované slová Žalmu 82 adresované tým, ktorí sú považovaní za ’synov Najvyššieho’, to jest pomazaní bratia Ježiša Krista, a ktorí budú s ním vládnuť na nebi a zároveň sudiť nielen ľudstvo na Zemi, ale aj Božích anjelov na nebi! Inšpirované slová zaznamenané Asafom, akoby slová piesne hovoria:

“Boh zaujíma miesto v zhromaždení Božského a súdi uprostred bohov: ‘Ako dlho budete nespravodlivo súdiť a nadŕžať zlým? Buďte sudcami pre poníženého a pre chlapca bez otca. Konajte podľa práva s utláčaným a s tým, kto má málo prostriedkov. Zaobstarajte únik poníženému a chudobnému! Osloboďte ich z ruky zlých…

…Ale oni nepoznali a nerozumejú! Stále chodia v tme! Všetky základy zeme sú rozkolísané. ‘Sám som povedal: Ste bohovia a všetci ste synovia Najvyššieho. Istotne zomriete ako ľudia! A ako ktorékoľvek z kniežat padnete! Povstaň teda, ó, Bože, súď zem! Veď ty sám máš vziať do vlastníctva všetky národy’.”

Ako by sme dnes mali rozumieť slovám: ‘Všetky základy zeme sú rozkolísané’? V zmysle, že tie najzákladnejšie princípy Kresťanstva, hlavne právo, spravodlivosť a súcit, medzi inými, neboli preukázané tými, ktorých Boh adoptoval ako svojich synov! Zakrátko sa splní Božia axióma: ’Súd začne s Božím Domom!

Jakobov rebrík až do neba!

19.08.2019

Medzi nespočetné (dodnes sa ich nikto nesnažil spočítať všetky) biblické drámy patrí aj dráma o Jakobovom rebríku do neba. Je opísaná v prvej knihe Mojžiša v kapitole dvadsať osem počnúc viac »

Podlé znásilnenie celého ľudstva!

13.08.2019

Presne tak, ako pedofili zákerne číhajú na príležitosť zneužiť nevinné maloleté deti, takým istým spôsobom Satan (Boží odporca) a Diabol (luhár) si vyhľadal vhodnú príležitosť na viac »

Si otrokom koho počúvaš!

04.08.2019

Ten princíp alebo skôr ako zákon v ľudskej spoločnosti bol pod inšpiráciou už vyjadrený apoštolom Pavlom v jeho liste kresťanom v starovekom Rime: ‘Či neviete, že ak sa stále vydávate viac »

Veľký Folkmar

V Gelnickom okrese sa boja o cestu

23.08.2019 12:00

Cesta pri Gregorovom prameni nad obcou Veľký Folkmar v Gelnickom okrese nutne potrebuje opravu

Threema, mobilná aplikácia, šifrovanie, Kočner

Po zaistení mobilu Jankovskej ich polícia zaistila ešte trom sudcom

23.08.2019 11:51

Sudcovia rozhodli v Kočnerov prospech.

Japonsko, radiácia, fukušima

Lekári zasahujúci po výbuchu v ruskom stredisku o hrozbe radiácie nevedeli

23.08.2019 11:37

Zdravotníci sa rozhodli vypovedať, pretože sa obávali o svoje zdravie a nechceli, aby sa podobné porušenia bezpečnosti opakovali.

sýria, vojaci, zbraň

Sýrske vládne sily obkľúčili turecké vojenské stanovište

23.08.2019 11:14

Mesto Múrik, kde sú tureckí vojaci obkľúčení, leží na severe provincie Hamá.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 362
Celková čítanosť: 572686x
Priemerná čítanosť článkov: 1582x

Autor blogu

Kategórie