Založ si blog

Každý dom postavil niekto . . . !

 

Jeden jednoducho jasný a mocný spôsob, aký používajú Stvoriteľ a jeho prvorodený a jednosplodený (prvý a jediný priamo stvorený Všemohúcim) syn, Ježiš Kristus, ktorý na nebesiach nesiei meno Michael a ktorý je Stvoriteľov sekretár, aby presvedčili veriacich, sú inšpirované slová apoštola Pavla:

‚Každý dom postavil niekto, ale ten, kto postavil všetko, je Boh‘! Môže niekto rozumne argumentovať proti logike tejto inšpirovanej myšlienky? Svetské zmýšľanie vedie človeka k prehliadaniu či k podceňovaniu Stvoriteľových myšlienok a jeho vplyv by mohol pomaly oslabiť našu kresťanskú vieru!

Dnes sme tomuto vplyvu vystavení všetci. Stretávame sa s ním v televízii, na internete, v práci, ale aj v škole a v zamestnaní, nehovoriac o zložitosti vedeckých a filozofických myšlienok a teórií o vzniku a zmyslu života! Komplexnosť a zložitosť takých myšlienok neveriacich, ateistov a intelektuálov skôr zavádza ľudí!

Je tvrdenie neveriacich o tom, že Stvoriteľ neexistuje, založené na logickom uvažovaní? Keď sa človek, ktorý chce zistiť, či bol život stvorený, obráti na vedu, ľahko sa stratí v spleti informácií. Odpoveď je však celkom jednoduchá. Ak musel niekto skonštruovať každú budovu, o čo viac to platí o živých veciach!

Nové cvičenie NATO pre vojnu s Ruskom!

13.04.2021

Prebiehajúce cvičenie NATO DEFENDER-Europe 2021 NATO sa koná prostred rastúceho predvojnového napätia medzi Ukrajinou a Ruskom, ktoré už jasne vyvolal Joe Biden, ale ktorý bol prokonzulom Ukrajiny iba pred 5-6 rokmi a vydal objednávky priamo z pódia svojho neofašisticky ovládanej Najvyššej rady. A dá sa povedať, že súčasnú eskaláciu spustilo vyhlásenie Bieleho domu z 26. [...]

Pripravujú simuláciu teraz kyber-útokov!

11.04.2021

Pripravujú pre nás fiktívnu simuláciu kybernetických útokov z roku 2021 na kybernetickú pandémiu? Mnoho čitateľov si je vedomých o simulácii, robenej Svetovým ekonomickým fórom s názvom Udalosť 201, ktorá už predchádzala pandémii COVID19. Udalosť 201 to desivo opísala a zdalo sa, že presne predpovedala pandémiu. (Lenže simulácia Covid-19 predchádzala [...]

Môžu ukrajinskí blázni začať vojnu?

10.04.2021

Ukrajinská vojenská armáda ostreľuje na zemi naďalej republiky v odtrhnutých v regióne Donbas. Podľa Doneckej spravodajskej agentúry ostreľovanie prerušilo dodávku elektriny v dedine Vasilyevka severovýchodne od mesta Doneck. Zástupca DPR v Spoločnom stredisku pre kontrolu a koordináciu už informoval o ôsmich porušeniach prímeria zo strany ukrajinských síl za posledných [...]

sulík, korčok

Sulík je za zverejnenie zmluvy k Sputniku a kritizuje Gyimesiho

14.04.2021 15:51

Šéf SaS nemá výhrady k tomu, že o uvoľnení opatrení informoval Matovič.

munícia

Košičan si v lese spravil vlastnú strelnicu. Výbuchy si nakrúcal

14.04.2021 15:34

Muž vyhľadával muníciu z druhej svetovej vojny, ktorú rozoberal a výbušnú látku používal na svojpomocnú výrobu výbušnín.

Dažďový prales

Európska únia je po Číne lídrom v ničení dažďových pralesov

14.04.2021 15:07

Za Európskou úniou nasledujú India a Spojené štáty.

AstraZeneca

Dánsko už nebude používať vakcínu od firmy AstraZeneca

14.04.2021 14:39

Odborníci upozorňujú, že bez vakcín od spoločností Astrazeneca a Johnson & Johnson dánska vakcinačná kampaň nebude do konca roka hotová.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 671
Celková čítanosť: 1504846x
Priemerná čítanosť článkov: 2243x

Autor blogu

Kategórie