Založ si blog

Zahmlievanie pravdy filozofiou ľudí!

 

Okrem svätých tajomstiev života, ako napríklad jeho zmysel a cieľ a prečo Stvoriteľ dopustil zlo až dodnes, okrem iných, existujú v súčasnom svete ´tajomstvá´ umele vytvorené na to, aby obalamutili ľudí a pripravili ich o nádej večného života na rajskej Zemi!

Zoberme si ako príklad tieto inšpirované slová napísané Božím prorokom Mojžišom: ´Boh dal, aby vyrástol zo zeme každý strom žiadúci na pohľad a dobrý na jedenie a aj strom života uprostred záhrady a strom poznania dobrého a zlého´. Dva stromy okrem veľa ovocných stromov!

Znamenal ´strom poznania dobrého a zlého´, že ak ľudia budú z neho jesť tak získajú nejakým zázračným spôsobom nové poznanie o tom, čo je dobré a čo je zlé pre nich a pre ich budúce potomstvo? Taká myšlienka mohla vzniknúť len v mysli naničhodnej osoby, ktorá chcela oklamať ľudí!

A zároveň chcela z Boha urobiť luhára a sebeckého utláčajúceho diktátora, ktorého dôvodom na stvorenie ľudí (ale aj všetkých anjelov na nebi) bolo nenormálne sa tešiť z mizerného, nič neznamenajúceho života ľudí, ktorých nebeský Stvoriteľ chcel utláčať a zotročovať!

Aké falošné, ľstivé, podlé a kriminálne obvinenia toho, kto im dal život, najprv na nebesiach v jeho osobnej prítomnosti so všetkou slávou, ktorá mu patrí a potom na planéte Zem (ktorú mimochodom počas šiestich sedem tisícových ´dní´ pripravil na obývanie ľudstvom) na ich večné potešenie?!

 

Nové cvičenie NATO pre vojnu s Ruskom!

13.04.2021

Prebiehajúce cvičenie NATO DEFENDER-Europe 2021 NATO sa koná prostred rastúceho predvojnového napätia medzi Ukrajinou a Ruskom, ktoré už jasne vyvolal Joe Biden, ale ktorý bol prokonzulom Ukrajiny iba pred 5-6 rokmi a vydal objednávky priamo z pódia svojho neofašisticky ovládanej Najvyššej rady. A dá sa povedať, že súčasnú eskaláciu spustilo vyhlásenie Bieleho domu z 26. [...]

Pripravujú simuláciu teraz kyber-útokov!

11.04.2021

Pripravujú pre nás fiktívnu simuláciu kybernetických útokov z roku 2021 na kybernetickú pandémiu? Mnoho čitateľov si je vedomých o simulácii, robenej Svetovým ekonomickým fórom s názvom Udalosť 201, ktorá už predchádzala pandémii COVID19. Udalosť 201 to desivo opísala a zdalo sa, že presne predpovedala pandémiu. (Lenže simulácia Covid-19 predchádzala [...]

Môžu ukrajinskí blázni začať vojnu?

10.04.2021

Ukrajinská vojenská armáda ostreľuje na zemi naďalej republiky v odtrhnutých v regióne Donbas. Podľa Doneckej spravodajskej agentúry ostreľovanie prerušilo dodávku elektriny v dedine Vasilyevka severovýchodne od mesta Doneck. Zástupca DPR v Spoločnom stredisku pre kontrolu a koordináciu už informoval o ôsmich porušeniach prímeria zo strany ukrajinských síl za posledných [...]

SR Veľká noc kontroly polícia okresy Dargov KEX

Polícia zistila 4 495 priestupkov, udelila pokuty za 127-tisíc eur

14.04.2021 16:15

Počas minulého týždňa skontrolovali policajti v súvislosti s núdzovým stavom a zákazom vychádzania viac ako 82-tisíc osôb.

sulík, korčok

Sulík je za zverejnenie zmluvy k Sputniku a kritizuje Gyimesiho

14.04.2021 15:51

Šéf SaS nemá výhrady k tomu, že o uvoľnení opatrení informoval Matovič.

munícia

Košičan si v lese spravil vlastnú strelnicu. Výbuchy si nakrúcal

14.04.2021 15:34

Muž vyhľadával muníciu z druhej svetovej vojny, ktorú rozoberal a výbušnú látku používal na svojpomocnú výrobu výbušnín.

Dažďový prales

Európska únia je po Číne lídrom v ničení dažďových pralesov

14.04.2021 15:07

Za Európskou úniou nasledujú India a Spojené štáty.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 671
Celková čítanosť: 1504858x
Priemerná čítanosť článkov: 2243x

Autor blogu

Kategórie