Založ si blog

Zahmlievanie pravdy filozofiou ľudí!

 

Okrem svätých tajomstiev života, ako napríklad jeho zmysel a cieľ a prečo Stvoriteľ dopustil zlo až dodnes, okrem iných, existujú v súčasnom svete ´tajomstvá´ umele vytvorené na to, aby obalamutili ľudí a pripravili ich o nádej večného života na rajskej Zemi!

Zoberme si ako príklad tieto inšpirované slová napísané Božím prorokom Mojžišom: ´Boh dal, aby vyrástol zo zeme každý strom žiadúci na pohľad a dobrý na jedenie a aj strom života uprostred záhrady a strom poznania dobrého a zlého´. Dva stromy okrem veľa ovocných stromov!

Znamenal ´strom poznania dobrého a zlého´, že ak ľudia budú z neho jesť tak získajú nejakým zázračným spôsobom nové poznanie o tom, čo je dobré a čo je zlé pre nich a pre ich budúce potomstvo? Taká myšlienka mohla vzniknúť len v mysli naničhodnej osoby, ktorá chcela oklamať ľudí!

A zároveň chcela z Boha urobiť luhára a sebeckého utláčajúceho diktátora, ktorého dôvodom na stvorenie ľudí (ale aj všetkých anjelov na nebi) bolo nenormálne sa tešiť z mizerného, nič neznamenajúceho života ľudí, ktorých nebeský Stvoriteľ chcel utláčať a zotročovať!

Aké falošné, ľstivé, podlé a kriminálne obvinenia toho, kto im dal život, najprv na nebesiach v jeho osobnej prítomnosti so všetkou slávou, ktorá mu patrí a potom na planéte Zem (ktorú mimochodom počas šiestich sedem tisícových ´dní´ pripravil na obývanie ľudstvom) na ich večné potešenie?!

 

Kyjev sa pokúša o útok dronov na Moskvu!

03.06.2023

Sily Ruskej Fedrálnej protivzdušnej obrany už v pondelok ráno čelili útoku ukrajinských bezpilotných lietadiel na Moskovskú oblasť, čím zabránili obetiam ľudí, povedal minister obrany, Sergej Šojgu. počas špeciálnej telekonferencie na ministerstve obrany. Povedal, že zapojených bolo 8 dronov, z ktorých tri boli zostrelené elektronickými prostriedkami, zatiaľ čo ostatné [...]

Lordi z Londýna sa obávajú banky BRICS

31.05.2023

Saudská Arábia má záujem o vstup do Novej rozvojovej banky BRICS, informoval dnes denník Financial Times: ‚Na Blízkom východe pripisujeme Saudskoarabskému kráľovstvu veľký význam a v súčasnosti s ním vedieme kvalifikovaný dialóg‘, informoval denník City of London vo vyhlásení NDB. Saudská Arábia údajne tiež sama požiadala o vstup do BRICS a ako nešťastne [...]

Amerika sa dohodla odvrátiť Armagedon!

30.05.2023

Prezident Joe Biden aj s republikánmi na čele s predsedom Snemovne reprezentantov Kevinom McCarthym, dosiahli dohodu o zrušení dlhového stropu, ale hoci to ešte musí schváliť Snemovňa reprezentantov aj Senát, čo je vo všeobecnosti takmer isté. Bielemu domu sa podarilo zachovať nedotknutý zákon o znižovaní inflácie, prezidentov podpis na zákone o klíme a liekoch na predpis, [...]

Razsochy, buranie, pellegrini,

Už aj Heger pochopil, že je koniec. Čo ďalej s nekonečným projektom Rázsochy? (anketa)

03.06.2023 07:00

Nepomohlo ani to, že ako vláda Igora Matoviča (OĽaNO), tak i Hegerov kabinet sa k výstavbe zaviazal v programovom vyhlásení vlády.

Joe Biden, dlh, limit

Biden: Dohoda o dlhovom strope zabránila kolapsu USA

03.06.2023 06:29

"Nikto nedostal všetko, čo chcel, ale Američania dostali, čo potrebovali," povedal americký prezident Joe Biden.

Počúvajte pravdu, víkendový podcast

Zmanipulované voľby? Politici sa zahrávajú s ohňom

03.06.2023 06:05

Spochybňovanie demokratických volieb je nebezpečný precedens, upozorňuje komentátor Marián Repa.

Melitopoľ, Ukrajina

Prvý krok ofenzívy: kde a ako prerazí Ukrajina ruské opevnenie?

03.06.2023 06:00

Plukovník ukrajinského veliteľstva ženijných jednotiek Serhij Matvejčuk priznáva, že Rusko vytvorilo masívny systém obrany.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,194
Celková čítanosť: 3272826x
Priemerná čítanosť článkov: 2741x

Autor blogu

Kategórie