Založ si blog

Pokrytectvo v živote a ľudská hlúposť!

 

Hovorí sa, že ľudská hlúposť nemá hranice, tak ako vesmír! No ale vesmír nie je nekonečný a preto ani hlúposť nemôže byť nekonečná! Spolu s ňou ide ruka v ruke aj pokrytectvo, aj keď je viac komplexné ako hlúposť. Ježiš to pekne zvečnil v jednej jeho parabole, keď povedal: ‘Teda ako môžeš povedať svojmu bratovi: Dovoľ mi vytiahnuť slamku z tvojho oka, keď hľa, v tvojom vlastnom oku je trám? Pokrytec! Vyber najprv
trám z vlastného oka, a potom jasne uvidíš, ako vybrať slamku z oka tvojho brata’!

Jedným takým moderným pokrytectvom v dnešnej dobe je ťažké kritizovanie kresťanov, ktorí neprijímajú transfúzie krvi. A zároveň ich obviňujú z vrážd nevinných detí! Kto je ich hlavným odsudzovateľom? No predsa ich ´bratia´, členovia iných kresťanských náboženstiev! A pritom si neuvedomujú, že sú členmi cirkví, ktoré po stáročia medzi inými hroznými činmy obetovali a ešte stále obetujú svoje deti v miliónových počtoch na oltáru boha Vojny!

Aké pokrytectvo! Keby sa sami vzdali svojich nezmyselných predsudkov a oslobodili sa od náboženstva, ktoré je vinné z prelievania krvi od samého začiatku ľudstva, boli by v ďaleko lepšej pozícii pochopiť dôvody a následky, pre ktoré určité skupiny veriacich odmietajú transfúzie krvi, aj keď prijímajú alternatívne liečenia, ktoré nie sú v protiklade so zákonmi Stvoriteľa. Farizeji obvinilij kresťanov v prvom storočí! Ich odpoveď: ‘Ako vládcu musíme viac poslúchať Boha ako ľudí’!

Princ Andrew bol a stále je pod tlakom!

09.07.2020

Po zatknutí Ghislaine Maxwellovej je Kráľovská rodina ‘zmätená’ po tom, čo americký právnik požiadal, aby prišiel po zatknutí jeho priateľky, aby sa dostavil na rozhovor pre jej údajné sexuálne zločiny. Tlak na princa Andrewa, aby hovoril s vyšetrovateľmi FBI, sa zvyšoval po tom, ako bola jeho priateľka Ghislaine Maxwellová zatknutá za obvinenia z obchodovania [...]

Prichádza vakcína a s ňou zmena života

08.07.2020

V súčasnosti žijeme vo svete, ktorý zmenil všetko, čo je duševne choré na zdravé ale všetko, čo je duševne zdravé na choré! To je podstata zaostalého sveta a takého, ktorý je dizajnom sebazničujúci. Je to svet, v ktorom bola príroda a prírodné zákony nahradené neprirodzenými zákonmi a zákonmi vytvorenými človekom, ktoré spôsobili odstránenie skoro všetkých [...]

Prichádza vakcína a s ňou aj smrť!

08.07.2020

Jeden citát z G. Orwellovskej knihy ‘Politika a anglický jazyk’ (z roku 1946) hovorí takto: ‘Politický jazyk … je navrhnutý takým spôsobom, aby sa klamstvá zdali pravdivé a tiež vraždy rešpektované a zároveň dať prázdnym slovám solídnosť’! Hromadné očkovanie a pravdepodobné prípadné povinné očkovanie je už na obzore a väčšina už v tejto [...]

Igor Matovič, Peter Pellegrini

Matovičov maják. Ktorú časť mozgu mu osvietil? pýta sa Pellegrini

10.07.2020 22:30

Mám obavy, či človek, ktorý tvrdil, že na všetko treba mať plán, nejaký plán má, rozohnil sa Pellegrini po Matovičovej tlačovke o koronavíruse.

UKRAINE-CRISIS/MH17

Holandsko zažaluje Rusko pre zostrelenie lietadla nad Donbasom

10.07.2020 22:16

Holandsko zažaluje Rusko na Európskom súde pre ľudské práva pre zostrelenie dopravného lietadla v lete 2014 nad východom Ukrajiny ovládaným separatistami.

koľajnice, zmena

V Česku sa opäť zrazili vlaky, nikto sa nezranil

10.07.2020 20:32

Dva vlaky sa v piatok popoludní zrazili v okrajovej pražskej časti Běchovice. Idúci osobný vlak narazil do stojaceho rýchlika.

D1, diaľnica, Jánovce, Jablonov, Levoča

Policajti hľadajú vodiča, ktorý jazdil po diaľnici v protismere

10.07.2020 19:29

Kamery zaznamenali motorové vozidlo na diaľnici D1 v úseku Mengusovce – Jánovce v okrese Poprad v protismere, EČV však nerozlúštili.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 500
Celková čítanosť: 1096790x
Priemerná čítanosť článkov: 2194x

Autor blogu

Kategórie