Môžeme spoznať nášho Stvoriteľa?
13. januára 2019 06:41,
Prečítané 3 653x,
jankratky,
Biblia, budúcnosť, krv, Meditácia, pravda, veda, viera, vzdelanie, zákon, zdravie, život, zjavenie
Jedno z najväčších tajomstiev života, ktoré pretrváva až dodnes je identita nášho Stvoriteľa. Väčšina ľudí hovorí, že veria v Stvoriteľa vesmíru a života!. No ak by ste sa ich spýtali, aký je, dostali by ste rôzne odpovede. Podľa niektorých je prísnym sudcom, ktorý čaká iba na to, aby nás mohol potrestať za naše chyby.
Podľa iných je milujúci a milosrdný, bez ohľadu na to, čo robíme. Ďalší si myslia, že je od nás príliš vzdialený a nezaujíma sa o nás. Keďže je toľko rôznych názorov, mnohí ľudia sú presvedčení, že sa nedá zistiť, aký Boh naozaj je. Nie je rozumné a dokonca veľmi žiadúce pre otca, aby ho jeho deti spoznali?
Presne tak, ako je žiadúce spoznať nášho biologického otca, je žiadúce a dokonca na zdravý život jedinca potrebné spoznanie nášho Stvoriteľa! A tak, ako by človek postupoval v spoznaní svojho biologického otca, tak aj s poznaním nášho Stvoriteľa! Je potrebné vedieť jeho skutočné meno, akou osobou je!
A čo všetko pre nás už urobil a čo ešte je schopný pre ná urobiť, ale vedieť tieto základné veci o našom Stvoriteľovi je len začiatok! Osoba chce nielen spoznať svojho biologického otca, ale si žiada mať blízky vzťah k tomu, kto mu dal život a kto sa o neho s láskou staral! Len vtedy jeho život začne nadobúdať pravý zmysel!
02.03.2026
Uzavretie Hormuzského prielivu Iránom vyvolalo paniku vo finančnom svete! 20 % svetových dodávok ropy, závisí od tranzitu cez Hormuzský prieliv. Ale napätie okolo prielivu po americko-izraelskej agresívnej vojne znamená, že „globálne energetické trhy čelia jednému z najvážnejších otrasov za posledné desaťročia“, uvádza sa v článku agentúry Reuters publikovanom 28. [...]
28.02.2026
Hudsonov inštitút nalieha na USA, aby naplánovali „ukrajinský“ útok na kľúčový ruský železničný most! Neokonzervatívci z Hudsonovho inštitútu vo Washingtone, D.C., sú stále odhodlaní využiť vojnu na Ukrajine na rozbitie Ruskej federácie na desiatky malých, NATO kontrolovaných „krajín“. Navrhujú, že tento cieľ by sa dal dosiahnuť len zničením Transsibírskeho [...]
25.02.2026
Ruské spravodajské služby varujú pred plánmi EÚ na presun jadrových zbraní na UA! Keďže delegácia EÚ na čele s Ursulou von der Leyen a Antoniom Costom prichádza do Kyjeva na rokovania pri príležitosti výročia špeciálnej vojenskej operácie na Ukrajine, ruská zahraničná spravodajská služba (SVR) informuje, že Londýn a Paríž zvažujú vybavenie Ukrajiny jadrovými [...]
Dedko ty už si stretol svojho BOHA??? ...
BOH Stvoriteľ je aj Muž a aj Žena.... Tak ...
...nemá to nič s cirkvou...dogmy sa tykaju ...
Nekonečno je len matematicko logický konštrukt ...
škorpióni majú zvláštnu matematiku : "... ...
Celá debata | RSS tejto debaty