Morálna zodpovednosť informovať!
29. júna 2018 07:14,
Prečítané 2 876x,
jankratky,
Biblia, život, zjavenie
“Syn človeka, posielam ťa k synom ľudstva, k spurným národom, ktoré sa vzbúrili proti mne. A povieš im: ‚Toto povedal Zvrchovaný Pán Vesmíru.‘ A oni, či ťa počujú, alebo sa toho zdržia, veď sú spurní, istotne tiež poznajú, že bol uprostred nich prorok.”
Keď sú ľudia vo veľkom nebezpečí zo strany tých, od ktorých to neočakávajú alebo klamaní tými, ktorých považujú za priateľov, je to neláskavosť varovať ich? Možno sa pohoršia alebo pocítia odpor! To ale neoslobodí človeka od jeho morálnej zodpovednosti!
Hľadanie pravdy nemusí zničiť vieru! Naopak, všetky snahy spoznať a uznať pravdu zosilnia podstatu viery! Všetci tí, čo čítajú túto informáciu majú slobodnú vôľu sa rozhodnúť! Koniec-koncov morálna zodpovednosť bola splnená.
16.06.2025
Izraelské útoky nemôžu zničiť iránsky jadrový program, pretože nemôžu zacieliť hlboko uložené iránske jadrové zariadenia! izraelské útoky podnietia v Iráne ďalšiu diskusiu o bezpečnostnej hodnote jadrových zbraní! I to znemožňuje Medzinárodnej agentúre pre atómovú energiu (MAAE) mať prístup ku kľúčovým iránskym jadrovým zariadeniam v nasledujúcich [...]
14.06.2025
Putin sa rozprával s prezidentom Pezeshkianom aj s Netanjahuom. V ten istý deň moskovského času Kremeľ zverejnil nasledujúce zhrnutie samostatných telefonických rozhovorov prezidenta Vladimira Putina s oboma prezidentmi. Spolu s iránskym prezidentom Masúdom Pezeshkianom a izraelským premiérom Benjaminom Netanjahuom, v ktorých odsúdil izraelské útoky na Irán a zároveň obom [...]
13.06.2025
Premiér Izraela, Netanjahu, oznámil, že cieľom operácie je zaútočiť na iránsku jadrovú infraštruktúru, iránske továrne na balistické rakety a taktiež iránske vojenské kapacity. Operácia bude pokračovať tak dlho, ako bude potrebné! A potom povedal, že až kým sa misia nedokončí! No okrem raketových a iných útokov boli cieľom atentátov aj poprední vojenskí a [...]
V skutocnosti existuje len jeden zvrchovany ...
áno jedine Židia sú Bohom VYVOLENÝ národ................ ...
to asi malo byť “Zvrchovaný Pán Jehova” ...
Zvrchovaný pán "vesmíru" ?? V ktorých... ...
(Marek 13:10) Ale najprv sa vo všetkých národoch... ...
Celá debata | RSS tejto debaty