Aký vládca sa nám ponúka?
12. marca 2018 09:34,
Prečítané 3 382x,
jankratky,
Biblia, Ježiš, život
Bol jediný priamo stvorený samým Zvrchovaným Večným Vládcom celého vesmíru. Mal jedinečnú výsadu byť Jeho ’majstvom v diele’ všetkého, čo vidíme i čo nevidíme! To znamená, že pozná všetko stvorenie do najmenších detailov, z ktorých stvorenie pozostáva!
A tým, že obetoval svoj pozemský život za potomstvo Adama, zdedil všetko, čo bolo vo vesmíre stvorené, takže nikto he nemôže obviniť z toho, že bude vládnuť len pre zisk a nie z lásky k ľudstvu, ktorú už preukázal na samom začiatku stvorenia prvého človeka Adama.
Bude jediný so svojimi spoluvládcami na nebesiach, ktorí okrem Všemohúceho Vládcu celého vesmíru budú mať nasmrteľnosť, zatiaľ čo všetky bytosti na nebi aj na Zemi môžu mať večný život pod podmienkou, že budú z lásky a vďačnosti rešpektovať zákony Stvoriteľa!
A že už nikdy v celej večnosti nebude pripustené zneužitie slobodnej vôle bytostí tešiacich sa z večného života na nebi aj na Zemi, to bolo rozriešené za posledných asi 6 000 rokov existencie nedokonalého človeka a v budúcich 1 000 rokov jeho vlády bude definitívne skončené!
10.04.2026
Po prečítaní článku agentúry Bloomberg, ktorý dekonštruoval stres z petrodolára, čo súčasne prejavujú v dôsledku vojny USA s Iránom, sa ukázalo nasledovné. Dlhodobá finančná dohoda, v ktorej USA zaručovali stabilitu na Blízkom východe s výmenou, že štáty Perzského zálivu recyklovali dolárové príjmy do amerických štátnych dlhopisov, sa rozpadla! Tento rámec [...]
08.04.2026
Keď Helga Zepp-LaRouche 9. marca 2026 v rozhovore s profesorom Tedom Postolom poznamenala: „Ste dnes jedným z hlasov rozumu a máte tiež i potrebné vedomosti na posúdenie“ situácie na Blízkom východe. Ale, i s odkazom na skutočnosť, že „každý pri zdravom rozume“ je nervózny, pokračovala, že keď USA i Izrael naposledy zaútočili na Irán v júni 2025, opýtala sa ho, ako [...]
05.04.2026
Dňa 2. apríla 2026 bol otvorený list adresovaný izraelskému prezidentovi Isaacovi Herzogovi, ktorý podpísalo viac ako 3 000 židovských vodcov z celého sveta, v ktorom vyzýva Izrael, aby už zastavil „útoky židovských extrémistov“ na občanov Palestíny na Západnom brehu Jordánu. Medzi signatármi sú diplomati, filantropi, rabíni a akademici z Austrálie, Kanady, Európy, [...]
Ale Jankovi da nesníva ...:-) to občania žijú ...
z blogu: "A že už nikdy v celej večnosti... ...
No a to nie je všetko, posledné odhady hovoria ...
No a predstavte si, že podľa Biblie toto všetko... ...
V súčasnosti je vidieť zo zeme najmenej 175 ...
Celá debata | RSS tejto debaty