Aká bude naša budúcnosť?

Už ste si niekedy položili otázku kam speje tento svet? Väčšina z ľudí na celom svete sú denno-denne zaneprázdnení triviálnymi vecami ich osobného života alebo života ich rodiny alebo aj blízkych príbuzných!

Väčšine neunikne skutočnosť, že vo svete sa situácia neustále zhoršuje. Mnohí majú strach, že náš svet speje k zániku nie len jedným, ale viacerými spôsobmi a je celkom možné, že sa to môže stať viacerými naraz!

Symbolické ‘hodiny konca sveta’, zostavené vedcami, znalcami a výskumníkmi na celom svete dnes už ukazujú, že ku globálnej katastrofe sme najbližšie za posledných asi 70 rokov! A majú čoraz väčšie obavy konca!

Preto symbolické ‘hodiny konca sveta’, zobrazujúce blízkosť ku globálnej katastrofe posunuli ďalších 30 sekúnd, a teraz ukazujů len dve a pol minúty do polnoci alebo ku koncu sveta! A na budúci rok, 2018 chcú situáciu prehodnotiť.

Na druhej strane milióny ľudí na celom svete sú presvedčení, že pred nami je krásna budúcnosť na základe prítomnej katastrofálnej situácii predpovedanej biblickou správou už pred tisíckami rokov! Majú dôkazy, že planéta bude premenená na raj.

Dnešný kolonializmus pod hlavňou zbrane!

31.03.2026

Schillerov inštitút diskutuje na celom svete, najmä globálnou väčšinou, že tie krajiny majú v úmysle ukončiť obdobie 500 rokov kolonializmu, v podstate prostredníctvom iniciatívy Pás a cesta, BRICS a podobných snáh! Lula da Silva bol neúprosný: “Snažia sa nás znova kolonizovať,“ varoval a spomenul prípady Kuby a Venezuely. “Musíme kričať nahlas a jasne, aby sa to [...]

Irán – bude cintorín amerického impéria!

28.03.2026

V hodinovom rozhovore v podcaste zo 4. marca o rozvíjajúcej sa vojne v Iráne bývalý americký kongresman a prezidentský kandidát Dennis Kucinich zhodnotil situáciu takto: “Irán by sa mohol stať cintorínom amerického impéria!“ Kucinich poznamenal: “S 800 vojenskými základňami po celom svete nie sú ako obranné základne, ale ako nástroje ekonomickej kontroly!“

Boh nás poslal, aby sme vás zabili…

27.03.2026

Prieskumy ukazujú, že čoraz viac ľudí je nespokojných s vojnou, do ktorej sa vrhol proti Iránu, ale i v spolupráci so zanieteným fanatikom Veľkého Izraela a izraelským premiérom Bibim Netanjahuom – odpoveď poskytli hovorcovia „amerického ministra vojny“ Peta Hegsetha: “Naši klienti hlásia neobmedzenú eufóriu svojich veliteľov, aj veliteľských reťazcov, pokiaľ ide o [...]

Vatikán, Rím, Taliansko, Bazilika sv. Petra

Časť zmluvy medzi ČR a Vatikánom je v rozpore s českou ústavou

01.04.2026 10:04

Dokument schválila ešte vláda expremiéra Petra Fialu.

Slovnaft Fico

Fico riešil dramatické ceny ropy priamo v Slovnafte

01.04.2026 10:03

Do Slovnaftu osobne prišiel premiér Fico. Ceny palív sa dramaticky zvyšujú.

Austrália snemovňa siete sociálne deti zákaz

Francúzsky Senát hlasoval za zákaz sociálnych sietí pre deti do 15 rokov

01.04.2026 09:24

Ministerstvo má vypracovať zoznam problematických platforiem.

Irán, Izrael, USA, vlajky

Väčšina Američanov chce koniec vojny s Iránom. Odpor sa šíri aj medzi republikánmi

01.04.2026 09:05

Vyplýva to z prieskumu agentúry Reuters a spoločnosti Ipsos.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,868
Celková čítanosť: 5614124x
Priemerná čítanosť článkov: 3005x

Autor blogu

Kategórie

Archív