Citáty známych vedcov o Biblii
16. augusta 2016 11:48,
Prečítané 4 297x,
jankratky,
Biblia, veda
Aby sa seriózny vedec postavil za svoj osobný názor, musí mať nato solídne dôkazy, ináč by bol na smiech vedeckej komunite!
Pravdaže, neverci sa mu budú aj tak vysmievať, napriek jeho solídnym aj vedeckým dôkazom, pretože sú oddaní evolučným a ateistickým myšlienkám!
Zoberme si napríklad fyzika a Laureáta Nobelovej ceny za objav kozmického žiarenia na pozadí, ktoré malo dokázať teóriu Veľkého tresku.
Volá sa Arno Penzias, veľmi známy fyzik a matematik vedeckej komunite od 30. rokov minulého storočia! Medzi iným sa priznáva:
´Najlepšia vedecká informácia nám dnes dostupná je presne tá, krorú by sme mali, keby sme použili len Bibliu ako dôkaz vesmírneho usporiadania a jeho zmyslu!
17.11.2025
Je to v povahe takýchto čias – prevratu kolapsu starého, umierajúceho systému a dúfajme úspešného prechodu k novej, ľudskejšej paradigme – že svet sa pohybuje dvoma smermi naraz a že nad hlavami nás všetkých visí napätie neistoty a nejasností. Toto napätie je hmatateľné vyhláseniami prezidenta Trumpa o obnovení testov jadrových zbraní! A napriek tomu sú riešenia na [...]
14.11.2025
Ale s narastajúcimi obavami z 3. svetovej vojny Nemecko plánuje obnoviť povinnú vojenskú službu! Deje sa tak uprostred obáv, že svet sa už ocitne vo svetovej vojne s Ruskom. V spore o novelu zákona týkajúceho sa brannej povinnosti, ktorý v Nemecku presadzuje minister obrany Boris Pistorius nominovaný stranou SPD (sociálni demokrati), sa objavil kompromis. Ambiciózny cieľ 5 000 [...]
13.11.2025
Po zasadnutí Prípravnej komisie pre Zmluvu o všeobecnom zákaze jadrových skúšok (CTBT) už 10. novembra Michail Uljanov, stály predstaviteľ Ruska pri medzinárodných organizáciách so sídlom vo Viedni, uviedol, že postoj USA k jadrovým testom zostáva nejasný: “Na dnešnom zasadnutí Prípravnej komisie pre CTBT Spojené štáty opäť nevysvetlili svoj postoj k jadrovým [...]
lenže neveril v klasického kresťansko židovského... ...
rovnako ako kresťanstvo a židovstvo.. ...
Tak, ako teória strún, aj budhismus sú filozofie-špekulácie... ...
áno Albert Einstein bol VERIACI človek... ...
Podľa nielen mňa má moderná veda(kvantová ...
Celá debata | RSS tejto debaty