Založ si blog

Zjednocujúca elegantná jednoduchosť zákonov!

Medzi vedcami skúmajúcimi vesmír a všetko, čo k nemu patrí, viditeľné aj neviditeľné, niet pochýb, že všetká hmota, viditeľná aj neviditeľná, je dokonale zorganizovaná a prispieva k jeho neporovnateľnej súdržnosti a jednote a tak umožňuje vedcom postupne odhaľovať jeho tajomstvá a spôsoby, akým sa presne podľa presných zákonov neustále rozťahuje! Podobné usporiadanie vedci nachádzajú aj v živých organizmoch na Zemi vrátane najjednoduchších buniek, ktoré tvoria živé organizmy. 

Jedna výskumníčka v oblasti bunkovej a molekulovej biológie a mikrobiológie oddôvodňuje svoju vieru v Stvoriteľa slovami: ‘V mojom štúdiu na prípravu práce biologičky som sa štyri roky venovala štúdiu len bunke a jej zložkám. Čím viac poznávam DNA, RNA, proteíny a o metabolických cestách, tým viac žasnem nad zložitosťou, organizovanosťou a presnosťou v bunke. Napriek tomu, koľko toho človek vie, žasla som nad tým, koľko ešte treba zistiť! Usporiadanie zjavné v bunke je jedným z dôvodov, prečo verím v Stvoriteľa’.

Iný vedec, teoretický fyzik, ktorý skúma zložitosť v sekvenciách DNA dodáva: ‘Život je veľmi komplexný! Zoberme si napríklad molekulu v DNA. Matamatická pravdepodobnosť jej vzniku náhodou je menej ako 1 ku 9 miliárd, nehovoriac o celej DNA. Okrem toho študujem zložitosť správania sa hmoty od mikroskopickej úrovne až po vesmírne hmloviny. Silne na mňa pôsobí elegantná jednoduchosť zákonov, ktorými  sa riadi ich pohyb’. Je jasné, že komplexný mechanizmus živej bunky je dôkazom inteligentného dizajnu, vrátane nekonečného vesmíru!

Jakobov rebrík až do neba!

19.08.2019

Medzi nespočetné (dodnes sa ich nikto nesnažil spočítať všetky) biblické drámy patrí aj dráma o Jakobovom rebríku do neba. Je opísaná v prvej knihe Mojžiša v kapitole dvadsať osem počnúc viac »

Podlé znásilnenie celého ľudstva!

13.08.2019

Presne tak, ako pedofili zákerne číhajú na príležitosť zneužiť nevinné maloleté deti, takým istým spôsobom Satan (Boží odporca) a Diabol (luhár) si vyhľadal vhodnú príležitosť na viac »

Si otrokom koho počúvaš!

04.08.2019

Ten princíp alebo skôr ako zákon v ľudskej spoločnosti bol pod inšpiráciou už vyjadrený apoštolom Pavlom v jeho liste kresťanom v starovekom Rime: ‘Či neviete, že ak sa stále vydávate viac »

zeman, babiš

Vedenie ČSSD odhlasovalo zotrvanie vo vláde

23.08.2019 21:50

Česká koaličná vláda, zložená z hnutia ANO a sociálnych demokratov (ČSSD) a podporovaná komunistami, pokračuje.

poľsko, tatry, búrka, blesk, vrtuľník, helikoptéra

Búrku v Tatrách Poliaci prirovnávajú k teroristickému útoku, nezvestných už našli

23.08.2019 21:04

Vyhlásil to v piatok predstaviteľ horskej záchrannej služby na poľskej strane.

poľsko, tatry, búrka, blesk

SHMÚ vyzýva turistov na opatrnosť, v prípade búrok majú zísť do nižších polôh

23.08.2019 20:02

Ak chcú turisti vyraziť do hôr aj v prípade hroziacich búrok, mali by ísť skoro ráno a sledovať oblohu a radar.

PEOPLE-JEFFREY EPSTEIN/DOCUMENTS

Francúzsko začalo vyšetrovať sexuálne zločiny proti deťom súvisiace s Epsteinom

23.08.2019 18:20

Možné obvinenia sa týkajú znásilnenia a sexuálneho obťažovania neplnoletých osôb, pričom niektoré mali menej než 15 rokov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 362
Celková čítanosť: 573067x
Priemerná čítanosť článkov: 1583x

Autor blogu

Kategórie