Založ si blog

CO19 ako uragán veľkosti kategórie 5!

V rozhovore pre Fox News Sunday a Meet the Press 4. apríla dal epidemiológ Michael Osterholm PhD, aj poradca prezidenta Bidena o pandémii COVID-19, zrejmý názor na globálnu povahu pandémiu koronavírusov a varoval, že ľudia by mali venovať väčšiu pozornosť. Celkovo povedal: 

‚Sme v stave urgánu kategórie 5, pokiaľ ide o zvyšok sveta! Ale uvidíme v najbližších dvoch týždňoch najvyšší počet hlásených prípadov na celom svete od začiatku COV-19 pandémie. Pokiaľ ide o Spojené Štáty Americké, sme ešte len na začiatku prudkého nárastu infokovaných a obetí’!

Dr Osterholm, ktorý vedie Centrum pre výskum a politiku v oblasti infekčných chorôb (CIDRAP) v Minnesote, uviedol, že súhlasí s poznámkami, ktoré už predniesla minulý týždeň Dr. Rochelle Walensky, riaditeľka CDC že situácia v Amerike ešte nie je vôbec pod kontrolou!

Uviedla, že Američania neboli realistickí, pokiaľ ide o prudký nárast v nových prípadoch na celoštátnej úrovni. Ostholm navyše varoval, že špicu poháňal britský kmeň variantu COVID B.1.1.7. USA je jediná krajina na svete, ktorá v súčasnosti prežíva tento veľmi zvyšujúci počet prípadov!

Nové cvičenie NATO pre vojnu s Ruskom!

13.04.2021

Prebiehajúce cvičenie NATO DEFENDER-Europe 2021 NATO sa koná prostred rastúceho predvojnového napätia medzi Ukrajinou a Ruskom, ktoré už jasne vyvolal Joe Biden, ale ktorý bol prokonzulom Ukrajiny iba pred 5-6 rokmi a vydal objednávky priamo z pódia svojho neofašisticky ovládanej Najvyššej rady. A dá sa povedať, že súčasnú eskaláciu spustilo vyhlásenie Bieleho domu z 26. [...]

Pripravujú simuláciu teraz kyber-útokov!

11.04.2021

Pripravujú pre nás fiktívnu simuláciu kybernetických útokov z roku 2021 na kybernetickú pandémiu? Mnoho čitateľov si je vedomých o simulácii, robenej Svetovým ekonomickým fórom s názvom Udalosť 201, ktorá už predchádzala pandémii COVID19. Udalosť 201 to desivo opísala a zdalo sa, že presne predpovedala pandémiu. (Lenže simulácia Covid-19 predchádzala [...]

Môžu ukrajinskí blázni začať vojnu?

10.04.2021

Ukrajinská vojenská armáda ostreľuje na zemi naďalej republiky v odtrhnutých v regióne Donbas. Podľa Doneckej spravodajskej agentúry ostreľovanie prerušilo dodávku elektriny v dedine Vasilyevka severovýchodne od mesta Doneck. Zástupca DPR v Spoločnom stredisku pre kontrolu a koordináciu už informoval o ôsmich porušeniach prímeria zo strany ukrajinských síl za posledných [...]

AstraZeneca

Dánsko už nebude používať vakcínu od firmy AstraZeneca

14.04.2021 14:39

Odborníci upozorňujú, že bez vakcín od spoločností Astrazeneca a Johnson & Johnson dánska vakcinačná kampaň nebude do konca roka hotová.

NAKA polícia zásah zatknutie judáš

Exšéfa zvláštnych činností Reháka prepustili na slobodu

14.04.2021 14:28

Jozefa Reháka zadržali počas akcie NAKA Judáš. Medzi obvinenými bol v tomto prípade aj Milan Lučanský.

Mária Kolíková

Dĺžka kolúznej väzby by sa mala zmeniť. Kolíková pripravuje pre tento inštitút dva režimy

14.04.2021 14:04

Ministerka spravodlivosti uviedla, že aj v rámci najvážnejších trestných činov a organizovaného zločinu má platiť len jeden režim vychádzajúci z pôvodnej právnej úpravy.

Stanislav Jakubcik, Jakubčík

Novým predsedom Rady prokurátorov je Jakubčík

14.04.2021 14:02

Radu prokurátorov podľa neho čakajú výzvy súvisiace najmä s novou súdnou mapou, kolúznou väzbou a prípadnými inštitucionálnymi zmenami celej prokuratúry.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 671
Celková čítanosť: 1504784x
Priemerná čítanosť článkov: 2243x

Autor blogu

Kategórie