Založ si blog

Izraelský atentát? Pasca pre Trumpa!

Brutálny atentát na popredného iránskeho jadrového vedca Mohsena Fakhrizadeha sa musí považovať za teroristický akt. Tento hrozný akt, z ktorého teraz iránski vodcovia obviňujú Izrael (ktorý zavraždil ďalších iránskych vedcov), má potenciál fungovať ako pasca na prezidenta Donalda Trumpa, ktorý teraz bojuje za preukázanie masívnych volebných podvodov, ktoré boli použité v úsilí ukradnúť jeho znovuzvolenie!

Aj keď plánovania a schválenie atentátu sú stále nejasné, niektorí Iránci a také falošné spravodajské médiá ako New York Times v USA naznačujú, že to USA vraždu schválili, keďže januárový dron, ktorým vykonali USA vraždu Qassema Soleimaniho, šéfa Zboru iránskych revolučných gárd. Prezident Trump vyzval na ukončenie všetkých zlých vojen zameraných na ‚zmenu režimu‘, ktoré začali prezidenti Bush a Obama!

A Trump nedávno odvolal vojenských veliteľov, ktorí odmietli vykonať jeho príkazy na odstránenie amerických síl z týchto vojen. Ale najväčším nebezpečenstvom nedávneho atentátu je, že by USA mohli byť zatiahnuté do vojny s Iránom, ktorá by sa mohla rýchlo vyvinúť do novej svetovej vojny s Ruskom a Čínou. Ako by sa asi dalo zabrániť takejto katastrofe pre civilizáciu? Aby Trump prijal výzvu prezidenta Vladimíra Putina!

Táto ponúka pre prezidenta Spojených Štátov Amerických, Donalda Trumpa je, aby prijal výzvu prezidenta Vladimira Putina na okamžité zvolanie samitu OSN a vedúcich predstaviteľov piatich svetových stálych členov Rady bezpečnosti OSN, zaoberať sa vojnovým nebezpečenstvom, ako aj všeobecnými krízami pandémie, tiež obrovským hladomorom v Afrike a krízou globálneho hospodárskeho a finančného zrútenia.

Biden – najpopulárnejší prezident USA!

23.01.2021

Najpopulárnejšiemu prezidentovi v histórii USA, to jest novozvolenému Joe Bidenovi sa na YouTube príliš nedarí! Pretože až doteraz existuje masívna nerovnováha medzi hlasmi za a proti na každom videu v Bielom dome! Tak médiá hlasovali Bidena po tom, čo dosiahol ‚ohromujúci‘ úspech, keď získal najvyšší počet hlasov v prezidentskej histórii s viac ako 81 [...]

Dolná snemovňa UK schválila Brexit!

22.01.2021

Britská poslanecká snemovňa schválila obchodnú dohodu o brexite s Európskou úniou, ktorú podpísala kráľovná. Hlasovalo sa za 521 proti 73. Kladné hlasy zahŕňali väčšinu poslancov z poprednej opozičnej Strany práce, ktorej šéf je teraz Keir Starmer. Starmer, ktorý bol predtým označovaný ako ‚hlavný zostávajúci‘, poveril stranu hlasovaním o dohode, aby [...]

Rusko má viac zlata ako USA dolárov!

21.01.2021

Vôbec po prvýkrát v histórií drží Rusko viac zlata ako amerických dolárov! Podľa správy Centrálnej banky Ruska zverejnenej tento týždeň a analyzovanej agentúrou Bloomberg, zlato ku koncu júna tvorilo 23% rezerv Ruskej centrálnej banky. Podiel dolárových aktív banky klesol na 22%. V roku 2018 bolo viac ako 40% ruských rezerv v dolároch.

Zdravotná sestra / Testovanie / Covid / Koronavírus /

Pri testovaní v Prievidzi pomáha aj Patrícia. Jej starká podľahla koronavírusu

23.01.2021 19:17

Zdravotná sestra Patrícia Bojková hovorí, že jej stará mama nemala žiadne závažné zdravotné problémy. No Covid-19 mal u nej rýchly priebeh.

Peniaze, euro, ekonomika

Tepličanom vracajú dane, ale len časť

23.01.2021 17:36

Obyvatelia Trenčianskych Teplíc dostávajú do rúk nové výmery daní. Radnica totiž neoprávnene vybrala od približne sedemtisíc ľudí vyššie dane.

Robert Fico

Nakupovanie Ag testov trnavskou firmou sa podľa Fica musí prešetriť

23.01.2021 14:00

Vicepremiérka a líderka strany Za ľudí Veronika Remišová tvrdí, že Slovensko nakupovalo testy za jednu z najlepších cien.

Andrej Danko

Danko žiada Matoviča o stretnutie k ruskej vakcíne proti covidu

23.01.2021 13:25

Podľa Danka môže prísť čas, že množstvo západných vakcín nebude stačiť a bude treba nakupovať vakcínu z východu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 607
Celková čítanosť: 1349038x
Priemerná čítanosť článkov: 2222x

Autor blogu

Kategórie