Založ si blog

Hrozby narastajú proti oponentom Bidena!

Hrozby narastajú proti tým, ktorí sa neskláňajú pred ‚bidenským predsedníctvom’! Emily Murphyová, správkyňa Správy Všeobecných Služieb, nie je jediná, ktorá dostáva hrozby proti svojim životom, ak už budú naďalej vystupovať proti náporu neústavného zadáka rozhodovať o týchto sporných voľbách. 

Plukovník vo výslužbe Pat Lang včera večer o polnoci napísal na svojom blogu pod Sic Semper Tyrannis: ‚Teraz dostávam návrhy komentárov, ktoré sú hrozbou, že budú proti mne zakročovať, ak sa nezdržím odporu proti zradným volebným podvodom. Na toto všetko hovorím, choďte sami ‘do čerta’!

Senátor Rand Paul dostal včera tiež podobnú správu, aj keď v inej podobe, americkým okresným prokurátorom pre DC, ktorý potvrdil Paulovi ‚že už nebudeme pokračovať v vyšetrovaní toho, kto financuje násilníkov‘, ktorí zaútočili na jeho manželku a aj jeho a poslali policajta DC do nemocnice! 

Rand trval na tom, aby prokurátor vyšetroval útok na seba a jeho manželku v uliciach Washingtonu, DC, keď opúšťali Republikánsky národný kongres 28. augusta 2020. Boli obklopení kričiacim davom asi 100 členov organizácie Black Lives Matter, ale aj  ďalších anarchistov, ktorí na nich neúnavne tlačili!

Rand Paul oprávnene okamžite trval na tom, aby sa vyšetrovali siete, ktoré platili za demonštrantov za zostup do štátu Washington. ‚Za štátnu linku zaplatili medzištátnou kriminálnou dopravou, leteli sem lietadlom,všetci dostali nové oblečenia a za to, aby tu boli, dostali zaplatené! Je to zločin a je potrebné ho vypátrať. 

Biden – najpopulárnejší prezident USA!

23.01.2021

Najpopulárnejšiemu prezidentovi v histórii USA, to jest novozvolenému Joe Bidenovi sa na YouTube príliš nedarí! Pretože až doteraz existuje masívna nerovnováha medzi hlasmi za a proti na každom videu v Bielom dome! Tak médiá hlasovali Bidena po tom, čo dosiahol ‚ohromujúci‘ úspech, keď získal najvyšší počet hlasov v prezidentskej histórii s viac ako 81 [...]

Dolná snemovňa UK schválila Brexit!

22.01.2021

Britská poslanecká snemovňa schválila obchodnú dohodu o brexite s Európskou úniou, ktorú podpísala kráľovná. Hlasovalo sa za 521 proti 73. Kladné hlasy zahŕňali väčšinu poslancov z poprednej opozičnej Strany práce, ktorej šéf je teraz Keir Starmer. Starmer, ktorý bol predtým označovaný ako ‚hlavný zostávajúci‘, poveril stranu hlasovaním o dohode, aby [...]

Rusko má viac zlata ako USA dolárov!

21.01.2021

Vôbec po prvýkrát v histórií drží Rusko viac zlata ako amerických dolárov! Podľa správy Centrálnej banky Ruska zverejnenej tento týždeň a analyzovanej agentúrou Bloomberg, zlato ku koncu júna tvorilo 23% rezerv Ruskej centrálnej banky. Podiel dolárových aktív banky klesol na 22%. V roku 2018 bolo viac ako 40% ruských rezerv v dolároch.

Zdravotná sestra / Testovanie / Covid / Koronavírus /

Pri testovaní v Prievidzi pomáha aj Patrícia. Jej starká podľahla koronavírusu

23.01.2021 19:17

Zdravotná sestra Patrícia Bojková hovorí, že jej stará mama nemala žiadne závažné zdravotné problémy. No Covid-19 mal u nej rýchly priebeh.

Peniaze, euro, ekonomika

Tepličanom vracajú dane, ale len časť

23.01.2021 17:36

Obyvatelia Trenčianskych Teplíc dostávajú do rúk nové výmery daní. Radnica totiž neoprávnene vybrala od približne sedemtisíc ľudí vyššie dane.

Robert Fico

Nakupovanie Ag testov trnavskou firmou sa podľa Fica musí prešetriť

23.01.2021 14:00

Vicepremiérka a líderka strany Za ľudí Veronika Remišová tvrdí, že Slovensko nakupovalo testy za jednu z najlepších cien.

Andrej Danko

Danko žiada Matoviča o stretnutie k ruskej vakcíne proti covidu

23.01.2021 13:25

Podľa Danka môže prísť čas, že množstvo západných vakcín nebude stačiť a bude treba nakupovať vakcínu z východu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 607
Celková čítanosť: 1349062x
Priemerná čítanosť článkov: 2223x

Autor blogu

Kategórie