Založ si blog

Čína bojuje proti USA voči Tik-Toku!

Čína je pripravená zabrániť čínskej spoločnosti TikTok a jej pokrokovým technológiám padnúť do rúk USA za každú cenu, aj keď to znamená, že nesmierne populárna aplikácia na zdieľanie videa môže byť v USA zatvorená, pretože umožňuje USA zmocniť sa firmy!

A jej táto technológia nielenže vytvorí nebezpečný precedens pre ďalšie čínske firmy, ale bude predstavovať aj priamu hrozbu pre čínsku národnú bezpečnosť, toto uviedli čínski odborníci v sobotu, deň pred súdnou bitkou v Amerike o zákaz aplikácie!

Počnúc globálnym obliehaním spoločnosti Huawei Washington stigmatizoval čínske high-tech spoločnosti a snaží sa presvedčiť svet, že tieto spoločnosti sú informátormi čínskej vlády. Nemajú však žiadne dôkazy a preto znova a znova podnecovali verejnú mienku!

Ale zasvätení a väčšina vodcov na celom svete vie, že toto je len blaf Washingtonu na politické účely. Mnoho západných krajín preto zaujalo voči spoločnosti Huawei vyčkávací postoj. Spoločnosť Huawei zrušila svoje plánované inovačné centrum pre Austráliu.

Lyndon LaRouche predpovedal pád ZSSR!

20.10.2020

V rokoch 1982 a 1983 Lyndon LaRouche viedol diskusiu s predstaviteľmi sovietskej vlády. A jedného dňa vošli predstavitelia vtedajšieho prezidenta Andropova a povedali: ‘Andropov hovorí, že nie’! Bolo to vo februári roku 1983. Povedal som: ‚Musíte to zmeniť. Ak budú pokračovať v súčasnej vojenskej politike, sovietsky systém sa z ekonomických dôvodov zrúti do piatich [...]

Samotná ústava USA je teraz ohrozená!

17.10.2020

Cenzúra New York Post prekračuje červenú čiaru! A samotná ústava Spojených štátov Amerických je narušená! Červená čiara bola prekročená 14. októbra 2020 pri súčasnom prebiehajúcom puči, ktorý uskutočnili demokrati a ‘Never -Trump‘ republikáni, ku ktorým sa pridali aj príslušníci štátnej armády a spravodajských služieb! Konajú na príkaz novej [...]

Joe Biden nemá rozumové schopnosti

16.10.2020

Dr. Ronny Jackson, ktorý v rokoch 2013 – 2018 pôsobil ako lekár Bieleho domu USA u prezidenta Baracka Obamu, ale aj u prezidenta Donalda Trumpa, pre Fox News v utorok večer a tiež na konferenčnom hovore organizovanom Trumpovou kampaňou, uviedol, že podľa jeho názoru Joe Biden nie je spôsobilý slúžiť ako prezident! Pretože trpí kognitívnymi poruchami a mal by už byť [...]

Milan Krajniak, podkast, podcast,

Poslanci okolo Pellegriniho podporia podpismi odvolávanie Krajniaka

21.10.2020 12:53

Oznámili to v stredu po tom, ako parlament schválil úpravu pri 13. dôchodku.

Marek Krajčí, Igor Matovič

No daj! Kto vymyslel testovanie a prečo Matovič verí armáde

21.10.2020 10:29

Pondelok podvečer, niekde na Slovensku. Matovič volá Naďovi: Na tento telefonát budeš spomínať buď s úsmevom alebo so slzami. Naď: No daj!

koronavírus covid testovanie

Rekord 2202 prípadov. Hrozí zahltenie nemocníc, Matovič hovorí o lockdowne

21.10.2020 10:11, aktualizované: 12:04

Počas uplynulého dňa urobili laboratóriá spolu 13 832 testov. V priebehu mesiaca by sa mohol počet pacientov v nemocniciach zdesaťnásobiť.

bielorusko nina beginská

Lukašenko výslovne zakázal zatknutie známej 73-ročnej aktivistky

21.10.2020 09:02

Nina Baginská sa vďaka svojej neúnavnej účasti na demonštráciách stala jedným zo symbolov protivládnych protestov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 550
Celková čítanosť: 1219340x
Priemerná čítanosť článkov: 2217x

Autor blogu

Kategórie