Založ si blog

Už vôbec neodporujú ani tyranii!

Momentálne celé ľudstvo sa nachádza na historickej križovatke a väčšina ľudí sa ľahko rozhoduje poslúchať nový vznikajúci sociálny poriadok. V USA, napríklad, je hystéria a strach už veľmi silná, hmatateľná a dokonca aj škaredá!

Rovnako ako Stanley Milgram demonštroval vo svojom dnes už slávnom spoločenskom experimente, kde väčšina ľudí už sa stavia proti svojim susedom a krajanom a úmyselne vystupujú ako ochrancovia nového normálu!

Dnešné médiá v americkom národe sú rakovinou, ktorá pohlcuje sociálnu štruktúru ich spoločnosti a požaduje, aby sa hľadali rozdiely medzi nimi a všetkými ostatnými a tiež požadovali, aby sa stratili v kolektívnom sociálnom šialenstve.

Americký duch individualizmu a osobnej slobody je potlačovaný nátlakom kolegov, aby sa prispôsobili a poslúchali. Takto to ale nemalo byť! Američania boli dlho obdivovaní vo svete za odvahu pri obrane slobody!

Ale dnes sú už tak slabí, zlomení a zmätení, že sa zdá, že sa nemôžu spojiť a súhlasiť v žiadnom významnom akte! Policajný štát, ktorý sa zrazu zrodil okolo nich ich odrádza od zmysluplného protestného hnutie proti vojne. 

‘Stali sme sa poslušnými, udomácnenými, rozptýlenými, rozdelenými, nefunkčnými a aj klamlivými osobami, ktoré už vôbec nie sú schopné ani trochu odporovať tyranii!. Je čas v súčasnosti, aby im niekto iný rozsvietil a ukázal cestu’!

V prípade, že sa mýlime o zlatom kove!

21.09.2020

Rekordné fiškálne a menové stimuly v roku 2020 boli pre zlato dobré. Špičkový sledovací ETF, SPDR Gold Trust (GLD), bol k dnešnému dňu uzavretia celkom 28,03% medziročne zvýšený, čo takmer zdvojnásobilo výkon S&P 500! Algoritmus výberu zabezpečenia spoločnosti Portfolio Armor, ktorý využíva sentiment na trhu s možnosťami na zaradenie najlepších výkonov v [...]

Atentát na Iróniu a dokonca aj Pravdu!

18.09.2020

Úžasné! Západné štáty dôrazne požadujú sankcie voči Rusku pre nepreukázané a úprimne povedané falošné obvinenia z atentátu. Na druhej strane vodca západného sveta Donald Trump sa napriek tomu otvorene chváli objednávaním atentátov. A nič! Dá sa povedať, že irónia je mŕtva, alebo skôr zavraždená nespočetným porušovaním medzinárodného práva americkou [...]

Afgánske mierové rozhovory Trumpa

16.09.2020

Afganské mierové rozhovory by mohli byť pre Donalda Trumpa asi posledným veľkým zahraničnopolitickým víťazstvom pred voľbami. Rozhovory medzi afganskými úradmi a Talibanom, ktoré sa začali v minulú sobotu v Douhá s cieľom zabezpečiť možno trvalý mier v Afganistane a stiahnutie amerických, ale aj vojsk NATO po takmer 19 rokoch, označil americký minister zahraničných [...]

Monika Janskovská

Kuruc: Jankovskej advokátka by mala čeliť trestnému stíhaniu

21.09.2020 19:35

Obštrukcie a snaha o zneužitie práva. Aj takto možno podľa advokáta Ladislava Kuruca vnímať návštevy advokátskeho koncipienta a syna Moniky Jankovskej vo väznici.

smer, fico

Fica obvinili, píše otvorený list prokurátorovi Honzovi

21.09.2020 18:25

Vyšetrovateľ odmietol obvinenie proti Ficovi za video k slovám poslanca Mazureka, prokurátor prikázal Fica obviniť. Šéf Smeru sa sťažuje na nerovnaký meter.

Turkey G-20 Russia Britain

Prali v bankách špinavé peniaze?

21.09.2020 17:17

Nie je to prekvapenie. Takto hodnotia odborníci odhalenia, ako politici, zločinci, oligarchovia či teroristi využívali svetový bankový systém na pranie špinavých peňazí.

Igor Matovič, manželka

Matovič: Za podnikanie firmy Arca môžu Fico a Pellegrini. Sú páchatelia

21.09.2020 16:50

Premiér Igor Matovič obvinil expremiérov Roberta Fica a Petra Pellegriniho, že mali už dávno informácie o problematickom podnikaní firmy Arca a že to mali zastaviť.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 535
Celková čítanosť: 1189213x
Priemerná čítanosť článkov: 2223x

Autor blogu

Kategórie