Založ si blog

Princ Andrew bol a stále je pod tlakom!

Po zatknutí Ghislaine Maxwellovej je Kráľovská rodina ‘zmätená’ po tom, čo americký právnik požiadal, aby prišiel po zatknutí jeho priateľky, aby sa dostavil na rozhovor pre jej údajné sexuálne zločiny.

Tlak na princa Andrewa, aby hovoril s vyšetrovateľmi FBI, sa zvyšoval po tom, ako bola jeho priateľka Ghislaine Maxwellová zatknutá za obvinenia z obchodovania s ľuďmi a za krivú prísahu v rámci vyšetrovania!

Vyšetrovania, ktoré sa týkalo bývalého známeho finančníka Jeffrey Epsteina. Na tlačovej konferencii v New Yorku, kde prokurátori podrobne obvinili Ghislaine Maxwellovú, vyzvali princa, aby sa prihlásil na rozhovor s USA FBI úradníkmi.

‘Privítali by sme princa Andrewa, ktorý by s nami hovoril, chceli by sme, aby jeho názory boli asi prínosom’, povedal Audrey Strauss, konajúci americký prokurátor pre južnú časť New Yorku, Po zatknutí G. Maxwellovej.

‘Nemáme už žiadne ďalšie komentáre nad rámec toho, čo nám práve doteraz povedal, čo znamená, že naše dvere zostávajú otvorené, ako sme už povedali, a privítali by sme ho, keby prišiel a dal nám príležitosť vypočuť si jeho vyhlásenie’.

Zdroj blízky princovej pracovnej skupine uviedol, že jeho právnici za posledný mesiac dvakrát komunikovali s ministerstvom spravodlivosti USA (DOJ). ‘Tím zostáva zmätený, keďže sme už dvakrát komunikovali s DOJ a doteraz nezareagovali’, uviedol zdroj.

Straussove poznámky prišli po zatknutí britskej socialite Maxwell a jej blízkeho kamaráta odsúdeného za sexuálne zločiny Epsteina začiatkom štvrtka zadržanej v akoby luxusnom úkryte v malom meste v New Hampshire.

Už vôbec neodporujú ani tyranii!

10.08.2020

Momentálne celé ľudstvo sa nachádza na historickej križovatke a väčšina ľudí sa ľahko rozhoduje poslúchať nový vznikajúci sociálny poriadok. V USA, napríklad, je hystéria a strach už veľmi silná, hmatateľná a dokonca aj škaredá! Rovnako ako Stanley Milgram demonštroval vo svojom dnes už slávnom spoločenskom experimente, kde väčšina ľudí už sa stavia proti [...]

USA univerzitám – odhaľte zdroje financií!

08.08.2020

USA ministerstvo spravodlivosti stíha čínskych akademikov, ktorí pracovali ako výskumní pracovníci na amerických univerzitách a obviňuje ich, že zatajovali spoluprácu s čínskou armádou a páchali vízové podvody. Najnovšie bola čínska onkológka Tang Juan, ktorá pracovala na kalifornskej univerzite v Davise, federálnymi úradmi zatknutá a vzatá do väzby v Sacramente, [...]

Covid19 – prax pre budúcu bio-vojnu?

06.08.2020

Pandémia Covid-19 fungovala ako ‘skúška biologického boja’, hovorí popredný ruský pediatr, ktorý je presvedčený, že rýchlo sa šíriaci vírus bol skúškou svetových systémov zdravotnej starostlivosti. V rozhovore s Forbesom profesor Leonid Roshal, prezident Ruského Výskumného ústavu urgentnej detskej chirurgie a traumatológie, vysvetlil, že nie všetky národy [...]

Lucia Ďuriš Nicholsonová, podcast

Nicholsonová: Blaha musí za svoje výroky niesť zodpovednosť

11.08.2020 14:42

Luboš Blaha sa mal v decembri minulého roka chváliť na sociálnej sieti fotografiou s červenou hviezdou s kosákom a kladivom.

Mikuláš Černák

Súd schválil dohodu. Černák trest nedostal, Kaštan si odsedí viac rokov

11.08.2020 12:41, aktualizované: 14:21

Bývalý bos banskobystrického podsvetia Mikuláš Černák sa priznal k 16 starším skutkom, z toho 14 vraždám. Aktuálne si odpykáva doživotie.

Libanon Bejrút výbuchy obete Rusko pomoc materiálna

Francúzsky expert: V bejrútskom prístave sú stále nebezpečné chemikálie

11.08.2020 12:24, aktualizované: 13:16

Chemici a hasiči pracujú na zabezpečení najmenej 20 kontajnerov s potenciálne nebezpečnými chemikáliami v zničenom prístave, keďže zistili, že z jedného kontajnera uniká chemikália.

Mikulec Libanon  pomoc humanitárna  Ibrahim Assaf brocková

Slovensko poskytne Libanonu 100-tisíc eur, zdravotnícky materiál aj potraviny

11.08.2020 12:05

Slovensko poskytne Libanonu pomoc v súvislosti s minulotýždňovým výbuchom v Bejrúte.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 517
Celková čítanosť: 1143549x
Priemerná čítanosť článkov: 2212x

Autor blogu

Kategórie