Založ si blog

OSN si chce podmaniť náboženstvá!

Osobitný odborník OSN na slobodu náboženského vyznania hovorí, že je čas, aby sa vedúce svetové náboženstvá podrobili autorite OSN a jej orgánov pre ľudské práva, aj keď kritici tvrdia, že tieto orgány sú zasiahnuté okrajovými ľavicovými názormi.

Je to všetko o tom, kto by mal mať posledné slovo v otázkach práva a politiky a odborník OSN hovorí, že myšlienky OSN by mali potlačiť vieru väčšinového náboženstva, Centrum pre rodinu a ľudské práva (C-Fam) podáva správu.

Ahmed Shaheed, ktorý je osobitným spravodajcom OSN pre slobodu náboženského vyznania alebo viery, vo svojej výročnej správe uviedol, ako náboženstvo a rodová rovnosť v súčasnosti celosvetovo dosiahli bod konfliktu. 

‘Pevne odmietam akékoľvek tvrdenie, že náboženské viery sa môžu uplatniť ako skutočne legitímne na ospravedlnenie násilia alebo diskriminácie žien, dievčat alebo LGBT a ľudí všeobecne’, uviedol Shaheed.

Aby bolo jasné, tradičné kresťanstvo nevyžaduje násilie alebo diskrimináciu voči nikomu, aj keď sa niektorí odporcovia ortodoxného kresťanstva snažili  charakterizova to takým spôsobomť. ‘Evanjeliá ukazujú, že Ježiš Kristus bol revolucionárom’, dodáva.

Nielen v zaobchádzaní so ženami a deťmi s dôstojnosťou a súcitom, ale dával im česť v histórii, keď to bolo potrebné. V skutočnosti s každým zaobchádzal dôstojne – jeho požiadavkou však bolo, aby najprv hľadali Boha a viac proti nemu nehrešili. 

Spoločné vyhlásenie o Hongkongu!

30.05.2020

Vyhlásenie uverejnili vlády Spojených štátov amerických, Austrálie, Kanady a Spojeného kráľovstva. Text znie tak: Signatári tohto vyhlásenia opakujú svoje hlboké znepokojenie v súvislosti s rozhodnutím Pekingu uložiť v Hongkongu zákon o bezpečnosti! Hongkong prekvital ako bašta slobody. Naše medzinárodné spoločenstvo má významný a dlhodobý podiel na prosperite a [...]

Veda o pandémii COVID-19 koronavírusu

28.05.2020

Mala by veda zohrávať úlohu pri usmerňovaní našich reakcií, súkromných aj vládnych, na pandémiu COVID-19? Odpoveď je, samozrejme, áno. Žiadny premýšľavý človek by ani na chvíľu nepochyboval odpovedať inak! Lenže ak chcete odpovedať na túto otázku ‘áno’, to neznamená, že by ste sa mali stáť samym sebou Androidom naprogramovaným epidemiológomi, [...]

Podvod s koronavírusmi bol naplánovaný!

25.05.2020

Prichádzame rýchlo k štádiu konečnej inverzie! K fáze, v ktorej môže vláda slobodne robiť čokoľvek, čo sa jej zapáči, zatiaľ čo občania môžu konať iba s jej súhlasom, čo je štádium najtemnejších období ľudskej histórie, štádium vlády oligarchov hrubou silou nad masami ľudstva! Trvalo málo času, kým sa ľudia v Spojených štátoch Amerických stali komatóznou [...]

Branislav Gröhling, Základná škola v Bystranoch

V Bystranoch a Žehre žiaci zostanú doma

30.05.2020 17:00

Pre obavy rodičov neotvorí 1. júna brány Základná škola v Bystranoch, zatvorená bude aj škola v Žehre.

počasie jeseň park kočík stromy

Štvormesačného v Česku našli mŕtveho. Matka vraj bola závislá

30.05.2020 15:41, aktualizované: 21:45

Matka pri opaľovaní sa zaspala. Keď sa zobudila, chlapec bol preč aj s kočíkom. Príčinu smrti určí pitva.

Most-Híd László Sólymos

Novým predsedom strany Most-Híd je László Sólymos

30.05.2020 14:31, aktualizované: 16:31

Do tejto funkcie ho zvolili v sobotu na sneme strany vo Fiľakove.

Andrej Babiš

Česko poslalo do Bruselu odpoveď na audit o Babišovom konflikte záujmov

30.05.2020 13:45

Európski komisári českého premiéra podozrievajú, že má stále priamy i nepriamy vplyv na zverenecké fondy.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 479
Celková čítanosť: 1037547x
Priemerná čítanosť článkov: 2166x

Autor blogu

Kategórie