Založ si blog

Ešte raz zatrasiem nielen zemou!

Prečo sopky po celom svete náhle strieľajú obrovské oblaky popola na míle do vzduchu? V roku 2020 určite niet dostatku seizmickej aktivity! Doteraz sa v Portoriku vyskytlo viac ako 1 000 zemetrasení! V súčasnosti sa však sopečné výbuchy dostali do centra pozornosti. Najmä masívna erupcia na Filipínach vedie titulky po celom svete! Sopka Shishaldin na Aljaške tiež vybuchla!

Ale to, čo si väčšina ľudí neuvedomuje, je, že počas uplynulého týždňa niekoľko ďalších sopiek vyrazilo svoje vrcholy veľkolepým spôsobom. Zrazu sopky na celom svete strieľajú do vzduchu obrovské oblaky popola na míle! A to mnohých expertov veľmi znepokojuje. Minulý utorok jedna z najdôležitejších sopiek na Aljaške vystrelila do vzduchu horúci popol 25 000 stôp do vzduchu!

Aj veľmi známa mexická sopka Popocatépet, o ktorej existuje veľmi polulárna pieseň, vybuchla vo štvrtok vo veľkolepej výbave lávy a oblakov popola, ktoré vrhli žiariacu horninu asi 20 000 stôp do neba. Približne 26 miliónov ľudí žije v blízkosti 60 kilometrov od kráteru Popocatepetl, a preto hovoríme o potenciálnej smrti a zničenia v rozsahu, ktorý si ťažko vieme predstaviť!

Horúca láva vytryskla v pondelok aj z filipínskej sopky po náhlom výbuchu popola a pary, ktorý prinútil dedinčanov utiecť a zatvoriť medzinárodné letisko, kancelárie a školy v Manile a v bližšom okolí! Dnes sa nachádzame v časovom období, keď už nebudú platiť všetky staré predpoklady a všetko, čo sa dá otriasať, bude otrasené. Podľa inšpirovaných slov apoštola Pavla:

‘Dajte si pozor, aby ste neodmietli počúvať toho, ktorý hovorí…Ešte raz zatrasiem nielen zemou, ale aj nebom! Výraz ‘ešte raz’ poukazuje na to, že budú odstránené veci, ktoré boli urobené a ktorými sa dá otriasť, aby zostali veci, ktorými sa nedá otriasť. Keď teda máme dostať Kráľovstvo, ktorým sa nedá otriasť, udržujme si nezaslúženú láskavosť…’

Nulový pacient koronavírusu v S Kórei

27.02.2020

Voľne citované slová veľmi známeho komunistického vodcu Sovietského Zväzu, Stalina: ‘Žiadny pacient nula, žiadny problém’! opisujú postoj komunistickej vlády v Severnej Kórei ku súčasnému viac »

Pobúrený Trump ohľadne koronavírusu!

25.02.2020

Prezident USA, Donald Trump je pobúrený, že bol jeho rozkaz nechať Američanov infikovaných koronavírusmi v karanténe na palube luxusnej výletnej lode Diamond Princess ignorovaný! Boli lietadlom viac »

Taliansko prijíma drakonické opatrenia!

23.02.2020

Taliansko prijíma drakonické opatrenia a celé mestá, obce, sú odrezané od vonkajšieho sveta! Je prvou krajinou v Európe, kde sú karantény celé obce, aby sa zabránilo šíreniu nového koronavírusu. viac »

Trump Climate

Trump posiela Pompea do Dauhy na podpis dohody o prímerí s Talibanom

28.02.2020 22:50

Mali by sa začať mierové rokovania za účasti všetkých strán konfliktu v Afganistane.

Mexico / Migranti / Guatemala /

Súd v USA zablokoval Trumpove opatrenia proti migrantom

28.02.2020 20:50

Zablokované opatrenie bolo jednou z najradikálnejších zmien Trumpovej administratívy v americkej prisťahovaleckej politike.

pivo

Američania majú strach z piva značky Corona

28.02.2020 19:48

Z prieskumu agentúry 5W Public Relations vyplýva, že v dôsledku epidémie koronavírusu by si pivo značky Corona "za žiadnych okolností" nekúpilo 38 percent Američanov.

Cestovanie / Letisko / Lietanie / Pasažier /

Na slovenských medzinárodných letiskách odmerajú teplotu každému

28.02.2020 17:45

Opatrenie slúžiace na prevenciu pred koronavírusom vyplynulo z rokovania Bezpečnostnej rady. Hygienici každému, bez ohľadu na to, z ktorej krajiny práve pricestoval, odmerajú teplotu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 421
Celková čítanosť: 759724x
Priemerná čítanosť článkov: 1805x

Autor blogu

Kategórie