Založ si blog

Skutočný dôvod vzrastu ateizmu!

 

Svet je plný lží a klamárov. A niet divu, pretože v súčasnosti predsedajúci vládca a boh tohto sveta nie je nič iné ako Satan Diabol – podvodník a otec klamstva podľa Ježiša. Rozsah Satanovho vplyvu je možné odhadnúť tým, keď sa vezme do úvahy, že v 12. kapitole Zjavenia sa uvádza, že Diabol klame celú obývanú zem. Inými slovami, Satan klame celý svet!

Práca vedúceho démona je, žiaľ, oveľa ľahšia, pretože ľudia – väčšina ľudí – radšej veria lži. Je to zrejmé mnohými spôsobmi. Jeden jednoduchý príklad: Rodičia svojim deťom bežne klamú tým, že ich podvádzajú vo viere, že Dedo Mráz a Veľkonočný zajačik sú skutoční. Možno malá vec, zrejme do istej miery nevinná, ale nie sú také lži podvedomé, aby dieťa akceptovalo klamstvo a podvod ako normálne?

Ale to je len začiatok! Veľké Lži sú inštitucionalizované. Zvážte: Len čo deti vstúpia do školy, budú podrobené zákerným lžiam evolúcie a ateizmu. A ak dostanú nejaké náboženské ‘vzdelanie’, bez ohľadu na to, aké náboženstvo je zapojené, je isté, že sú naočkovaní celou škálou klamstiev. Prakticky univerzálnou lžou je podvod nesmrteľnej duše, žijúcej večne po smrti.

Ale pretože klamstvá pochádzajú z rešpektovaných zdrojov autority, väčšina ľudí nemá prostriedky samy o sebe, aby zistili a potom odolali tomu, čomu veria!

Firemné médiá už tlačia povinné vakcíny!

29.09.2020

Využívanie kríz na presadenie vopred naplánovaného programu je staré ako samotné riadenie ľudí! Navrhovatelia občianskych slobôd s hrôzou sledovali, ako federálna vláda pred takmer dvoma desaťročiami spustila svoju kontrolnú sieť po 11. septembri, spolu s novovzniknutým federálnym oddielom vnútorných bezpečnosti – s typickým britským orwellovským spôsobom. [...]

Čína bojuje proti USA voči Tik-Toku!

28.09.2020

Čína je pripravená zabrániť čínskej spoločnosti TikTok a jej pokrokovým technológiám padnúť do rúk USA za každú cenu, aj keď to znamená, že nesmierne populárna aplikácia na zdieľanie videa môže byť v USA zatvorená, pretože umožňuje USA zmocniť sa firmy! A jej táto technológia nielenže vytvorí nebezpečný precedens pre ďalšie čínske firmy, ale bude [...]

Osud sveta už bol prorocky oznámený!

25.09.2020

Ak si myslíte, že Nancy Pelosi a s ňou mimo kontrolu zubných protéz a botoxovanou tvárou je zodpovedná za súčasnú smrteľnú hrozbu pre USA národ, nie ste pripravení bojovať proti vojne, v ktorej sa dnes nachádzame! Útočí na nás vonkajší nepriateľ, ale to nie je ani Rusko alebo ani Čína. Je to súčasné Britské imperium organizované ako slizovitá forma už podobná [...]

drogy

NAKA v rámci protidrogovej akcie Firma obvinila sedem osôb

29.09.2020 19:32

Obvinení mali dávať opakovane prepraviť drogy z Ukrajiny cez štátnu hranicu na Slovensko a následne ich ďalej distribuovať a predávať na východe krajiny.

MUDr. Igor Bukovský

Bukovský odkazuje politikom: Nezaobchádzajte s ľuďmi ako so škôlkarmi

29.09.2020 18:22

Prečo treba na Slovensku núdzový stav? Pýta sa v rozhovore pre TV Pravda Igor Bukovský, lekár a odborník na zdravý životný štýl.

Jozef Čentéš

Ombudsmanka navrhla na kandidáta na generálneho prokurátora Čentéša

29.09.2020 17:46, aktualizované: 19:03

Poslanci Národnej rady SR majú voliť kandidáta na generálneho prokurátora na schôdzi, ktorá sa začne 24. novembra.

cigániková jana

Cigániková hovorí o bariérach v potratovej novele, nevidí v nej pomoc

29.09.2020 17:25

Poslankyňa NR SR Anna Záborská v utorok v pléne predložila pozmeňujúci návrh k vlastnej potratovej novele.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 539
Celková čítanosť: 1198438x
Priemerná čítanosť článkov: 2223x

Autor blogu

Kategórie