Založ si blog

Skutočný dôvod vzrastu ateizmu!

 

Svet je plný lží a klamárov. A niet divu, pretože v súčasnosti predsedajúci vládca a boh tohto sveta nie je nič iné ako Satan Diabol – podvodník a otec klamstva podľa Ježiša. Rozsah Satanovho vplyvu je možné odhadnúť tým, keď sa vezme do úvahy, že v 12. kapitole Zjavenia sa uvádza, že Diabol klame celú obývanú zem. Inými slovami, Satan klame celý svet!

Práca vedúceho démona je, žiaľ, oveľa ľahšia, pretože ľudia – väčšina ľudí – radšej veria lži. Je to zrejmé mnohými spôsobmi. Jeden jednoduchý príklad: Rodičia svojim deťom bežne klamú tým, že ich podvádzajú vo viere, že Dedo Mráz a Veľkonočný zajačik sú skutoční. Možno malá vec, zrejme do istej miery nevinná, ale nie sú také lži podvedomé, aby dieťa akceptovalo klamstvo a podvod ako normálne?

Ale to je len začiatok! Veľké Lži sú inštitucionalizované. Zvážte: Len čo deti vstúpia do školy, budú podrobené zákerným lžiam evolúcie a ateizmu. A ak dostanú nejaké náboženské ‘vzdelanie’, bez ohľadu na to, aké náboženstvo je zapojené, je isté, že sú naočkovaní celou škálou klamstiev. Prakticky univerzálnou lžou je podvod nesmrteľnej duše, žijúcej večne po smrti.

Ale pretože klamstvá pochádzajú z rešpektovaných zdrojov autority, väčšina ľudí nemá prostriedky samy o sebe, aby zistili a potom odolali tomu, čomu veria!

Na čom je založená viera ateistov!

11.11.2019

Po prvé. Všetky výsledky vedeckého výskumu získané až dodnes ukazujú, že život nemôže vzniknúť z neživej hmoty! Takže z toho vyplýva otázka: na akom vedeckom podklade je založené tvrdenie, viac »

Globálny dlh je dnes $188 biliónov!

10.11.2019

Svet má teraz zadlženosť vo výške 188 biliónov dolárov a toto číslo každý rok rýchlo rastie! Je to forma zotročenia, ktorá je hlboko zákerná, pretože väčšina ľudí žijúcich na viac »

Ako vedcov inšpirovali pavúky!

03.11.2019

Stvoriteľ vesmíru a všetkého života v ňom inšpiroval verne mu oddaných veriacich, aby napísali Knihu-kníh alebo Bibliu, v ktorej informuje ľudstvo o jeho večnom predsavzatí! Na konci šiesteho viac »

Jimmy Carter

Exprezidenta Cartera hospitalizovali, aby mu zmiernili tlak na mozog

12.11.2019 06:35

Carter utrpel 21. októbra pri páde zlomeninu panvovej kosti, v dôsledku ktorej ho aj krátko hospitalizovali a neskôr prepustili do domáceho ošetrenia.

Donald Trump / USA

Politico: Trump znovu odloží rozhodnutie o clách na autá z EÚ

12.11.2019 06:16

Americký prezident Donald Trump tento týždeň oznámi, že o ďalší polrok odkladá rozhodnutie o zavedení dovozných ciel na automobily vyrobené v EÚ.

Plyn

Ukrajina zaťahuje Slovensko do blamáže s plynom

12.11.2019 06:00

Ukrajina sa snaží Slovensko vtiahnuť do jej existenčných problémov s dodávkami energií. Vyhráža sa, že nebude brať plyn zo Slovenska.

kiska, za ľudí, bilbord

Bitka reklamných mágov? Kiskovi chýba odvaha, Sulíkovi slogan, Fico cieli presne

12.11.2019 06:00

Strana Smer presne mieri na svojich voličov, SNS sa bije s ĽSNS a harabinovcami. Expert Michal Ruttkay zhodnotil pre TV Pravda bilbordy.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 380
Celková čítanosť: 628820x
Priemerná čítanosť článkov: 1655x

Autor blogu

Kategórie