Založ si blog

Adam stvorený len pre život na Zemi!

 

Preslávený doktor McCoy alebo veľmi známy podľa svojho niku Bones (Kosti) v jednom z mnohých Star Treks filmov poznamenal: vesmírny priestor je choroba a nebezpečenstvo pre človeka!

Inými slovami cestovanie vesmírnym priestorom spôsobuje oslabenie človeka, veľmi ho unavuje, robí ho chorým a depresívnym! Jedna tabuľka, ktorá hovorí o následkoch cestovania v priestore:

1. T+10 sekúnd – možná strata vedomia. 2. T+10 miút – nevoľnosť. 3. T+dva dni – opuchnutá tvár. 4. T+jeden týždeň – strata svalov a kostí. 5. T+dva týždne – deprivácia spánku. 6. T+jeden rok – choroba.

7. T+dva roky – depresia! A základateľ Strediska pre Výšky, Priestor a Extrémnu Medicínu na univerzite v Londýne vo svojej knihe Extrémy: Život, Smrť a Hranice Ľudského tela to nevidí tak!

Ale ako by ste sa psychologicky vysporiadali piť taký dlhý čas svoj vlastný recyklovaný moč? A to je len jedna z vecí, ktorým musia astronauti čeliť! A radioaktívne žiarenie je v priestore 10-krát väčšie ako na Zemi!

To znamená, že astronaut sa nevyhne rakovine vo veľmi krátkom čase, okrem iných, dnes ešte plne nepoznaných negatívnych a nebezpečných následkov cestovania človeka vesmírnym priestorom!

Jakobov rebrík až do neba!

19.08.2019

Medzi nespočetné (dodnes sa ich nikto nesnažil spočítať všetky) biblické drámy patrí aj dráma o Jakobovom rebríku do neba. Je opísaná v prvej knihe Mojžiša v kapitole dvadsať osem počnúc viac »

Podlé znásilnenie celého ľudstva!

13.08.2019

Presne tak, ako pedofili zákerne číhajú na príležitosť zneužiť nevinné maloleté deti, takým istým spôsobom Satan (Boží odporca) a Diabol (luhár) si vyhľadal vhodnú príležitosť na viac »

Si otrokom koho počúvaš!

04.08.2019

Ten princíp alebo skôr ako zákon v ľudskej spoločnosti bol pod inšpiráciou už vyjadrený apoštolom Pavlom v jeho liste kresťanom v starovekom Rime: ‘Či neviete, že ak sa stále vydávate viac »

(typo - nepouzivat v orise) Peniaze, euro, bankovky

Brusel odklepol peniaze na diaľnicu pri Prešove

23.08.2019 10:50

Európska komisia schválila financovanie projektu výstavby úseku diaľnice D1 Prešov, západ - Prešov, juh. Dá na to vyše 278 miliónov eur.

aktivisti

Ivana Kohutková končí ako riaditeľka Greenpeace Slovensko

23.08.2019 09:58

Ivana Kohutková bola riaditeľkou organizácie od júna 2017.

KĽDR / Severná Kórea / USA / Donald Trump / Kim Čong-un /

Severná Kórea je pripravená na dialóg i konfrontáciu so Spojenými štátmi

23.08.2019 09:45

Vyhlásil to severokórejský minister zahraničných vecí Ri Jong-ho.

poľsko tatry horská služba

Po štvrtkovej búrke v Tatrách evidujú už takmer 140 zranených

23.08.2019 09:40

Na poľskej strane si blesky vyžiadali štyroch mŕtvych vrátane dvoch detí, na slovenskej strane zahynul český turista.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 362
Celková čítanosť: 572606x
Priemerná čítanosť článkov: 1582x

Autor blogu

Kategórie