Založ si blog

Nemysliteľné sa skoro stane s USA!

 

O 20. storočí sa hovorí ako o Americkom Storočí! A nie bez dôvodu! Mnoho národov žilo pod jeho ochranou akoby pod tieňom „cedra z Egypta“! Od času, keď sa Americké štáty odpojili od Britského Impéria, USA sa stala vzorom pre väčšinu štátov sveta!

Ale táto situácia sa zakátko zmení, podľa inšpirovaného proroctva Ezechiela, ktorý bol inšpirovaný pred viac ako 2 600 rokmi napísať tieto varovné slová proti dnešnému cedru z Egypta, ktorý je typom dnešných USA :    

“Preto toto povedal Zvrchovaný Pán Jehova: ‚Pretože si dosiahol vysoký vzrast, takže vztýčil svoj vrcholec dokonca až do oblakov a svoje srdce sa vyvýšilo pre jeho výšku, vydám ho tiež do ruky krutovládcu národov…

…Celkom istotne bude konať proti nemu. Ja ho vyženiem podľa jeho zla. A cudzí ľudia, tyrani národov, ho vytnú a ľudia ho opustia na vrchoch; a jeho ihličie napadá do všetkých údolí a jeho vetvy sa polámu medzi všetkými riečišťami zeme…

… A všetky národy zeme odídu z jeho tieňa a opustia ho. Na jeho padnutom kmeni budú bývať všetky nebeské lietajúce tvory a na jeho vetvách istotne budú všetky divé poľné zvieratá; aby nijaké zavlažované stromy nedosiahli vysoký vzrast…

… alebo aby nevztýčili svoje vrcholce až do oblakov a aby žiadne, ktoré pijú vodu, proti nim nepovstali vo svojej výške, lebo istotne budú všetky vydané smrti, krajine hlboko dolu, uprostred ľudských synov, k tým, čo zostupujú do jamy!”

V čase Ezechiela tyran národov bol Babylon. Ale kto je ním dnes? Je to malý klub ultra bohatých bankárov a vlastníkov, ktorí tvoria finančnú anglo-holandskú oligarchiu, ktorá je dnes pod kontrolou banky Londýna, biblického kráľa severu!  

Začiatok a koniec písania Biblie

16.09.2019

Zaujímavý detail ohľadne písania Biblie získame, keď si uvedomíme, kto začal a kto skončil s písaním najprekladanejšej Knihy v histórii ľudstva - Knihy-kníh - Biblie! Je jasné, že prvých viac »

Duchovná oproti telesnej osobe

09.09.2019

Duchovná osoba sa zameriava na konanie Božej vôle, čo sa nedá povedať o telesnej osobe. Lebo duchovné osoby sú napodobňovateľmi Boha Stvoriteľa, svojho nebeského Otca. Vynakladajú úsilie, viac »

A neuveď nás do pokušenia…

30.08.2019

Tieto slová sú obsiahnuté v biblickej vzorovej modlitbe, ktorú dal Ježiš Kristus svojim učeníkom, keď ho o to požiadali! Na záver vzorovej modlitby Ježiš povedal: ’A nepriveď nás do viac »

Donald Trump

Trump zverejnil zoznam kandidátov na post poradcu pre národnú bezpečnosť

18.09.2019 07:16

Trump povedal, že nového poradcu by chcel vymenovať tento týždeň. Funkciu dočasne zastáva Charles Kupperman.

Izrael, Benjamin Netanjahu

Izraelský premiér Netanjahu čaká na výsledky voliev, no chcel by zostaviť silnú sionistickú vládu

18.09.2019 06:23

Na základe dvoch exit pollov získal Gancov blok Modrá a biela 33 až 34 kresiel, Netanjahuov Likud 31 až 33.

Benzín, nafta

Ceny ropy sa spamätávajú zo šoku

18.09.2019 06:00

Svetové finančné trhy sa postupne spamätávajú z nečakaného sobotňajšieho útoku na najväčšie ropné zariadenie Saudskej Arábie.

Ján Figeľ

Figeľ: Droga progresivizmu nie je liek pre Slovensko

18.09.2019 06:00

Bývalý predseda KDH Ján Figeľ kritizuje Alojza Hlinu za dohodu s PS/Spolu. „Strana sa dostala do škodlivej defenzívy,“ povedal pre TV Pravda.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 366
Celková čítanosť: 586847x
Priemerná čítanosť článkov: 1603x

Autor blogu

Kategórie