Založ si blog

Nemysliteľné sa skoro stane s USA!

 

O 20. storočí sa hovorí ako o Americkom Storočí! A nie bez dôvodu! Mnoho národov žilo pod jeho ochranou akoby pod tieňom „cedra z Egypta“! Od času, keď sa Americké štáty odpojili od Britského Impéria, USA sa stala vzorom pre väčšinu štátov sveta!

Ale táto situácia sa zakátko zmení, podľa inšpirovaného proroctva Ezechiela, ktorý bol inšpirovaný pred viac ako 2 600 rokmi napísať tieto varovné slová proti dnešnému cedru z Egypta, ktorý je typom dnešných USA :    

“Preto toto povedal Zvrchovaný Pán Jehova: ‚Pretože si dosiahol vysoký vzrast, takže vztýčil svoj vrcholec dokonca až do oblakov a svoje srdce sa vyvýšilo pre jeho výšku, vydám ho tiež do ruky krutovládcu národov…

…Celkom istotne bude konať proti nemu. Ja ho vyženiem podľa jeho zla. A cudzí ľudia, tyrani národov, ho vytnú a ľudia ho opustia na vrchoch; a jeho ihličie napadá do všetkých údolí a jeho vetvy sa polámu medzi všetkými riečišťami zeme…

… A všetky národy zeme odídu z jeho tieňa a opustia ho. Na jeho padnutom kmeni budú bývať všetky nebeské lietajúce tvory a na jeho vetvách istotne budú všetky divé poľné zvieratá; aby nijaké zavlažované stromy nedosiahli vysoký vzrast…

… alebo aby nevztýčili svoje vrcholce až do oblakov a aby žiadne, ktoré pijú vodu, proti nim nepovstali vo svojej výške, lebo istotne budú všetky vydané smrti, krajine hlboko dolu, uprostred ľudských synov, k tým, čo zostupujú do jamy!”

V čase Ezechiela tyran národov bol Babylon. Ale kto je ním dnes? Je to malý klub ultra bohatých bankárov a vlastníkov, ktorí tvoria finančnú anglo-holandskú oligarchiu, ktorá je dnes pod kontrolou banky Londýna, biblického kráľa severu!  

Zdroj nekonečnej inšpirujúcej sily!

22.06.2019

Inšpirované Slovo nášho Všemohúceho Stvoriteľa je zdrojom nekonečnej utešujúcej sily a príkladov v minulosti! Apoštol Pavol zmieňujúc sa o niektorých veľmi známych musel dodať: ‘A viac »

Zradný Albion za Brexitom?

15.06.2019

Zradný Albion je pejoratívny výraz často použitý v súvislosti s medzinárodnými diplomatickými vzťahmi na opis údajných chytráckych, duplicitných, zradných, neverných a hanlivých aktov viac »

Pripúšťa Biblia 3. Svetovú Vojnu?

08.06.2019

Viditeľne situácia na celom svete je veľmi hrozivá a narásta neustále každým dňom! Syria je len jeden potenciálny bod vzplanutia pre 3. svetovú vojnu. Ilegálny Anglicko-Americky vojnový viac »

jair bolsonaro

Brazílsky prezident Bolsonaro zrušil dekrét, ktorý uľahčoval prístup k zbraniam

26.06.2019 07:23

Dekrétom zo začiatku mája chcel v krajine zaviesť voľnejšie pravidlá nákupu a držby zbraní.

peniaze, eurá, euro

Euro za 1,14 dolára. Je na trojmesačnom maxime

26.06.2019 06:50

Euro sa počas utorkového obchodovania voči americkému doláru vyšplhalo na trojmesačné maximum nad 1,14 USD.

dánsko, Mette Frederiksen, voľby

Sociálna demokratka Frederiksenová povedie v Dánsku menšinovú vládu

26.06.2019 06:34

Parlamentné voľby z 5. júna priniesli úspech bloku stredoľavicových strán.

Hasan Ruhaní, iránsky prezident

Rúhání: Pre vyriešenie americko-iránskeho sporu je nutné zrušiť sankcie

26.06.2019 06:20

Prezident uviedol, že Irán nemá žiadny záujem na napätí v regióne a obzvlášť nechce vojnu, a to ani so Spojenými štátmi.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 350
Celková čítanosť: 534945x
Priemerná čítanosť článkov: 1528x

Autor blogu

Kategórie