Založ si blog

Z čoho bol Stvoriteľ obvinený!

 

‘Naozaj Boh povedal, že nebudete jesť z každého stromu záhrady?…určite nezomriete. Boh totiž vie, že v ten deň, keď z neho zjete, celkom istotne sa vám otvoria oči a celkom istotne budete ako Boh a budete poznať dobré a zlé’! Podľa Stvoriteľovho, ale aj nášho najväčšieho nepriateľa, Satana Diabla, Boh nedôveroval svojmu stvoreniu nielenže ani na nebi voči svojim nebeským anjelom, ale ani na Zemi voči svojim pozemským synom! 

A z hľadiska prvého ľudského páru Adama a Evy spolu s Diablom, mohlo sa zdať, že je tomu tak! Lenže v priamom protiklade takejto veľkej lži, Stvoriteľ sa rozhodol z neporovnateľnej lásky dať neporovnateľný a nepochopiteľne veľký dar stať sa ako On, svojmu jednosplodenému synovi a aj niektorým z Adamových potomkov! Viditeľne jeho žalobca nemal ani najmenšiu potuchu o veľkosti lásky Stvoriteľa voči svojmu stvoreniu!  

‘Ale Boh, ktorý je bohatý v milosrdenstve, pre svoju veľkú lásku, ktorou nás miloval, oživil nás spolu s Kristom, i keď sme boli mŕtvi v priestupkoch, spoločne nás vzkriesil a spoločne nás posadil v nebeských miestach v spojení s Kristom Ježišom, aby sa v prichádzajúcich systémoch vecí ukázalo všetko prevyšujúce bohatstvo jeho nezaslúženej láskavosti v jeho láskavosti k nám v spojení s Kristom Ježišom’.

Zdroj nekonečnej inšpirujúcej sily!

22.06.2019

Inšpirované Slovo nášho Všemohúceho Stvoriteľa je zdrojom nekonečnej utešujúcej sily a príkladov v minulosti! Apoštol Pavol zmieňujúc sa o niektorých veľmi známych musel dodať: ‘A viac »

Zradný Albion za Brexitom?

15.06.2019

Zradný Albion je pejoratívny výraz často použitý v súvislosti s medzinárodnými diplomatickými vzťahmi na opis údajných chytráckych, duplicitných, zradných, neverných a hanlivých aktov viac »

Nemysliteľné sa skoro stane s USA!

09.06.2019

O 20. storočí sa hovorí ako o Americkom Storočí! A nie bez dôvodu! Mnoho národov žilo pod jeho ochranou akoby pod tieňom "cedra z Egypta"! Od času, keď sa Americké štáty odpojili od Britského viac »

jair bolsonaro

Brazílsky prezident Bolsonaro zrušil dekrét, ktorý uľahčoval prístup k zbraniam

26.06.2019 07:23

Dekrétom zo začiatku mája chcel v krajine zaviesť voľnejšie pravidlá nákupu a držby zbraní.

peniaze, eurá, euro

Euro za 1,14 dolára. Je na trojmesačnom maxime

26.06.2019 06:50

Euro sa počas utorkového obchodovania voči americkému doláru vyšplhalo na trojmesačné maximum nad 1,14 USD.

dánsko, Mette Frederiksen, voľby

Sociálna demokratka Frederiksenová povedie v Dánsku menšinovú vládu

26.06.2019 06:34

Parlamentné voľby z 5. júna priniesli úspech bloku stredoľavicových strán.

Hasan Ruhaní, iránsky prezident

Rúhání: Pre vyriešenie americko-iránskeho sporu je nutné zrušiť sankcie

26.06.2019 06:20

Prezident uviedol, že Irán nemá žiadny záujem na napätí v regióne a obzvlášť nechce vojnu, a to ani so Spojenými štátmi.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 350
Celková čítanosť: 534947x
Priemerná čítanosť článkov: 1528x

Autor blogu

Kategórie