Založ si blog

Každý dom postavil niekto . . . !

 

Jeden jednoducho jasný a mocný spôsob, aký používajú Stvoriteľ a jeho prvorodený a jednosplodený (prvý a jediný priamo stvorený Všemohúcim) syn, Ježiš Kristus, ktorý na nebesiach nesiei meno Michael a ktorý je Stvoriteľov sekretár, aby presvedčili veriacich, sú inšpirované slová apoštola Pavla:

‘Každý dom postavil niekto, ale ten, kto postavil všetko, je Boh’! Môže niekto rozumne argumentovať proti logike tejto inšpirovanej myšlienky? Svetské zmýšľanie vedie človeka k prehliadaniu či k podceňovaniu Stvoriteľových myšlienok a jeho vplyv by mohol pomaly oslabiť našu kresťanskú vieru!

Dnes sme tomuto vplyvu vystavení všetci. Stretávame sa s ním v televízii, na internete, v práci, ale aj v škole a v zamestnaní, nehovoriac o zložitosti vedeckých a filozofických myšlienok a teórií o vzniku a zmyslu života! Komplexnosť a zložitosť takých myšlienok neveriacich, ateistov a intelektuálov skôr zavádza ľudí!

Je tvrdenie neveriacich o tom, že Stvoriteľ neexistuje, založené na logickom uvažovaní? Keď sa človek, ktorý chce zistiť, či bol život stvorený, obráti na vedu, ľahko sa stratí v spleti informácií. Odpoveď je však celkom jednoduchá. Ak musel niekto skonštruovať každú budovu, o čo viac to platí o živých veciach!

Jakobov rebrík až do neba!

19.08.2019

Medzi nespočetné (dodnes sa ich nikto nesnažil spočítať všetky) biblické drámy patrí aj dráma o Jakobovom rebríku do neba. Je opísaná v prvej knihe Mojžiša v kapitole dvadsať osem počnúc viac »

Podlé znásilnenie celého ľudstva!

13.08.2019

Presne tak, ako pedofili zákerne číhajú na príležitosť zneužiť nevinné maloleté deti, takým istým spôsobom Satan (Boží odporca) a Diabol (luhár) si vyhľadal vhodnú príležitosť na viac »

Si otrokom koho počúvaš!

04.08.2019

Ten princíp alebo skôr ako zákon v ľudskej spoločnosti bol pod inšpiráciou už vyjadrený apoštolom Pavlom v jeho liste kresťanom v starovekom Rime: ‘Či neviete, že ak sa stále vydávate viac »

aktivisti

Ivana Kohutková končí ako riaditeľka Greenpeace Slovensko

23.08.2019 09:58

Ivana Kohutková bola riaditeľkou organizácie od júna 2017.

KĽDR / Severná Kórea / USA / Donald Trump / Kim Čong-un /

Severná Kórea je pripravená na dialóg i konfrontáciu so Spojenými štátmi

23.08.2019 09:45

Vyhlásil to severokórejský minister zahraničných vecí Ri Jong-ho.

poľsko tatry horská služba

Po štvrtkovej búrke v Tatrách evidujú už takmer 140 zranených

23.08.2019 09:40

Na poľskej strane si blesky vyžiadali štyroch mŕtvych vrátane dvoch detí, na slovenskej strane zahynul český turista.

Boris Johnson, Emmauel Macron

Johnson v paláci u Macrona ako doma, s chodidlom na stolíku

23.08.2019 09:12

Britský premiér Boris Johnson očividne nebol v Paríži nervózny z rozhovorov o brexite s francúzskym prezidentom Emmanuelom Macronom.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 362
Celková čítanosť: 572581x
Priemerná čítanosť článkov: 1582x

Autor blogu

Kategórie