Založ si blog

Zahmlievanie pravdy filozofiou ľudí!

 

Okrem svätých tajomstiev života, ako napríklad jeho zmysel a cieľ a prečo Stvoriteľ dopustil zlo až dodnes, okrem iných, existujú v súčasnom svete ´tajomstvá´ umele vytvorené na to, aby obalamutili ľudí a pripravili ich o nádej večného života na rajskej Zemi!

Zoberme si ako príklad tieto inšpirované slová napísané Božím prorokom Mojžišom: ´Boh dal, aby vyrástol zo zeme každý strom žiadúci na pohľad a dobrý na jedenie a aj strom života uprostred záhrady a strom poznania dobrého a zlého´. Dva stromy okrem veľa ovocných stromov!

Znamenal ´strom poznania dobrého a zlého´, že ak ľudia budú z neho jesť tak získajú nejakým zázračným spôsobom nové poznanie o tom, čo je dobré a čo je zlé pre nich a pre ich budúce potomstvo? Taká myšlienka mohla vzniknúť len v mysli naničhodnej osoby, ktorá chcela oklamať ľudí!

A zároveň chcela z Boha urobiť luhára a sebeckého utláčajúceho diktátora, ktorého dôvodom na stvorenie ľudí (ale aj všetkých anjelov na nebi) bolo nenormálne sa tešiť z mizerného, nič neznamenajúceho života ľudí, ktorých nebeský Stvoriteľ chcel utláčať a zotročovať!

Aké falošné, ľstivé, podlé a kriminálne obvinenia toho, kto im dal život, najprv na nebesiach v jeho osobnej prítomnosti so všetkou slávou, ktorá mu patrí a potom na planéte Zem (ktorú mimochodom počas šiestich sedem tisícových ´dní´ pripravil na obývanie ľudstvom) na ich večné potešenie?!

 

Jakobov rebrík až do neba!

19.08.2019

Medzi nespočetné (dodnes sa ich nikto nesnažil spočítať všetky) biblické drámy patrí aj dráma o Jakobovom rebríku do neba. Je opísaná v prvej knihe Mojžiša v kapitole dvadsať osem počnúc viac »

Podlé znásilnenie celého ľudstva!

13.08.2019

Presne tak, ako pedofili zákerne číhajú na príležitosť zneužiť nevinné maloleté deti, takým istým spôsobom Satan (Boží odporca) a Diabol (luhár) si vyhľadal vhodnú príležitosť na viac »

Si otrokom koho počúvaš!

04.08.2019

Ten princíp alebo skôr ako zákon v ľudskej spoločnosti bol pod inšpiráciou už vyjadrený apoštolom Pavlom v jeho liste kresťanom v starovekom Rime: ‘Či neviete, že ak sa stále vydávate viac »

(typo - nepouzivat v orise) Peniaze, euro, bankovky

Brusel odklepol peniaze na diaľnicu pri Prešove

23.08.2019 10:50

Európska komisia schválila financovanie projektu výstavby úseku diaľnice D1 Prešov, západ - Prešov, juh. Dá na to vyše 278 miliónov eur.

aktivisti

Ivana Kohutková končí ako riaditeľka Greenpeace Slovensko

23.08.2019 09:58

Ivana Kohutková bola riaditeľkou organizácie od júna 2017.

KĽDR / Severná Kórea / USA / Donald Trump / Kim Čong-un /

Severná Kórea je pripravená na dialóg i konfrontáciu so Spojenými štátmi

23.08.2019 09:45

Vyhlásil to severokórejský minister zahraničných vecí Ri Jong-ho.

poľsko tatry horská služba

Po štvrtkovej búrke v Tatrách evidujú už takmer 140 zranených

23.08.2019 09:40

Na poľskej strane si blesky vyžiadali štyroch mŕtvych vrátane dvoch detí, na slovenskej strane zahynul český turista.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 362
Celková čítanosť: 572627x
Priemerná čítanosť článkov: 1582x

Autor blogu

Kategórie