Založ si blog

Prehliadajú sa Tie Najväčšie Voľby!

 

Akoby náročky po celom svete sa dnes množia voľby v každej krajine na každé miesto moci a autority za peniaze tých, ktorí budú nielen na voľby, ale aj na zvolených po celý život doplácať! Je to len jedna z nespočetných negatívnych vecí, ktoré na ľudí čakali pred tým, ako sa osamostatnili od svojho Stvoriteľa!

Aj teraz, zatiaľ čo sa utrácajú peniaze na celkom zbytočné nepodstatné voľby ľudí, ktorí v neustále sa zhoršujúcich podmienkach ľudstva nezmenia nič, sa prehliadajú Voľby do nebeského Kráľovstva, ktoré jediné je schopné napraviť všetko na Zemi! Vrátane odstránenia ľudskej nedokonalosti a konečne aj zániku smrti človeka!

Ale akonáhle sa Voľby do nebeskej Vlády skončia, začne súženie ľudstva s vôbec nikým neočakávané zničenie celosvetového falošného náboženstva! Aj napriek tomu, že vykorisťovalo ľudstvo a zavádzalo ho v tých najdôležitejších otázkach života, budú sa mnohí lamentovať a žialiť! Aj tí najpobožnejší zabudli na slová Krista:

„Zostaňte bdelí, lebo nepoznáte deň ani hodinu a vyhýbajte sa veciam, ktoré odvádzajú pozornosť“! Aké veci dokážu odviesť našu pozornosť okrem volieb ľudí? Nadmerná a pochybná zábava. Duchovnú ospalosť a túžba po hmotných veciach, ktoré nutne nepotrebujeme. Iní dovolia, aby ich srdce bolo preťažené životnými starosťami!

Boží a náš najväčší Nepriateľ si nepraje viac, len aby sa mu podarilo dostať celé ľudstvo do stavu podobnému sneniu a k honbe za mnohými svetskými rozmarmi! Preto musíme bojovať o to, aby sme zostali duchovne bdelí a triezví a rozlíšili, ktoré sú tie najdôležitejšie Voľby schopné skutočnej zmeny v osobnom i rodinnom živote!

Jakobov rebrík až do neba!

19.08.2019

Medzi nespočetné (dodnes sa ich nikto nesnažil spočítať všetky) biblické drámy patrí aj dráma o Jakobovom rebríku do neba. Je opísaná v prvej knihe Mojžiša v kapitole dvadsať osem počnúc viac »

Podlé znásilnenie celého ľudstva!

13.08.2019

Presne tak, ako pedofili zákerne číhajú na príležitosť zneužiť nevinné maloleté deti, takým istým spôsobom Satan (Boží odporca) a Diabol (luhár) si vyhľadal vhodnú príležitosť na viac »

Si otrokom koho počúvaš!

04.08.2019

Ten princíp alebo skôr ako zákon v ľudskej spoločnosti bol pod inšpiráciou už vyjadrený apoštolom Pavlom v jeho liste kresťanom v starovekom Rime: ‘Či neviete, že ak sa stále vydávate viac »

aktivisti

Ivana Kohutková končí ako riaditeľka Greenpeace Slovensko

23.08.2019 09:58

Ivana Kohutková bola riaditeľkou organizácie od júna 2017.

KĽDR / Severná Kórea / USA / Donald Trump / Kim Čong-un /

Severná Kórea je pripravená na dialóg i konfrontáciu so Spojenými štátmi

23.08.2019 09:45

Vyhlásil to severokórejský minister zahraničných vecí Ri Jong-ho.

poľsko tatry horská služba

Po štvrtkovej búrke v Tatrách evidujú už takmer 140 zranených

23.08.2019 09:40

Na poľskej strane si blesky vyžiadali štyroch mŕtvych vrátane dvoch detí, na slovenskej strane zahynul český turista.

Boris Johnson, Emmauel Macron

Johnson v paláci u Macrona ako doma, s chodidlom na stolíku

23.08.2019 09:12

Britský premiér Boris Johnson očividne nebol v Paríži nervózny z rozhovorov o brexite s francúzskym prezidentom Emmanuelom Macronom.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 362
Celková čítanosť: 572577x
Priemerná čítanosť článkov: 1582x

Autor blogu

Kategórie