Založ si blog

Život je ako cenný diamant!

 

Tvrdý a ťažký v mnohých apektoch v súčasnosti, ale prekrásny! Tak hovorí jeden citát o živote. Podobne je to aj s našou planétou Zem. Z pohľadu kozmonautov sa javí ako prekrásný safírovo-modrý diamant, lemovaný bielými farbami oblakov a hnedou farbou zeme, plávajúci nepozorovateľne na čiernom zamatovom pozadí priestoru poprepíchaný nespočetným množstvom ligotavých hviezd!

Až človeku začína divo byť srdce, lebo ho zachváti strach, žeby nejakým spôsobom mohol stratiť ten prekrásný domov! Pod inšpiráciou žalmista napísal o Stvoriteľovi: ‘Aké mnohé sú tvoje diela! Všetky si ich urobil v múdrosti. Zem je plná tvojich výtvorov’! Táto naša planéta Zem bola pripravená vo všetkých detailoch ako dokonalý domov pre ľudí. Je zaopatrená všetkým, čo žijúce tvory potrebujú!

Obsahuje všetko pre pohodlný život, ako vynikajúci a dokonale zásobený dom. Je ako nekonečné skladište, ktoré obsahuje všetko potrebné pre život – potravu, vodu, vzduch a svetlo – a ďaleko viac! Zaiste žiadna inteligentná osoba by neuverila, že plne pripravený a zásobený dom nemal staviteľa ani návrhára, ale sa vyskytol len tak, náhodou, sama osebe, bez zásahu inteligentnej bytosti!

Nebolo by ešte viac nerozumné veriť, že táto planéta Zem, obsahujúca všetko potrebné a nevyhnutné pre život sa ´objavila len tak´, náhodou?

Jakobov rebrík až do neba!

19.08.2019

Medzi nespočetné (dodnes sa ich nikto nesnažil spočítať všetky) biblické drámy patrí aj dráma o Jakobovom rebríku do neba. Je opísaná v prvej knihe Mojžiša v kapitole dvadsať osem počnúc viac »

Podlé znásilnenie celého ľudstva!

13.08.2019

Presne tak, ako pedofili zákerne číhajú na príležitosť zneužiť nevinné maloleté deti, takým istým spôsobom Satan (Boží odporca) a Diabol (luhár) si vyhľadal vhodnú príležitosť na viac »

Si otrokom koho počúvaš!

04.08.2019

Ten princíp alebo skôr ako zákon v ľudskej spoločnosti bol pod inšpiráciou už vyjadrený apoštolom Pavlom v jeho liste kresťanom v starovekom Rime: ‘Či neviete, že ak sa stále vydávate viac »

aktivisti

Ivana Kohutková končí ako riaditeľka Greenpeace Slovensko

23.08.2019 09:58

Ivana Kohutková bola riaditeľkou organizácie od júna 2017.

KĽDR / Severná Kórea / USA / Donald Trump / Kim Čong-un /

Severná Kórea je pripravená na dialóg i konfrontáciu so Spojenými štátmi

23.08.2019 09:45

Vyhlásil to severokórejský minister zahraničných vecí Ri Jong-ho.

poľsko tatry horská služba

Po štvrtkovej búrke v Tatrách evidujú už takmer 140 zranených

23.08.2019 09:40

Na poľskej strane si blesky vyžiadali štyroch mŕtvych vrátane dvoch detí, na slovenskej strane zahynul český turista.

Boris Johnson, Emmauel Macron

Johnson v paláci u Macrona ako doma, s chodidlom na stolíku

23.08.2019 09:12

Britský premiér Boris Johnson očividne nebol v Paríži nervózny z rozhovorov o brexite s francúzskym prezidentom Emmanuelom Macronom.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 362
Celková čítanosť: 572559x
Priemerná čítanosť článkov: 1582x

Autor blogu

Kategórie