Založ si blog

Zahmlievajú sa najdôležitejšie Voľby!

 

V tomto krátkom článku nebude reč o voľbách tej alebo inej krajiny. V skutočnosti čoraz viac sa stretávame so zväčšujúcim sa počtom volieb najrôznejšieho druhu! Na celom svete! Od voľby najkrajšej ženy po najlepšiu vládu na kažej úrovni v krajine.

Ale tieto voľby sú v skutočnosti len napodobňovaním a zároveň zahmlievaním tých najdôležitejších volieb – volieb vlády pre celý vesmír! Voľby, ktoré už prebiehajú viac ako 2 000 rokov! Voľby do celovesmírnej vlády Všemohúceho Stvoriteľa!

Voľby vlády, ktorá jediná je schopná rozriešiť všetky problémy sveta a zabezpečiť pokoj a mier celého vesmíru na večné veky! Ale, ako to hovorí motto jedného blogera: ‘Len ten, kto vidí neviditeľné, ten dokáže prežiť v nemožnom…’. Alebo takto: 

Len ten, kto vidí neviditeľné voľby do celovesmírnej vlády Stvoriteľa a je poctivý a úprimný a vytrvá až do konca napriek najrôznejších zahmlievaní, ten dokáže voliť tú najlepšiu vládu nielen pre jednu krajinu, ale aj pre celý svet!

Jakobov rebrík až do neba!

19.08.2019

Medzi nespočetné (dodnes sa ich nikto nesnažil spočítať všetky) biblické drámy patrí aj dráma o Jakobovom rebríku do neba. Je opísaná v prvej knihe Mojžiša v kapitole dvadsať osem počnúc viac »

Podlé znásilnenie celého ľudstva!

13.08.2019

Presne tak, ako pedofili zákerne číhajú na príležitosť zneužiť nevinné maloleté deti, takým istým spôsobom Satan (Boží odporca) a Diabol (luhár) si vyhľadal vhodnú príležitosť na viac »

Si otrokom koho počúvaš!

04.08.2019

Ten princíp alebo skôr ako zákon v ľudskej spoločnosti bol pod inšpiráciou už vyjadrený apoštolom Pavlom v jeho liste kresťanom v starovekom Rime: ‘Či neviete, že ak sa stále vydávate viac »

aktivisti

Ivana Kohutková končí ako riaditeľka Greenpeace Slovensko

23.08.2019 09:58

Ivana Kohutková bola riaditeľkou organizácie od júna 2017.

KĽDR / Severná Kórea / USA / Donald Trump / Kim Čong-un /

Severná Kórea je pripravená na dialóg i konfrontáciu so Spojenými štátmi

23.08.2019 09:45

Vyhlásil to severokórejský minister zahraničných vecí Ri Jong-ho.

poľsko tatry horská služba

Po štvrtkovej búrke v Tatrách evidujú už takmer 140 zranených

23.08.2019 09:40

Na poľskej strane si blesky vyžiadali štyroch mŕtvych vrátane dvoch detí, na slovenskej strane zahynul český turista.

Boris Johnson, Emmauel Macron

Johnson v paláci u Macrona ako doma, s chodidlom na stolíku

23.08.2019 09:12

Britský premiér Boris Johnson očividne nebol v Paríži nervózny z rozhovorov o brexite s francúzskym prezidentom Emmanuelom Macronom.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 362
Celková čítanosť: 572575x
Priemerná čítanosť článkov: 1582x

Autor blogu

Kategórie