Založ si blog

Bola Eva stvorená z rebra Adama?

 

Napriek tomu, že mnohí dnes ignorujú biblickú správu o Adamovi a Eve ako počatok ľudského rodu na Zemi a považujú ju jednoducho za legendu, existujú nespočetné dôkazy, že Biblia je v dokonalom súlade s dokázanou vedou a Kniha sama spomína Adama a Evu opakovane!

Ale ako by sme mohli vedecky poukázať na správnosť biblickej správy o stvorení Evy z rebra Adama, ktorú pod inšpiráciou zaznamenal Boží prorok Mojžiš, použijúc ako pomoc historickú správu napísanú samym Adamom, kde napísal, informovaný svojim Stvoriteľom Všemohúcim Bohom:

‘Boh teda uviedol na človeka hlboký spánok, a kým spal, vzal jedno z jeho rebier a potom nad jeho miestom telo uzavrel. A potom Boh Stvoriteľ z rebra, ktoré vzal z človeka, vybudoval ženu a priviedol ju k človekovi’. A tu povedal človek už poetickým jazykom, ktorého ako vedec a zoológ bol schopný: 

‘To je konečne kosť z mojich kostí a telo z môjho tela. 

Tá sa bude nazývať žena, lebo bola vzatá z muža’!

V januári 1995 vedci v Kalifornii prvý raz v histórii vyklonovali z dospelých kožných buniek životaschopné živočíšné embryá. Najznámejšia z nich je ovca Dolly, ktorá bola vyklonovaná v roku 1996 z bunky odobratej z mliečnej žľazy dospelej ovce. Čo takéto experimenty dokazujú?

Ak ľudia dokážu použiť biologický materiál z jedného organizmu na vytvorenie iného organizmu rovnakého druhu, nemohol Boh vytvoriť človeka z už existujúceho biologického materiálu vzatého z iného človeka? Je zaujímavé, že v rekonštrukčnej chirurgii sa bežne používa rebrová kosť, lebo má schopnosť znovu dorásť!

Jakobov rebrík až do neba!

19.08.2019

Medzi nespočetné (dodnes sa ich nikto nesnažil spočítať všetky) biblické drámy patrí aj dráma o Jakobovom rebríku do neba. Je opísaná v prvej knihe Mojžiša v kapitole dvadsať osem počnúc viac »

Podlé znásilnenie celého ľudstva!

13.08.2019

Presne tak, ako pedofili zákerne číhajú na príležitosť zneužiť nevinné maloleté deti, takým istým spôsobom Satan (Boží odporca) a Diabol (luhár) si vyhľadal vhodnú príležitosť na viac »

Si otrokom koho počúvaš!

04.08.2019

Ten princíp alebo skôr ako zákon v ľudskej spoločnosti bol pod inšpiráciou už vyjadrený apoštolom Pavlom v jeho liste kresťanom v starovekom Rime: ‘Či neviete, že ak sa stále vydávate viac »

(typo - nepouzivat v orise) Peniaze, euro, bankovky

Brusel odklepol peniaze na diaľnicu pri Prešove

23.08.2019 10:50

Európska komisia schválila financovanie projektu výstavby úseku diaľnice D1 Prešov, západ - Prešov, juh. Dá na to vyše 278 miliónov eur.

aktivisti

Ivana Kohutková končí ako riaditeľka Greenpeace Slovensko

23.08.2019 09:58

Ivana Kohutková bola riaditeľkou organizácie od júna 2017.

KĽDR / Severná Kórea / USA / Donald Trump / Kim Čong-un /

Severná Kórea je pripravená na dialóg i konfrontáciu so Spojenými štátmi

23.08.2019 09:45

Vyhlásil to severokórejský minister zahraničných vecí Ri Jong-ho.

poľsko tatry horská služba

Po štvrtkovej búrke v Tatrách evidujú už takmer 140 zranených

23.08.2019 09:40

Na poľskej strane si blesky vyžiadali štyroch mŕtvych vrátane dvoch detí, na slovenskej strane zahynul český turista.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 362
Celková čítanosť: 572637x
Priemerná čítanosť článkov: 1582x

Autor blogu

Kategórie