Založ si blog

Všetky skutky ľudí budú odhalené!

 

V posledných niekoľkých rokoch začínajú vychádzať na svetlo sveta úžasné veci a pravdy života skryté počas mnohých desaťročí alebo ešte staršie! O mnohých sa tušilo, ale neboli pevné dôkazy a iné dokonale zatajené! Toto potvrdzuje inšpirované slová napísané učencom Markom v jeho evanjéliu:

‘Totiž nič nie je skryté tak, aby to nebolo odhalené; nič nebolo tak starostlivo zatajené, aby to nevyšlo najavo. Ktokoľvek má uši na počúvanie, nech počúva’! Okrem toho, jeho slová sú v dokonalom súlade so slovami slávneho izraelského kráľa Šalamúna, ktorý okrem iného tiež napísal:

‘Pravý Boh sám privedie dielo každého druhu na súd, pokiaľ ide o každú skrytú vec, či už je dobrá alebo zlá’! Tieto slová skrývajú sľub a nádej pre tých, ktorí museli počas svojho života trpieť a prežívať rôzne druhy nespravodlivosti. Odmena čaká aj dobrokonajúcich ľudí v minulosti!

Ktorí alebo zomreli alebo boli usmrtení neprávom alebo vo vojnách podporovanými mocnými sveta pre svoje mocenské a materiálne zisky! Pre spravodlivých taká nádej je živá a približuje sa čoraz rýchlejšie! Spravodlivý Boh a Stvoriteľ sa o to dokonale postará a žiadny z jeho sľubov nezlýhá!

Jakobov rebrík až do neba!

19.08.2019

Medzi nespočetné (dodnes sa ich nikto nesnažil spočítať všetky) biblické drámy patrí aj dráma o Jakobovom rebríku do neba. Je opísaná v prvej knihe Mojžiša v kapitole dvadsať osem počnúc viac »

Podlé znásilnenie celého ľudstva!

13.08.2019

Presne tak, ako pedofili zákerne číhajú na príležitosť zneužiť nevinné maloleté deti, takým istým spôsobom Satan (Boží odporca) a Diabol (luhár) si vyhľadal vhodnú príležitosť na viac »

Si otrokom koho počúvaš!

04.08.2019

Ten princíp alebo skôr ako zákon v ľudskej spoločnosti bol pod inšpiráciou už vyjadrený apoštolom Pavlom v jeho liste kresťanom v starovekom Rime: ‘Či neviete, že ak sa stále vydávate viac »

Veľký Folkmar

V Gelnickom okrese sa boja o cestu

23.08.2019 12:00

Cesta pri Gregorovom prameni nad obcou Veľký Folkmar v Gelnickom okrese nutne potrebuje opravu

Threema, mobilná aplikácia, šifrovanie, Kočner

Po zaistení mobilu Jankovskej ich polícia zaistila ešte trom sudcom

23.08.2019 11:51

Sudcovia rozhodli v Kočnerov prospech.

Japonsko, radiácia, fukušima

Lekári zasahujúci po výbuchu v ruskom stredisku o hrozbe radiácie nevedeli

23.08.2019 11:37

Zdravotníci sa rozhodli vypovedať, pretože sa obávali o svoje zdravie a nechceli, aby sa podobné porušenia bezpečnosti opakovali.

sýria, vojaci, zbraň

Sýrske vládne sily obkľúčili turecké vojenské stanovište

23.08.2019 11:14

Mesto Múrik, kde sú tureckí vojaci obkľúčení, leží na severe provincie Hamá.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 362
Celková čítanosť: 572688x
Priemerná čítanosť článkov: 1582x

Autor blogu

Kategórie