Založ si blog

Urobme človeka na svoj obraz …

 

potom Boh tvoril človeka na svoj obraz, stvoril ho na Boží obraz a stvoril ich mužského a ženského rodu! Väčšina ľudí na celej Zemi poznajú tieto slová, či v nich veria alebo neveria! Najprv boli napísané v knihe Adama a potom pod inšpiráciou ich Mojžiš napísal do Knihy-kníh, ktorá je dnes známa pod menom Biblia.

Lenže aj pre tých, ktorí veria v tieto Bohom inšpirované večné slová, ostávajú v mysli otázky, ktoré až dodnes alebo nepochopili, alebo o nich majú len vágny alebo dokonca chybný názor! Kto povedal tieto slová, kedy to povedal a ku komu hovoril? Je jasné, že to povedal aspoň jednej osobe okrem seba, ktorá tiež mala jeho obraz!

Z textu je jasné, že to bol Boh Stvoriteľ, ale v mysliach a porozumení väčšiny ľudí dnes existujú nezodpovedané otázky, ktoré im len málokto z ľudí dokáže správne a presne vysvetliť! Pretože tieto slová boli inšpirované Všemohúcim Stvoriteľom pod dohľadom a kontrolou jeho dynamickej sily, ináč zvanej Boží svätý duch, ktorý tiež použil keď tvoril celý vesmír!

V celej Biblii je len jedna osoba, o ktorej sa doslovne hovorí, že bola stvorená na obraz Boha Stvoriteľa, a ktorú on na samom začiatku pozval, aby spolu utvorili prvú ľudskú dvojicu, Adama a Evu. Apoštol Pavol napísal v liste kresťanskému zboru v meste Kolos, menovite hovoriac o Ježišovi Kristovi, pod inšpiráciou: 

‘On je obrazom neviditeľného Boha, prvorodený celého stvorenia! Pretože jeho prostredníctvom boli stvorené všetky iné veci v nebesiach a na zemi, viditeľné a neviditeľné, či sú to už tróny alebo panstvá alebo vlády alebo vrchnosti. Všetky iné veci boli stvorené prostredníctvom neho a pre neho’!

Jakobov rebrík až do neba!

19.08.2019

Medzi nespočetné (dodnes sa ich nikto nesnažil spočítať všetky) biblické drámy patrí aj dráma o Jakobovom rebríku do neba. Je opísaná v prvej knihe Mojžiša v kapitole dvadsať osem počnúc viac »

Podlé znásilnenie celého ľudstva!

13.08.2019

Presne tak, ako pedofili zákerne číhajú na príležitosť zneužiť nevinné maloleté deti, takým istým spôsobom Satan (Boží odporca) a Diabol (luhár) si vyhľadal vhodnú príležitosť na viac »

Si otrokom koho počúvaš!

04.08.2019

Ten princíp alebo skôr ako zákon v ľudskej spoločnosti bol pod inšpiráciou už vyjadrený apoštolom Pavlom v jeho liste kresťanom v starovekom Rime: ‘Či neviete, že ak sa stále vydávate viac »

Veľký Folkmar

V Gelnickom okrese sa boja o cestu

23.08.2019 12:00

Cesta pri Gregorovom prameni nad obcou Veľký Folkmar v Gelnickom okrese nutne potrebuje opravu

Threema, mobilná aplikácia, šifrovanie, Kočner

Policajti zaistili okrem Jankovskej mobily aj ďalším sudcom

23.08.2019 11:51

Sudcovia rozhodli v Kočnerov prospech.

Japonsko, radiácia, fukušima

Lekári zasahujúci po výbuchu v ruskom stredisku o hrozbe radiácie nevedeli

23.08.2019 11:37

Zdravotníci sa rozhodli vypovedať, pretože sa obávali o svoje zdravie a nechceli, aby sa podobné porušenia bezpečnosti opakovali.

sýria, vojaci, zbraň

Sýrske vládne sily obkľúčili turecké vojenské stanovište

23.08.2019 11:14

Mesto Múrik, kde sú tureckí vojaci obkľúčení, leží na severe provincie Hamá.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 362
Celková čítanosť: 572679x
Priemerná čítanosť článkov: 1582x

Autor blogu

Kategórie