Založ si blog

Dokonalá a dokonalejšia Zmluva Stvoriteľa!

 

Všeobecne sa poznajú pod menami Stará a Nová zmluva. Konečným cieľom Starej zmluvy bolo splniť prvé proroctvo Biblie o ‘semene ženy’ alebo Božej nebeskej vlády Ježiša Krista s jeho 144 000 nebeskými nesmrteľnými spoluvládcami kráľmi a kňazmi! A aby počas 1 000 ročnej vlády pomohli poslušnému ľudstvu získať to, čo pre nich stratil Adam, to jest večný život na rajskej Zemi!

Ale keďže nedokonalí ľudia nedokázali žiť podľa dokonalej Starej zmluvy, nemohli tak splniť proroctvo o Božej nebeskej vláde! Preto Stvoriteľ cez svojho dokonalého nebeského syna Michaela, na Zemi ako dokonalého muža Ježiša Krista, ponúkol poslušným veriacim ľuďom ‘dokonalejšiu Novú zmluvu’, cez ktorú sa jeho originálne predsavzatie splní presne tak, ako si to on žiada!

Po 1 000 ročnej vláde Božieho nebeského kráľovstva získa poslušné ľudstvo večný život na rajskej Zemi a zároveň bude raz a navždy odstránené zlo a dokonale rozriešená otázka vesmírnej Zvrchovanosti Stvoriteľa! Dokonalé rozriešenie tejto veľmi dôležitej večnej otázky počas siedmeho Božieho ‘dňa odpočinku’ chýbalo na to, aby celé stvorenie malo celú večnosť šťastného života pred sebou.

Jakobov rebrík až do neba!

19.08.2019

Medzi nespočetné (dodnes sa ich nikto nesnažil spočítať všetky) biblické drámy patrí aj dráma o Jakobovom rebríku do neba. Je opísaná v prvej knihe Mojžiša v kapitole dvadsať osem počnúc viac »

Podlé znásilnenie celého ľudstva!

13.08.2019

Presne tak, ako pedofili zákerne číhajú na príležitosť zneužiť nevinné maloleté deti, takým istým spôsobom Satan (Boží odporca) a Diabol (luhár) si vyhľadal vhodnú príležitosť na viac »

Si otrokom koho počúvaš!

04.08.2019

Ten princíp alebo skôr ako zákon v ľudskej spoločnosti bol pod inšpiráciou už vyjadrený apoštolom Pavlom v jeho liste kresťanom v starovekom Rime: ‘Či neviete, že ak sa stále vydávate viac »

(typo - nepouzivat v orise) Peniaze, euro, bankovky

Brusel odklepol peniaze na diaľnicu pri Prešove

23.08.2019 10:50

Európska komisia schválila financovanie projektu výstavby úseku diaľnice D1 Prešov, západ - Prešov, juh. Dá na to vyše 278 miliónov eur.

aktivisti

Ivana Kohutková končí ako riaditeľka Greenpeace Slovensko

23.08.2019 09:58

Ivana Kohutková bola riaditeľkou organizácie od júna 2017.

KĽDR / Severná Kórea / USA / Donald Trump / Kim Čong-un /

Severná Kórea je pripravená na dialóg i konfrontáciu so Spojenými štátmi

23.08.2019 09:45

Vyhlásil to severokórejský minister zahraničných vecí Ri Jong-ho.

poľsko tatry horská služba

Po štvrtkovej búrke v Tatrách evidujú už takmer 140 zranených

23.08.2019 09:40

Na poľskej strane si blesky vyžiadali štyroch mŕtvych vrátane dvoch detí, na slovenskej strane zahynul český turista.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 362
Celková čítanosť: 572624x
Priemerná čítanosť článkov: 1582x

Autor blogu

Kategórie