Založ si blog

Neuveriteľné sa dnes už spĺňa!

 

Pred viac ako 2 000 rokmi apoštol Ján pod inšpiráciou napísal knihu Zjavenie, v ktorej je opísaná budúcnosť spĺňujúca sa dnes pred zrakmi celého ľudstva! Pretože kniha Zjavenie je plná symbolizmov a preto jej pochopenia bolo skryté počas väčšiny minulých 2 000 rokov, ale počas posledných 100 rokov jej pochopenie začalo byť viditeľné na politickej scéne celého súčasného sveta pomocou Božej svätej sily alebo svätého ducha!

Pomaly, ale postupne sa začínali rysovať detaily biblických symbolov počnúc začiatkom prvej celosvetovej vojny, vojny, aká v celej minulosti ľudstva nemala podobu a ktorá bola mnohokrát prekonaná iba druhou svetovou vojnou! Na začiatok pre zjednodušenie použijeme len časť biblickej knihy, kde apoštol Ján zaznamenal tieto prorocké slová, ktoré dnes nadobúdajú pre nás žijúcich plný význam:

‘A videl som iné divé zviera vystupovať zo zeme, a malo dva rohy ako baránok, ale hovorilo ako drak. A vykonáva všetku právomoc toho prvého divého zvieraťa pred jeho očami. A pôsobí, aby zem a tí, ktorí na nej bývajú, uctievali prvé divé zviera, ktorého smrteľná rana sa uzdravila. A koná veľké znamenia, takže spôsobuje, aby oheň zostupoval z neba na zem pred zrakom ľudstva’!

O čom je vlastne reč? Ako porozumieť tomuto symbolickému jazyku apoštola? Divé zviera s dvoma rohmi baránka s rečou draka reprezentuje Anglo-americkú svetovú veľmoc, ktorá vznikla počas prvej svetovej vojny, keď USA sa pridali k UK a tak spolu zvíťazili nad Nemeckou ríšou! Jeho dva rohy, ktoré má ako baránok, vyjadrujú, že sa tvári, akoby bolo mierne a neútočné a akoby malo osvietenú formu vlády, ku ktorej by sa mal obrátiť celý svet!

Ale hovorí ako drak, lebo používa nátlak a hrozby, ba aj priame násilie, všade, kde neprijímajú jeho ponímanie vlády. Podporuje záujmy Satana, veľkého draka a zároveň národnostné rozpory a nenávisť, ktoré prispievajú k uctievaniu prvého divého zvieraťa. Nacionalizmus je v podstate náboženstvo. To znamená, že ľudia oddaní nacionalizmu v skutočnosti uctievajú tú časť divého zvieraťa, ktorú predstavuje krajina, v ktorej žijú. Apoštol Ján pokračuje:

A bolo mu dané, aby dalo dych obrazu divého zvieraťa, aby obraz divého zvieraťa hovoril a aby spôsobil aj zabíjanie všetkých, ktorí by neuctievali obraz divého zvieraťa’!

V priebehu dejín sa ukázalo, že týmto obrazom je organizácia, navrhnutá, nastolená a podporovaná Veľkou Britániou a Spojenými štátmi americkými, a známa najprv ako Spoločnosť národov. Ale po druhej svetovej vojne zmenila meno na OSN, ktorá sa zakrátko stane ôsmym kráľom, ale ako oznamuje kniha Zjavenie, bude v existencii len na krátku dobu! A spôsob, akým prejaví autoritu sa už dnes začína prejavovať cez Globálny Pakt o emigrácii!

Jakobov rebrík až do neba!

19.08.2019

Medzi nespočetné (dodnes sa ich nikto nesnažil spočítať všetky) biblické drámy patrí aj dráma o Jakobovom rebríku do neba. Je opísaná v prvej knihe Mojžiša v kapitole dvadsať osem počnúc viac »

Podlé znásilnenie celého ľudstva!

13.08.2019

Presne tak, ako pedofili zákerne číhajú na príležitosť zneužiť nevinné maloleté deti, takým istým spôsobom Satan (Boží odporca) a Diabol (luhár) si vyhľadal vhodnú príležitosť na viac »

Si otrokom koho počúvaš!

04.08.2019

Ten princíp alebo skôr ako zákon v ľudskej spoločnosti bol pod inšpiráciou už vyjadrený apoštolom Pavlom v jeho liste kresťanom v starovekom Rime: ‘Či neviete, že ak sa stále vydávate viac »

(typo - nepouzivat v orise) Peniaze, euro, bankovky

Brusel odklepol peniaze na diaľnicu pri Prešove

23.08.2019 10:50

Európska komisia schválila financovanie projektu výstavby úseku diaľnice D1 Prešov, západ - Prešov, juh. Dá na to vyše 278 miliónov eur.

aktivisti

Ivana Kohutková končí ako riaditeľka Greenpeace Slovensko

23.08.2019 09:58

Ivana Kohutková bola riaditeľkou organizácie od júna 2017.

KĽDR / Severná Kórea / USA / Donald Trump / Kim Čong-un /

Severná Kórea je pripravená na dialóg i konfrontáciu so Spojenými štátmi

23.08.2019 09:45

Vyhlásil to severokórejský minister zahraničných vecí Ri Jong-ho.

poľsko tatry horská služba

Po štvrtkovej búrke v Tatrách evidujú už takmer 140 zranených

23.08.2019 09:40

Na poľskej strane si blesky vyžiadali štyroch mŕtvych vrátane dvoch detí, na slovenskej strane zahynul český turista.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 362
Celková čítanosť: 572604x
Priemerná čítanosť článkov: 1582x

Autor blogu

Kategórie