Založ si blog

Ovplyvňujú tvoje city a myslenie?

 

Je dnes nepopierateľnou skutočnosťou, že satanská a démonská propaganda naozaj pôsobí! Jasne to vidíme všade okolo nás! V surovosti, mravnej skazenosti, rúhaniu a pokrytectve, ktorými sa vyznačuje táto generácia.

Mnohí sú si istí sami sebou a vyjadrujú to slovami: ‘Nikto mi nebude hovoriť, čo si mám myslieť! A nikto mi nebude hovoriť, čo mám robiť’! To sú tí, ktorí si myslia, že svetská propaganda a ovplyvňovanie ľudí je realita, ale nie pre nich!

A tak sa aj stalo, že ich okolitý svet vtlačil do svojej formy, podľa inšpirovaného textu apoštola Pavla kresťanom v zbore v Rime! Satan Diabol a jeho démoni nielenže sú ďaleko viac inteligentnejší, ale majú viac ako 6 000 ročnú prax!

Aby vtlačili ľudí do svetskej formy. Apoštol Ján to potvrdil slovami: ‘Celý svet leží v moci toho zlého’! A ak niekto má pochybnosti o Satanovej schopnosti zvádzať ľudí a kaziť ich myslenie, pamätaj, ako účinne to urobil s celým národom, Izraelom!

S tým národom, ktorý bol Bohom vyvolený a zasvätený Stvoriteľovi, jedinému pravému Bohu! A to sa dnes stáva každému, kto necháva svoju myseľ otvorenú vábivému vplyvu svetského systému, jeho filozofii a myšlienkam intelektuálov a mocných sveta!

Jakobov rebrík až do neba!

19.08.2019

Medzi nespočetné (dodnes sa ich nikto nesnažil spočítať všetky) biblické drámy patrí aj dráma o Jakobovom rebríku do neba. Je opísaná v prvej knihe Mojžiša v kapitole dvadsať osem počnúc viac »

Podlé znásilnenie celého ľudstva!

13.08.2019

Presne tak, ako pedofili zákerne číhajú na príležitosť zneužiť nevinné maloleté deti, takým istým spôsobom Satan (Boží odporca) a Diabol (luhár) si vyhľadal vhodnú príležitosť na viac »

Si otrokom koho počúvaš!

04.08.2019

Ten princíp alebo skôr ako zákon v ľudskej spoločnosti bol pod inšpiráciou už vyjadrený apoštolom Pavlom v jeho liste kresťanom v starovekom Rime: ‘Či neviete, že ak sa stále vydávate viac »

Japonsko, radiácia, fukušima

Lekári zasahujúci po výbuchu v ruskom stredisku o hrozbe radiácie nevedeli

23.08.2019 11:37

Zdravotníci sa rozhodli vypovedať, pretože sa obávali o svoje zdravie a nechceli, aby sa podobné porušenia bezpečnosti opakovali.

sýria, vojaci, zbraň

Sýrske vládne sily obkľúčili turecké vojenské stanovište

23.08.2019 11:14

Mesto Múrik, kde sú tureckí vojaci obkľúčení, leží na severe provincie Hamá.

(typo - nepouzivat v orise) Peniaze, euro, bankovky

Brusel odklepol peniaze na diaľnicu pri Prešove

23.08.2019 10:50

Európska komisia schválila financovanie projektu výstavby úseku diaľnice D1 Prešov, západ - Prešov, juh. Dá na to vyše 278 miliónov eur.

aktivisti

Ivana Kohutková končí ako riaditeľka Greenpeace Slovensko

23.08.2019 09:58

Ivana Kohutková bola riaditeľkou organizácie od júna 2017.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 362
Celková čítanosť: 572670x
Priemerná čítanosť článkov: 1582x

Autor blogu

Kategórie