Založ si blog

Pred 6 000 rokmi predpovedaný koniec!

 

Pred viac ako 2 500 rokmi Boží prorok Izaiáš potvrdil schopnosť Stvoriteľa predpovedať udalosti v živote pozemského človeka mnoho tisíc rokov v predstihu! Pod inšpiráciou napísal, že Stvoriteľ celého vesmíru a všetkého života v ňom je:

„Ten, ktorý od začiatku hovorí o konci a oddávna veci, ktoré sa ešte nestali! Ten, ktorý hovorí: ‘Moja rada bude stáť a urobím všetko, čo je mojím potešením’“! Pre nevercov a neznalcov Svätých Písiem tieto slová sa možno budú zdať nepravdivé.

Alebo aj možno prehnané a neuveriteľné! Ale história ľudstva a hlavne história izraelského národa, nespomínajúc vedecké dôkazy o stvorenej prírode okolo nás, sú dokladmi a faktickými dôkazmi pravdivosti horecitovaných varovných inšpirovaných slov proroka Izaiáša.

Ten svojimi inšpirovanými slovami potvrdil prvé biblické proroctvo, ktoré bolo dané ako rozsudok Stvoriteľom proti všetkým, ktorí sa od začiatku pripojili ku vzbúre nebeského anjela v záhrade Edén! Jeho doslovné inšpirované slová odsúdenia zneli:

„A ja položím nepriateľstvo medzi teba a ženu a medzi tvoje semeno a jej semeno. Ono ti rozmliaždi hlavu a ty mu rozmliaždiš pätu“! Odvtedy situácia ľudstva neustále šla dole kopcom! Dnes ľudstvo čelí sebazničeniu z niekoľkých zdrojov!

A všetky z nich sú výsledkom neschopnosti riadiť sa životom nezávisle od svojho Stvoriteľa! Môžeme to prirovnať k človeku, ktorý si kúpi najmodernejší počítač bez toho, aby mu rozumel a hneď v ten istý deň zahodí inštrukcie na jeho používanie!

Jakobov rebrík až do neba!

19.08.2019

Medzi nespočetné (dodnes sa ich nikto nesnažil spočítať všetky) biblické drámy patrí aj dráma o Jakobovom rebríku do neba. Je opísaná v prvej knihe Mojžiša v kapitole dvadsať osem počnúc viac »

Podlé znásilnenie celého ľudstva!

13.08.2019

Presne tak, ako pedofili zákerne číhajú na príležitosť zneužiť nevinné maloleté deti, takým istým spôsobom Satan (Boží odporca) a Diabol (luhár) si vyhľadal vhodnú príležitosť na viac »

Si otrokom koho počúvaš!

04.08.2019

Ten princíp alebo skôr ako zákon v ľudskej spoločnosti bol pod inšpiráciou už vyjadrený apoštolom Pavlom v jeho liste kresťanom v starovekom Rime: ‘Či neviete, že ak sa stále vydávate viac »

Veľký Folkmar

V Gelnickom okrese sa boja o cestu

23.08.2019 12:00

Cesta pri Gregorovom prameni nad obcou Veľký Folkmar v Gelnickom okrese nutne potrebuje opravu

Threema, mobilná aplikácia, šifrovanie, Kočner

Po zaistení mobilu Jankovskej ich polícia zaistila ešte trom sudcom

23.08.2019 11:51

Sudcovia rozhodli v Kočnerov prospech.

Japonsko, radiácia, fukušima

Lekári zasahujúci po výbuchu v ruskom stredisku o hrozbe radiácie nevedeli

23.08.2019 11:37

Zdravotníci sa rozhodli vypovedať, pretože sa obávali o svoje zdravie a nechceli, aby sa podobné porušenia bezpečnosti opakovali.

sýria, vojaci, zbraň

Sýrske vládne sily obkľúčili turecké vojenské stanovište

23.08.2019 11:14

Mesto Múrik, kde sú tureckí vojaci obkľúčení, leží na severe provincie Hamá.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 362
Celková čítanosť: 572684x
Priemerná čítanosť článkov: 1582x

Autor blogu

Kategórie