Založ si blog

Dokonalý príklad na vzdelávanie sa!

Dokonalý príklad na vzdelávanie poslušného ľudstva k večnému životu na rajskej Zemi nám dal Boží unikátny syn, Ježiš Kristus, ktorý medzi iným povedal: ‘Ja som cesta a pravda a život. Nikto neprichádza k Otcovi, iba prostredníctvom mňa’! Ale čo vlastne znamenajú jeho inšpirované slová pre celé ľudstvo?

Ježiš Kristus je cestou v tom zmysle, že iba prostredníctvom neho je možné približovať sa k Bohu, nášmu Stvoriteľovi v modlitbe. Je tiež cestou aj v inom zmysle! V zmysle, že iba vďaka nemu a prostredníctvom neho sa verní, to jest poctiví a úprimní ľudia, môžu zmieriť s Bohom a postupne sa stať jeho dokonalými deťmi na Zemi.

Stvoriteľov syn je zároveň pravdou preto, lebo vždy hovoril pravdu a vždy žil a myslel v súlade s pravdou! Takým spôsobom naplnil viac ako 300 proroctiev starovekých Božích služobníkov. A má kľúčovú úlohu v uskutočnení Božieho večného zámeru, ktorý je, aby sa dokonalé ľudstvo tešilo večne zo šťastného života!

A vďaka výkupnému, ktoré zaplatil svojim obetovaným dokonalým životom dal ľuďom možnosť získať skutočný život alebo večný pokojný a zmysluplný život! Po Armagedone sa stane životom pre miliardy ľudí, ktorí budú vzkriesení zo spánku smrti k dokonalému životu na rajskej zemi s nádejou zaľudniť celý vesmír!

Jakobov rebrík až do neba!

19.08.2019

Medzi nespočetné (dodnes sa ich nikto nesnažil spočítať všetky) biblické drámy patrí aj dráma o Jakobovom rebríku do neba. Je opísaná v prvej knihe Mojžiša v kapitole dvadsať osem počnúc viac »

Podlé znásilnenie celého ľudstva!

13.08.2019

Presne tak, ako pedofili zákerne číhajú na príležitosť zneužiť nevinné maloleté deti, takým istým spôsobom Satan (Boží odporca) a Diabol (luhár) si vyhľadal vhodnú príležitosť na viac »

Si otrokom koho počúvaš!

04.08.2019

Ten princíp alebo skôr ako zákon v ľudskej spoločnosti bol pod inšpiráciou už vyjadrený apoštolom Pavlom v jeho liste kresťanom v starovekom Rime: ‘Či neviete, že ak sa stále vydávate viac »

aktivisti

Ivana Kohutková končí ako riaditeľka Greenpeace Slovensko

23.08.2019 09:58

Ivana Kohutková bola riaditeľkou organizácie od júna 2017.

KĽDR / Severná Kórea / USA / Donald Trump / Kim Čong-un /

Severná Kórea je pripravená na dialóg i konfrontáciu so Spojenými štátmi

23.08.2019 09:45

Vyhlásil to severokórejský minister zahraničných vecí Ri Jong-ho.

poľsko tatry horská služba

Po štvrtkovej búrke v Tatrách evidujú už takmer 140 zranených

23.08.2019 09:40

Na poľskej strane si blesky vyžiadali štyroch mŕtvych vrátane dvoch detí, na slovenskej strane zahynul český turista.

Boris Johnson, Emmauel Macron

Johnson v paláci u Macrona ako doma, s chodidlom na stolíku

23.08.2019 09:12

Britský premiér Boris Johnson očividne nebol v Paríži nervózny z rozhovorov o brexite s francúzskym prezidentom Emmanuelom Macronom.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 362
Celková čítanosť: 572591x
Priemerná čítanosť článkov: 1582x

Autor blogu

Kategórie