Založ si blog

Neuznávajú globálne otepľovanie!

 

Problém globálneho otepľovania v súčasnosti už nie je len otázka názoru, lebo sa množí evidencia o jeho nepriaznivých následkoch pre ľudí žijúcich nielen na pobrežiach a ostrovoch sveta! Podľa UN Chronicle (Kronika OSN), len šesť stopové (asi 2 metre) zvýšenie hladiny mora by bolo zodpovedné za efektívne pochovanie celej reťazi ostrovov, asi 1,200, okrem nepočetných iných následkov!

A to tu spomíname len jednu malú oblasť na svete. Podľa londýnskeho Panos Inštitútu znečisťovanie Zemskej atmosféry počas dekád veľmi pravdepodobne spustilo pomalú globálnu katastrófu, ktorá určite zmení hranice kontinentov a oceánov! Aj keď globálne otepľovanie sa neustále debatuje medzi vedcami, praví Kresťania sú si istí, že environmentálne problémy nezastavia Božie predsavzatie!

Jeho Slovo, Biblia nás ubezpečuje, že Boh Stvoriteľ nedopustí zničenie našej (jeho) prekrásnej planéty Zem! Inšpirovaná správa v Žalmoch (a v iných častiach jeho inšpirovaného Písma) informuje: ‘Stvoriteľovi patrí Zem a to, čo ju napĺňa, úrodná zem i tí, ktorí na nej bývajú. Veď ju sám dôkladne upevnil na moriach a udržiava ju pevne založenú na riekach’!

Slová Biblie sú jednoducho vedecké!

18.01.2019

Výskumníci a vedci v oblasti štúdia ľudského stárnutia a smrti sú presvedčení, že tieto sú naprogramované v našich génoch! Takže určité otázky z tejto vedeckej skutočnosti sú: Kto, viac »

Osobný význam spoznania Stvoriteľa!

13.01.2019

Z poctivého a úprimného štúdia Biblie spoznáme nielen meno Stvoriteľa, ale aj jeho najvýznamnejšiu osobnú vlastnosť, ktorou je neporovnateľná láska k jeho pozemským deťom! Potom spoznáme viac »

Môžeme spoznať nášho Stvoriteľa?

13.01.2019

Jedno z najväčších tajomstiev života, ktoré pretrváva až dodnes je identita nášho Stvoriteľa. Väčšina ľudí hovorí, že veria v Stvoriteľa vesmíru a života!. No ak by ste sa ich spýtali, viac »

blackout, elektrina, elektricka siet, vedenie,

Panamu postihol rozsiahly výpadok elektrickej energie

20.01.2019 21:58

Spoločnosť ETESA uviedla, že výpadok nastal dôsledkom "chyby v integrovanom národnom systéme".

Syria, výbuch, utok, nálet, bombardovanie

Pri útoku extrémistov na Mali zahynulo najmenej osem členov mierových síl OSN

20.01.2019 21:29

Ďalší vojaci týchto mierových síl známych ako modré prilby utrpeli zranenia.

trump

Druhý summit Donalda Trumpa a Kim Čong-una sa má konať vo Vietname

20.01.2019 19:50

Komunistami ovládaný Vietnam má dobré vzájomné vzťahy s USA aj s KĽDR.

macedónsko, grécko, demonštrácie

Desaťtisíce demonštrantov v Grécku protestovali proti dohode s Macedónskom

20.01.2019 19:08

Polícia odhaduje, že demonštrantov bolo v čase poludnia zhruba 60.000.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 314
Celková čítanosť: 444197x
Priemerná čítanosť článkov: 1415x

Autor blogu

Kategórie